Lista
startowa

Nazwisko Imię Rocznik Miasto Rodzaj roweru Klub
Adamski Ignacy 2010 Leszno inny
Aleksiun Michał 2010 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Andrzejewski Paweł 2011 Komorniki inny
Andrzejewski Jan 2009 Komorniki inny
BANASZAK OLIWIER 2011 Mieczewo rower szosowy
BANASZEWSKA MAJA 2011 Poznań inny
Bandurska Łucja 2013 Poznań inny Park Dzieje
Bany Agnieszka 1983 Luboń inny
Bany Alicja 2009 Luboń inny
Bany Marcin 1984 Luboń rower szosowy
Bany Wiktoria 2011 Luboń inny
Bartochowski Franciszek 2008 Luboń rower szosowy Kolarze i żeglarze
Bartochowski Łukasz 1981 Poznań rower szosowy Van Hooy BIKE MANUFAKTUR
BAUMANN DORIAN 2014 GARBY inny BAUMANNKI
Baumgart Klaudia 2009 Swarzędz inny NiebieskA PanterA
Berłowska Barbara 2010 Szreniawa inny
Bobak Stanisław 2012 Poznań inny
Bryl Maria 2012 Poznań rower szosowy
Buczkowski Jakub 2011 Przeźmierowo inny
Bździuch Klara 2011 Poznań inny
Cybulski Dominik 2012 Poznań inny
Czaja Szymon 2014 Poznań inny
Czekalski Radosław 2011 Poznań inny
Czekalski Bartosz 2009 Poznań inny
Czubaszewski Mikołaj 2011 Poznań inny
Czubek Oliwia 2008 Poznań inny
Danielski Kuba 2011 Rokietnica rower szosowy
Dechnik Magdalena 2008 Wolsztyn inny
Dobrychłop Weronika 2012 Września inny
Dobrychłop Aleksandra 2012 Września inny
Duszyńska Zosia 2009 Rokietnica inny Duszki Team
Dymel Franciszek 2011 Lusówko inny
DZIERLA PATRYCJA 2008 MIĘDZYCHÓD inny
Dziubałka Liliana 2010 Czapury inny Leo and Sagittarius
Farbiszewski Mieszko 2011 Szamotuły inny
Fedoruk Adam 2010 Poznan inny
Figas Rozalia 2013 Poznań inny Golden Eggs
Frankowski Stanisław 2012 Poznań inny Wiatr
Frąckowiak Filip 2011 Poznań inny IPP Frackowiak Team
Fryska Filip 2008 Swadzim inny
Gajda Maksymilian 2010 Swarzędz inny
Gałęcki Kacper 2013 Plewiska inny
Gardziński Sebastian 2007 Poznań inny
Gierszewski Franciszek 2012 Rytel inny
Gilla Konrad 2007 Poznań inny
Gilla Norbert 2005 Poznań inny
Goderski Sambor 2013 Poznań inny
Golik Ada 2013 Gowarzewo inny
Golik Pola 2009 Gowarzewo inny
Golisz Zofia 2010 Swarzędz inny
Gramacka Iga 2010 Rakownia inny Rakownia
Gramacki Tomek 2012 Rakownia inny Rakownia
GREM AUGUSTIN 2012 KOSTRZYN rower szosowy
GREM AMADEUSZ 2012 KOSTRZYN rower szosowy
Grenda Blanka 2012 Tulce inny
Grotkiewicz Natalia 2012 Rokietnica inny
Grotkiewicz Mateusz 2010 Rokietnica inny
Gucki jakub 2009 Poznań inny Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Hantz Lena 2010 Poznań rower szosowy
Harris Maksymilian 2011 Poznan rower szosowy
Helik Franciszek 2010 Fałkowo inny
Hołoga Amielia 2015 Murowana Goślina inny PiNiA Team
Ignaczak Antoni 2012 Poznań inny
Jabłoński Maksymilian 2010 Lusówko inny
Jajeśnica Kacper 2007 Poznań inny
Jankowski Wiktor 2010 Poznań inny
Jarysz Paweł 2008 Szczytniki inny
Jarysz Mateusz 2014 Szczytniki inny
Jarysz Liliana 2010 Szczytniki inny
Jóźwiak Szymon 2012 Rokietnica inny
Jurewicz Adam 2014 Koziegłowy rower szosowy
Jurewicz Agata 2012 Koziegłowy rower szosowy
Kaczmarek Karolina 2010 Józefosław inny
Kaczor Maja 2010 Poznań inny
Kałużny Maksymilian 2011 Poznań inny
Kaźmierczak Kamil 2011 Łódź inny CISOWIANKA TEAM
Klemm Gabriela 2011 Kamionki inny
Klemm Elżbieta 2013 Kamionki inny
Kolaśniewski Jakub 2006 Poznań inny
Kolaśniewski Franciszek 2011 Poznań inny
Komorowska Zuzanna 2010 Poznań inny 8atm
Kowalska Antonina 2005 Puszczykowo inny U Stefana Team
Kowalska Matylda 2007 Puszczykowo inny U Stefana Team
Krankiewicz Zofia 2007 Murowana Goślina inny
Krankiewicz Jan 2011 Murowana Goślina inny
Krankiewicz Franciszek 2013 Murowana Goślina inny
Krokowicz Jakub 2007 Poznań inny
KROWICKA EMILIA 2009 POZNAŃ rower szosowy
Krowicka Hanna 2010 Paczkowo inny
KROWICKI STEFAN 2011 POZNAŃ rower szosowy
Krowicki Ignacy 2012 Paczkowo rower szosowy
Kubacka Laura 2011 Poznań inny
Kujawińska Natalia 2010 Poznań inny FIZJO-FORMA
Kukurenda Paweł 2007 Dachowa inny DACHOWA TEAM
Łodyga Krzysztof 2008 Czerwonak inny KrisKross
Łuczak Marcel 2012 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Machnicki Antoni 2011 Przeźmierowo inny
Maciejewska Alicja 2014 Imielno inny Pobiedziska Racing Team
Makuch Zuzanna 2010 wilczyn inny
Małkowski Jędrzej 2011 Wągrowiec inny
Marek Paweł 2011 Poznań inny KIBOLSKI KS
Marzec Borys 2011 Poznań inny
Matusiak Marcin 2013 Zasutowo rower szosowy
Matusiak Łukasz 2011 Zasutowo rower szosowy
Menzel Emilia 2010 Koziegłowy inny
Michalska Melania 2014 Skorzewo rower szosowy
Michalski Hubert 2010 Pleszew inny
Michalski Teodor 2011 Skorzewo rower szosowy
Miczek Michał 2007 Warszawa inny
Mielnicki Tytus 2011 Czapury inny
Mikulski Aleksander 2010 Komorniki inny
Mikulski Witold 2011 Komorniki inny
Mitura Kacper 2012 Komorniki rower szosowy
Młodecki Eryk 2012 Brzeźno inny
Młodecki Gustaw 2010 Brzeźno inny
Modzelewski Maksymilian 2011 Poznań inny Hochland Bike Team
Morawska Antonina 2011 Zalasewo inny
Mrówczyński Adam 2006 Pobiedziska inny
Nawrot Alicja 2011 Poznań inny
Nowaczyk Bartosz 2010 Biskupice inny
Nowaczyk Kinga 2008 Biskupice inny
Nowaczyk Wojciech 2009 Poznań inny
Nowak Ania 2008 Luboń inny ORANGE UNITED Challenge
Nowak Małgosia 2013 Luboń inny ORANGE UNITED Challenge
Nowak Franciszek 2013 Poznań rower szosowy
Okuła Bartosz 2012 Poznań inny
Olechnowicz Wojciech 2012 Poznań inny
Orlińska Milena 2008 Luboń rower szosowy
Ostrowska Julia 2011 Poznań rower szosowy
Ostrowski Wojciech 2012 Poznań inny
Pajęcka Anna 2011 Lubrza inny
Pawłowski Marcel 2009 KAŹMIERZ inny Hochland Bike Team
Pelic Jeremi 2011 Robakowo inny UKS Cityzen / BE3
Pelic Marianna 2007 Robakowo inny UKS Cityzen / BE3
Pierog Franciszek 2012 Palędzie rower szosowy
Pietkiewicz Zofia 2011 Murowana Goślina inny
Pietkiewicz Antonina 2007 Murowana Goślina inny Park Dzieje
Pomin Michał 2012 Karłowice inny Park Dzieje
Pośpiech Franciszek 2011 Poznań inny
Praczyk Natasza 2007 Mosina inny
Przybylczak Maciej 2012 poznań inny
Przybylska Nika 2012 Poznań inny
Przybyłek Filip 2011 Gryfice inny CCC Gryfice
Pypno Konrad 2011 Łódź inny
Radomska Zuzanna 2008 Murowana Goślina rower szosowy Park Dzieje
Regulska Kinga 2011 poznań inny
Romero David 2010 Suchy Las inny
Rozumek Blanka 2011 Dąbrówka inny RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-link Team
SAWTYRUK DANIEL 2011 POZNAŃ inny
Schulz Marceli 2010 Poznań inny
Sierakowski Wiktor 2013 Poznan inny
Silski Igor 2012 Poznan rower szosowy
Skonieczny Dominik 2010 Poznań inny AFORTI
Smejda Emilia 2011 Poznań inny
Sobieszczański Stanisław 2010 Kalisz inny
Stefaniak Agata 2011 Poznań inny
Stróżyk Franciszek 2013 Wiry inny
Suszek Filip 2010 Wiry inny
Szmaj Mikołaj 2009 Poznań inny
Szygenda Mateusz 2005 Słupca inny
Śnitko Wojciech 2011 Kłecko inny
Świerczyński Miłosz 2010 Poznań rower szosowy
Talkowski Franciszek 2006 Dachowa inny DACHOWA TEAM
Terlecki Mikołaj 2011 Poznań inny
Tlałka Nikodem 2011 Poznań inny TLAŁKA TEAM
Tomczak Jacek 1988 Katowice rower szosowy
Tyszler Jagoda 2009 Poznań inny
Waraczewslo Kacper 2009 Poznań inny Party Pizza
Wasiak Jakub 2007 Poznań inny
Wedman Maria 2011 Poznań inny
Wedman Maximilian 2012 Poznań inny
Weryszko Natalia 2008 Murowana Goślina inny
Weryszko Hanna 2011 Murowana Goślina inny
Wiechcińska Julia 2009 Poznań inny
Wiechcińska Kinga 2005 Poznań inny
Wiechciński Wiktor 2011 Konarzewo inny
Wiecheć Gabriela 2012 Poznań inny
Wiecheć Julianna 2010 Poznań inny
Wieczorek Stasiu 2012 Pniewy inny Rowerowe Pniewy
Wierzbicki Jeremi 2013 Borówiec inny
Wierzbicki Jonasz 2010 Borówiec inny
Wojcieszak Adam 2011 Piła inny Farbawlesie
Wojtkowiak Julia 2011 Murowana Goślina inny Park Dzieje
Wojtkowiak Mikołaj 2013 Murowana Goślina inny Park Dzieje
Wolańczyk Elena 2013 Poznań rower szosowy Bambini Przedszkole
Woźna Julia 2010 Poznań inny
Wróbel Zosia Maria 2012 Poznań inny
Wróblewska Lena 2009 Garby inny AKUKU
Wróblewska Pola 2011 Garby inny AKUKU
Wujewski Aleksander 2009 Poznań inny
Wujewski Leon 2012 Poznań inny
Zienkowicz Zuzanna 2009 Luboń inny
Życki Michał 2013 Dąbrówka inny
Nazwisko Imię Rocznik Miasto Rodzaj roweru Klub
ADAMIN GRAŻYNA 1953 KALISZ rower szosowy Kaliska Grupa Rowerowa G7
Akis Sandis 1975 Riga rower szosowy EVELO TEAM
Andrzejewski Lukasz 1975 Poznan rower szosowy FTI Racing Team
Balodis Andris 1972 Riga rower szosowy Virsotne/MARMOT
Banach Bartosz 1986 Gdańsk rower szosowy TORUS - Apteka Gemini
Bany Marcin 1984 Luboń rower szosowy
Bartochowski Łukasz 1981 Poznań rower szosowy Van Hooy BIKE MANUFAKTUR
BOGACKI FILIP 1967 warszawa rower szosowy LEGIA CYCLING CLUB
Bolshakova Viktoria 1981 Kaliningrad rower szosowy
Borowiak Kacper 1986 Poznań rower szosowy UKS Cityzen_/BE3
borusińska-szustek magdalena 1983 WARSZAWA rower szosowy
borusiński piotr 1964 WARSZAWA rower szosowy
Brzeziński Krzysztof 1984 Kostrzyn Wielkopolski rower szosowy
Cudna Justyna 1995 Gościno inny
Czechowski Tomasz 1986 Pruszków rower szosowy GATTA BIKE-RS
Czwojda Jakub 1980 Krotoszyn rower szosowy
Dropik Łukasz 2016 Poznań rower szosowy
Dybek Michał 1979 Połajewo rower szosowy MINIMAXX SOFA CYCLING TEAM
Ergang Lech 1961 Poznan rower szosowy Merx Team Wagrowiec
Fedoruk Piotr 1978 Poznan rower szosowy W TRI Team
Fikus Marek 1985 Ruda Śląska rower szosowy TWOMARK TEAM
Fonał Michał 1985 Jelenia Góra rower szosowy
Ford Gary 1975 Tetbury rower szosowy Team Bottrill / HSS Hire
Gardener Jacek 1964 Łowicz rower szosowy Banasz Internet TEAM
Gogolewska Marta 1986 Wągrowiec rower szosowy Merx Team Wagrowiec
Golak Łukasz 1983 Poznań rower szosowy Goggle Pro Active Eyewear
Golonko Grzegorz 1975 Lomianki rower szosowy RETRO BIKEACADEMY.PL
GRUH ANDRZEJ 1950 MALOMICE rower szosowy
Gwardiak Bartłomiej 1992 Goleniów rower szosowy Prime Cargo Poland
IARYGIN PAVEL 1980 Kaliningrad rower szosowy
Isaksson Tommy 1972 Knivsta rower szosowy Knivsta Cykelklubb
JANCAUSKAS MANTAS 1980 KAUNAS rower szosowy DOMUS LUMINA
Janiński Marcin 1979 Poznań rower szosowy
Jasak-Juskowiak Edyta 1970 Poznań rower szosowy
Jaskulski Radek 1970 Gniezno rower szosowy
Jazikowski Paweł 1972 Poznań rower szosowy
Jurasz Wojciech 1966 Puszczykowo rower szosowy Van Hooy BIKE MANUFAKTUR
Jurkowski Radek 1986 Plewiska rower szosowy Hochland Bike Team
Juskowiak Jakub 1977 Poznań rower szosowy KTK Image Cycling Team
Juskowiak Michał 1950 Poznań rower szosowy
Kaczanowski Filip 1980 Luboń rower szosowy Skoda Auto Szkoła Bike Team
Kalverss Maris 1976 Salaspils rower szosowy EVELO TEAM
Kamiński Rafał 1977 Oborniki inny DT4YOU MTB Team
Kapusta Dominik 1986 Łódź rower szosowy GATTA BIKE-RS
Kistowski Kacper 1993 Poznań rower szosowy Merx Team Polska
Klin Piotr 1988 Lublin rower szosowy
Kołacki Ryszard 1953 Wągrowiec rower szosowy Merx Team Polska
Kosinski Jaroslaw 1987 Wrocław rower szosowy SCT Europa Wrocław
Kostuch Michał 1978 Zamek Kiszewski rower szosowy FTI Racing Team PRO
Kowalski Krystian 1979 Wronki rower szosowy
Kozal Artur 1982 Mosina rower szosowy FTI Racing Team PRO
KOZANECKA RENATA 1975 POZNAŃ rower szosowy
Kozioł Karolina 1992 Zielonka rower szosowy K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team
Kozioł Leszek 1962 Murowana Goslina rower szosowy K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team
Krejner Grzegorz 1969 Międzyborów rower szosowy DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Krysztofczyk Piotr 1978 Łódź rower szosowy
Kuba Artur 1969 Radzyń Podlaski rower szosowy MAYDAY TEAM LUBLIN
Lechowski Marek 1962 Wrocław rower szosowy K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team
Lehmann Maciej 1975 Nowy Tomyśl rower szosowy
Liwiński Andrzej 1968 Łódź rower szosowy
Maciesz Piotr 1973 Warszawa rower szosowy
Majcher Tomasz 1970 Tychy rower szosowy
Majchrzak Tomasz 1979 Dublin rower szosowy
Majewski Maciej 1983 Gostyń rower szosowy GKR Gostyń
Mazurek Artur 1974 Konin rower szosowy KTK Image Cycling Team
Michalak Boguś 1972 Szczecin rower szosowy SMT Szczecin
Michałowski Daniel 1985 Sady rower szosowy Bike4Poznań
Muzyczuk Adam 1969 Gdynia rower szosowy
Piasecki Jakub 1970 Poznań rower szosowy
Pikuła Ryszard 1970 Poznań rower szosowy PowerBike Promotion Team
Pilarska Malwina 1987 Głowno rower szosowy DANIELO SPORTSWEAR LUKS DWÓJKA STRYKÓW
Piróg Paweł 1979 Wrocław rower szosowy Huzar Bike Academy
Poliwodzinski Krzysztof 1980 manchester rower szosowy
Prokopiuk Radosław 1974 Warszawa rower szosowy R-Pro Cycling
Protasiewicz Piotr 1970 Konin rower szosowy KTK Image Cycling Team
Putowska Małgorzata 1962 Mosina rower szosowy Adrenalina Fitness
Ruciński Jakub 1975 Sopot rower szosowy Bike U Up Sport Coaching
Rychlicki Paweł 1971 Poznań rower szosowy Merx Team Polska
SADOWSKI Leszek 1954 PIŁA rower szosowy FTI Racing Team
Sawicki Franek 1956 Konin rower szosowy KTK Image Cycling Team
Schubert Antje 1967 Schwanebeck rower szosowy BB-Bike Team
Sitarz Piotr 1987 wrocław rower szosowy wkk wrocław
Sjølin Kim 1961 Vodskov rower szosowy Aalborg Cykel Ring
Skorupa Mariusz 1977 Gościno inny
Skóra Krzysztof 1987 czeladź rower szosowy Bikehead
Skutkiewicz Joanna 1990 Gdynia rower szosowy
Spławski Artur 1960 Oborniki rower szosowy Merx Team Polska
Spławski Sławomir 1984 Oborniki rower szosowy Merx Team Polska
Stalinger Tomasz 1989 Wrocław rower szosowy Intermoneto
Swędrowski Jacek 1985 Konin rower szosowy KTK Image Cycling Team
Szałata Jacek 1968 Rokietnica rower szosowy ProSport1
Szczużewski Andrzej 1988 Strzelce Opolskie rower szosowy
Śledzik Sebastian 1968 Szamotuły rower szosowy DT4YOU
Tokłowicz Marcin 1975 Bielawy rower szosowy KTK Image Cycling Team
Tondel Grażyna 1976 Poznań rower szosowy MIAŁ
Urbańska Ewa 1976 Łochowo rower szosowy 3gravity
Vevers Girts 1973 Kuldiga rower szosowy EVELO TEAM
Vilumovs Ivo 1985 Riga rower szosowy EVELO TEAM
Walencik Marcin 1984 Nowogrod Bobrzanski rower szosowy FTI Racing Team PRO
Węcławiak Janusz 1954 Poznań rower szosowy
Wojciechowski Rafał 1975 Bierutów rower szosowy NTT TRIADA
Wójciak Mirosław 1975 Katowice rower szosowy JAFI SPORT BIKE TEAM
Wuziak Leszek 1981 ŻYCHLIN rower szosowy MIAŁ
Wypych Tomek 1971 Słupca rower szosowy
Zbierajewski Bartosz 1979 Poznań rower szosowy Drużyna Wilka
Zieliński Rafał 1977 Warszawa rower szosowy Kuźnia Triathlonu
Zieliński Przemysław 1975 Tczew rower szosowy Bike U Up Sport Coaching
Żmudzin Robert 1988 Wolsztyn rower szosowy FTI Racing Team PRO
Żywek Tomasz 1968 Warszwa rower szosowy
Nazwisko Imię Rocznik Miasto Rodzaj roweru Klub
Abramczak Artur 2006 Aleksandrów Łódzki inny
Abramczyk Grzegorz 1976 Aleksandrów Łódzki inny
Adamska Magdalena 1978 Swarzędz inny
Adamski Stanisław 2006 Leszno inny
Adamski Michał 2010 Swarzędz inny
Aleksiun Katarzyna 1981 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Aleksiun Julia 2006 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Andrzejewska Izabela 1977 Poznań inny
ANDRZEJEWSKA ANNA 1979 POZNAŃ inny Banek Team
Anioł Marcin 1979 Swarzędz inny Anioł Team
Antkowiak Dominik 1973 Poznań inny DANTOM TEAM
Antowska Małgorzata 1969 Poznań inny
Augustyniak Jerzy 1984 Poznań inny A Team
AUGUSTYNIAK DOMINIKA 2001 SKÓRZEWO inny JUPPI
AUGUSTYNIAK BARBARA 1975 SKÓRZEWO inny JUPPI
AUGUSTYNIAK OSKAR 2006 SKÓRZEWO inny JUPPI
AUGUSTYNIAK MAGDALENA 2003 SKÓRZEWO inny JUPPI
Bagińska Anna 1982 Paczkowo inny
Bagiński Antoni 2007 Paczkowo inny
BAŁTAKI ARKADIUSZ 1978 GOŚLINOWO inny VELUX
Banasiewicz-Jagodzińska Ewa 1975 Poznań rower szosowy Hochland Bike Team
BANASZAK DORIAN 2009 Mieczewo inny
BANASZAK WITOLD 1974 Mieczewo inny
BANASZAK MARCIN 1977 POZNAŃ inny
BANASZAK PAWEŁ 2009 POZNAŃ inny
BANASZAK MARCIN 1979 POZNAŃ inny Banek Team
BANASZAK ALEX 2010 POZNAŃ inny Banek Team
Banaszewska Małgorzata 1976 Poznań inny
Banaszewski Wiktor 2008 Poznań inny
BARANIAK ANDRZEJ 1956 WIRY inny
Baranowska Hanna 2010 Poznań inny
Baranowski Sebastian 1981 Poznań inny
Barczykowska Natalia 1988 Gniezno inny VELUX
Bartczak Mateusz 1998 Chodzież inny OFIX.PL BikeTeam
Bartkowski Adam 1975 Poznań inny Shrek TEAM
Bartkowski Paweł 1990 Plewiska inny
Bartoszewska Lena 2006 Poznań inny
Bartoszewski Franciszek 2007 Poznań inny
Bartoszewski Przemek 1985 Poznań rower szosowy SELEKCJA_NR
Barwińska Violetta 1969 Poznań inny Shrek TEAM
Baryżewski Kamil 1988 Słupca inny OFIX.PL BikeTeam
Basiński Jacek 1978 Gniezno inny VELUX
Baumann Angelika 1980 Garby inny BAUMANNKI
Baumann Maciej 1971 Garby inny BAUMANNKI
Baumgart Jacek 1976 Kobylnica inny NiebieskA PanterA
Baumgart Maciej 2006 Swarzędz inny NiebieskA PanterA
Bąk Jan 1955 Gołuski inny Wilki
Bebejewska Zuzanna 2007 Dąbrowa inny
Bebejewska Julianna 2011 Dąbrowa inny
Bebejewski Karol 1980 Dąbrowa inny
Bednarek Marta 1990 BUK inny
Begier Lewandowska Agnieszka 1973 Poznań inny
Bekas Jędrzej 1982 Poznań inny Bekasy
Bekas Zuzia 2010 Poznań inny Bekasy
Bekas Paulina 1983 Poznań inny Bekasy
Bereta Michał 1984 Pecna inny ADVOX
Berłowski Bartosz 1986 Plewiska inny
Berłowski Radosław 1983 Plewiska inny
Berłowski Franciszek 2009 Puszczykowo rower szosowy
Berłowski Mateusz 2006 Szreniawa inny Komorniki MTB Team
Betka Zofia 2005 Poznań inny betkowozik-team
Betka Maciej 1974 Poznań inny betkowozik-team
Biadasz Marcin 1976 Poznań inny
Białecki Artur 1983 Środa Wielkopolska rower szosowy
Białecki Stanisław 2006 Plewiska inny
Białecki Franciszek 2009 Plewiska inny
Bichajło Maciej 2002 Cieszków inny POMÓŻ TOSI
Bichajło Magdalena 1973 Cieszków inny POMÓŻ TOSI
Bichajło Dariusz 1973 Krotoszyn inny POMÓŻ TOSI
Bichajło-Grobelna Anna 1978 Iwiny inny GALL-ICM SKODA WROCŁAW
Biegalska Monika 1979 Poznań inny
Biegalski Arkadiusz 1979 Poznań inny
Biegalski Stefan 2010 Poznań inny
Bielawska-Grajek Natalia 1987 Poznań inny Świstaki Team
Bielejewska Zuzanna 2005 Chludowo inny OFIX.PL BikeTeam
Bielejewska Marianna 2009 Chludowo inny OFIX.PL BikeTeam
Bielejewska Agnieszka 1978 Chludowo inny OFIX.PL BikeTeam
Bielejewski Łukasz 1978 Chludowo inny OFIX.PL BikeTeam
Biesiaga Damian 1990 Radom rower szosowy
Bizan Andrzej 1971 Poznań inny
Bizan Szymon 2003 Poznań inny
Bizan Zofia 2007 Poznań inny
Bladowska Monika 1983 Poznań inny
Bladowski Jakub 2007 Poznań inny
Błajet Elżbieta 1983 Skórzewo rower szosowy Błajetki
Błajet Aleksandra 2009 Skórzewo inny Błajetki
Błajet Alicja 2011 Skórzewo inny Błajetki
Błaszczak Michał 1993 Poznań inny
Błaszczak Jerzy 1946 Poznań inny
Błaszczyk Agata 1978 Poznań inny Bridgestone
Błaszczyk Dawid 2007 Poznań inny Bridgestone
Błotny Sylwia 1973 Lusowo inny TOMEK TEAM
Błotny Piotr 1977 Lusowo inny TOMEK TEAM
Bobowska Anna 1979 Poznań inny
Bobowski Dawid 2003 Poznań inny
Bogdziewicz Krzysztof 1976 Gniezno inny VELUX
Bojdo Filip 2009 Poznań inny
Bojdo Michał 1978 Poznań inny
Bona-Kędzierska Katarzyna 1984 Baranowo inny BEVO Team
Borsiak Krzysztof 1969 Plewiska rower szosowy
Borsiak Jędrzej 2003 Plewiska rower szosowy
Borucka Ola 2006 poznań inny
Borucki Michał 1978 poznań inny
borucki Wiktor 2008 poznań inny
Borucki Piotr 1976 Łowęcin rower szosowy Expert -Team Łowęcin
Brandyk Krzysztof 1985 Luboń inny VGP Team
Brandyk Julia 2015 Luboń inny Tata Team
Brona Natalia 1987 Poznań inny Łobez forever
Brukwicka Iwona 1984 Kostrzyn inny
Brukwicki Jakub 2007 Kostrzyn inny
Bryl Zofia 2006 Poznań rower szosowy
Bryl Leon 2008 Poznań rower szosowy
Bryl Mateusz 1978 Poznań rower szosowy
Bryl Agata 1976 Poznań rower szosowy
Brzezińska Dorota 1981 Jelonek inny MMD Team
Brzeziński Michał 1976 Jelonek inny MMD Team
Brzeźniak Szymon 1998 Gniezno inny VELUX
Brzostowska Julia 2006 Suchy Las inny Hochland Bike Team
Brzostowska Magdalena 1976 Suchy Las inny Hochland Bike Team
Brzostowska Maja 2010 Suchy Las inny Hochland Bike Team
Brzostowski Dariusz 1974 Poznań inny Hochland Bike Team
Brzozowski Jarosław 1964 Brzoza rower szosowy BRZOZA TRI TEAM
Brzozowski Piotr 1992 Brzoza rower szosowy BRZOZA TRI TEAM
Bugajska Anna 1994 Łopienno inny VELUX
Burdziąg Gerard 1961 Luboń inny
Burdziąg Patrycja 1990 Komorniki inny
Burdziąg Filip 1990 Komorniki inny
Burkat Agnieszka 1979 POZNAŃ inny OFIX.PL BikeTeam
Burkat Grzegorz 1973 POZNAŃ inny OFIX.PL BikeTeam
Burzyńska Marta 1987 Poznań inny FIZJO-FORMA
Burzyńska Lila 2008 Poznań inny FIZJO-FORMA
Burzyński Bartosz 1984 Poznań inny FIZJO-FORMA
Burzyński Krzysztof 1980 Poznań inny Ride the Lightning
Bździuch Bruno 2007 Poznań inny
Bździuch Dawid 1977 Poznań inny
Chełkowska Katarzyna 1975 Gdynia inny
Chełkowska Maria 2007 gdynia inny
Chełkowska Zofia 2009 gdynia inny
Chełkowska Anna 2011 gdynia inny
Chełminiak Antoni 2006 poznań inny
Chełminiak Daniel 1977 Ponań inny
Chełminiak Leon 2008 Poznań inny
Chełminiak Lucyna 1978 Poznań inny
Chełminiak Pola 2009 Rokietnica inny
Chełminiak Małgorzata 1977 Rokietnica inny
Chełminiak Nina 2006 Rokietnica inny
Chełminiak Jarosław 1976 Rokietnica inny
Chłopicki Konrad 1977 Złotniki inny
Chłopicki Karol 2006 Złotniki inny
Chodor Anna 1978 Poznań inny
Chołdrych-Strabel Olga 1983 Poznań inny
Chomicz Małgorzata 1975 Dąbrówka inny
Chrostowska Magdalena 1951 Poznań inny
Chwalińska Maja 2008 Poznań inny
Chwaliński Jakub 1978 Poznań inny
Ciachowski Daniel 1987 Zielątkowo inny
Ciepła Ewa 1961 Poznań inny
Ciesielska Wioletta 1973 Skierniewice inny
Coda Daria 1992 Obrzycko inny
CODA PATRYK 1986 SŁOPANOWO HUBY rower szosowy
Cukierski Dawid 1982 Luboń inny
Cyranik Marcin 1978 Kórnik inny
Cyrulik Krzysztof 1973 Szamotuły inny Hochland Bike Team
Cyrulik Miłosz 2009 Szamotuły inny Hochland Bike Team
CYTARZYŃSKA AGATA 1990 warszawa inny AUTO WIMAR TEAM
Czajka Katarzyna 2003 Poznań inny
Czajka Piotr 1975 Poznań inny
Czajka Iwona 1975 Poznań inny
Czajka Małgorzata 2007 Poznań inny
Czamańska Katarzyna 2007 Poznań rower szosowy
Czamański Cezary 1975 Poznań rower szosowy
Czapczyk Adrian 1981 POZNAŃ inny
Czaplińska Monika 1978 Poznań inny Grupa do wódki
Czarnecka-Tafelska Anita 1981 Gorszewice inny Hochland Bike Team
Czochralska-Duszyńska Agata 1979 Rokietnica inny Duszki Team
Czyżewska Aneta 1999 POZNAŃ inny
CZYŻEWSKI SLAWOMIR 1970 POZNAŃ inny
Czyżewski Radosław 2004 POZNAŃ inny
Ćwirko Marta 2006 Andrychów inny
dargiewicz dariusz 1964 domaszowice inny VELUX
Dawicki Mateusz 1991 Malanów rower szosowy
Dąbrowicz Sylwia 1977 Poznań inny MARPEL
Dąbrowicz Dominik 1976 Poznań inny MARPEL
Dębowska Jolanta 1964 Złotniczki inny
Dobruchowska Martyna 1991 Zalasewo inny OLX TEAM
Domański Marcel 2007 Poznań inny
Domański Michał 1979 Poznań inny
DOMINIUK PAULINA 1983 RUMIA rower szosowy
Dopierała Tomasz 1988 Poznań inny
Dragowska-Namysł Marta 1975 PALĘDZIE inny
Drąg Marcin 1976 POZNAŃ inny VGP Team
Drąg Cyprian 2007 Tulce inny VGP Team
Dróżyński Andrzej 1983 Poznań inny
Drywa Maciej 2016 Poznań inny Shrek TEAM
Drzewiecka Lidia 1977 Puszczykowo inny
Duda Magdalena 1982 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Duda Julia 2009 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Dudała Marta 2008 Poznań inny
Dudała Magdalena 1979 Poznań inny
Dudała Bartłomiej 1982 Poznań inny OLX TEAM
Dudziak Igor 2004 Rawicz inny Rsc Bike Rawicz
Dudziak Agnieszka 1975 Rawicz inny Rsc Bike Rawicz
Dunaj Mikołaj 2005 Poznań rower szosowy
Dunaj Tomasz 1977 Poznań rower szosowy
Duras Waldemar 1946 Kalisz rower szosowy
Duszyński Jaś 2006 Rokietnica inny Duszki Team
dutkiewicz dariusz 1974 aleksandrów łódzki rower szosowy
dutkiewicz daniel 2007 aleksandrów łódzki rower szosowy
Dworczyńska-Matoga Joanna 1972 Łowęcin inny PayU
Dybikowska Beata 1969 Pobiedziska inny ARVATO TEAM
Erdmann Aleksandra 2008 Poznań inny
Erdmann Agnieszka 1981 Poznań inny
Ernst Leszek 1956 gniezno inny
Ernst Iwona 1966 Gniezno inny
Fabiszak Anna 1980 Koziegłowy rower szosowy OFIX.PL BikeTeam
Fabiszak Mikołaj 2005 Koziegłowy rower szosowy OFIX.PL BikeTeam
Fechner Joanna 1982 Poznań inny Saguaro
Ferchmin Aleksander 1974 Poznań rower szosowy Ferchmin Family
Ferchmin Kacper 2006 Poznań rower szosowy Ferchmin Family
Ferchmin Stanisław 2003 Poznań rower szosowy Ferchmin Family
Ferchmin Łucja 2001 Poznań rower szosowy Ferchmin Family
Figas Rozalia 2013 Poznań inny Golden Eggs
Figas Zofia 1955 Poznań inny Golden Eggs
Figas Paulina 1984 Poznań inny Golden Eggs
Figaszewska Małgorzata 1978 Poznań inny
Figaszewski Jakub 2009 Poznan inny
Filc Agnieszka 1972 Swarzędz inny MARPEL
Fornalik Alex 2009 Poznań inny 4nalik Team
Fornalik Eliza 1980 Poznań inny 4nalik Team
Franczak Joanna 1984 Bydgoszcz rower szosowy ---
Franek Krzysztof 1973 Gniezno rower szosowy
Franek Maria 2007 Gniezno inny
Franek Justyna 1977 Gniezno inny
Frąckowiak Romualda 1978 Poznań inny
Frąckowiak Kacper 2004 Poznań inny IPP Frackowiak
Frąckowiak Agnieszka 1975 Poznań inny IPP Frackowiak Team
Frąckowiak Marcin 1976 Poznań inny IPP Frackowiak Team
Fryska Marta 1986 Swadzim inny
Gabryel Piotr 1980 Tuczno rower szosowy
Gabryel Natalia 2006 Tuczno inny
Gabryel Marta 2007 Tuczno inny
Gabryel Anna 1981 Tuczno inny
GADAMSKA ELŻBIETA 1981 warszawa inny AUTO WIMAR TEAM
Galas Szymon 1987 Szamotuły inny
Gałęzewski Mateusz 1990 Poznań inny OLX TEAM
GAŁKOWSKI MARCIN 1970 POZNAŃ rower szosowy
GAŁKOWSKI RUDOLF 2004 POZNAŃ inny
Gardzińska Dominika 2005 Poznań inny
Gardzińska Natalia 1978 Poznań inny
Gasiorowski Lukasz 1972 Poznań inny
Gawlik Grzegorz 1981 Mieczewo inny Ekipa J&G
Gawlik Jan 2010 Mieczewo inny Ekipa J&G
Gąsiorowska Dorota 1979 Poznań rower szosowy
Gąsiorowski Tomasz 1974 Poznań rower szosowy
Gąsiorowski Antoś 2008 Poznań inny
Gąsiorowski Franek 2006 Poznań inny
Gibajło Magdalena 1970 Poznan rower szosowy
Gilewicz Jakub 2007 Imielno inny 2 Koła Imielno
Gilewicz Zuzanna 2010 Imielno inny 2 Koła Imielno
Gilla Arkadiusz 1976 Poznań inny
Głowiński Tomasz 1974 Garby inny Bridgestone
Głowiński Wojciech 2005 Garby inny Bridgestone
Głowska Justyna 1972 Gniezno inny VELUX
Głuch Grzegorz 1982 Poznań inny
Godynicka Danuta 1971 Poznań inny
Godynicki Filip 1992 Poznań inny VGP Team
Golik Przemysław 1986 Buk inny
Gołębiewska-Kania Anna 1976 Lusówko inny
Goronska Dorota 1964 Poznan inny
Gorzan Klaudyna 1973 Poznań inny
Gorzecka Marta 1978 Dębogóra inny Słodkogorzka.pl
Gorzecki Marcin 1975 Dębogóra rower szosowy Słodkogorzka.pl
Grabski Jakub 1997 Stargard rower szosowy
Graja Violetta 1966 Kiekrz inny
Graja Łukasz 2002 Kiekrz inny
Grajek Piotr 1985 Poznań inny Świstaki Team
Grala Łukasz 1975 Borówiec inny
Grala Stefan 2005 Borówiec inny
Grenda Tomasz 1982 Tulce inny
Grobelna Kinga 1977 Murowana Goślina inny OFIX.PL BikeTeam
Grobelny Krzysztof 2009 Iwiny inny GALL-ICM SKODA WROCŁAW
Grobelny Bartosz 1986 Kościan inny
GROBELNY Kacper 2002 Gniezno inny
Grobelny Jarosław 1970 Gniezno inny
Grocholewski Adam 1978 Poznań inny
Grodzki Łukasz 2000 Poznań inny
Gruszczyńska Alicja 1984 Poznań inny
Gruszczyński Marcin 1983 Poznań inny Skoda Auto Szkoła Bike Team
Gruszczyński Tomasz 1992 Przeźmierowo inny
Gruszczyński Ryszard 1951 Poznań inny
Grybionko Justyna 1979 Poznań inny
Grzebinoga Monika 1979 Gaj Mały inny
Grzelak Damian 1994 Plewiska rower szosowy
GRZELAK MARTA 1993 PLEWISKA rower szosowy
Grzempowski Czesław 1953 Gniezno rower szosowy VELUX
Gulik Radosława 1978 Poznań rower szosowy
Guminski Mariusz 1957 Gdynia rower szosowy
Guranowski Mikołaj 1975 Chyby inny Gurano
Guranowski Wojciech 2004 Chyby rower szosowy Gurano
GUSS ANTONI 2004 POZNAN inny Mocni w Gebie
Gutkowska Magdalena 1983 Poznań inny
Hajko Ryszard 1948 Poznań inny
Haremza Karolina 1976 Poznań inny
Haremza Stasiu 2005 Poznań inny
Haremza Wojtek 1971 Poznań inny
Harris Kajetan 2006 Poznań inny
Harris Símon 1967 Poznan inny
Heine Grzegorz 1974 Poznań inny Zgrupka Luboń
Heinze Mateusz 2011 Poznań inny
Heinze Piotr 1976 Chyby inny
Heleniak Franciszek 2006 Poznań inny
Heleniak Agnieszka 1973 Poznań inny
Hellak Łukasz 1981 Poznan inny Bridgestone
Henglewska Julia 1994 Poznań rower szosowy Lidl Bike Challenge
Herwichowska Patrycja 2002 Luboń inny
Herwichowski Marcin 1973 Luboń inny
Herwichowski Mateusz 2001 Luboń inny
Hęś Leszek 1987 Gniezno inny VELUX
Hęś Natalia 1987 Gniezno inny VELUX
Hintz Agata 1977 Suchy Las inny SNE Poznań
Hintz Konstancja 2003 Suchy Las inny SNE Poznań
Hintz Łucja 2005 Suchy Las inny SNE Poznań
Hnatyszyn Piotr 1964 Namysłów inny VELUX
Hoffmann Dorota 2016 Poznań inny
Hojak Lidia 1973 Poznań inny Hojak team
Hojak Przemysław 1976 Poznań inny Hojak team
Hojak Martyna 2005 Poznań inny Hojak team
Hołoga Natalia 1987 Murowana Goślina inny PiNiA Team
Hołoga Patryk 1986 Murowana Goślina rower szosowy PiNiA Team
IGNACIUK MACIEJ 1974 ŁAJSKI inny AUTO WIMAR TEAM
Ignaczak Anita 1980 Poznań inny EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
Ignaczak Olivia 2008 Poznań inny EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
Ignaczak Amelia 2010 Poznań inny EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
Iwanowski Piotr 1988 Piła rower szosowy Złodzieje Zapalniczek
Iwanowski Marcin 1988 Piła rower szosowy JLL Cycling
Iwański Dominik 2003 Poznań inny BikeTop Team
Jabłońska Hanna 2007 Biedrusko inny
Jabłońska Joanna 1978 Biedrusko inny
Jagodzińska Natalia 2008 Poznań rower szosowy Hochland Bike Team
Jagodziński Mirosław 1975 Kruchowo inny VELUX
Jagodziński Jarosław 1985 Czerwonak inny
Jagusiak Agnieszka 1984 Poznań inny OLX
Jajeśnica Krzysztof 2000 Poznań inny
Jajeśnica Karolina 1976 Poznań inny
Jałoszyńska Agnieszka 1973 Skwierzyna inny
Jamróz Dominik 2005 Krosno inny
Jamróz Marzena 1986 Krosno inny
Jamróz Kacper 2007 Krosno inny
Jamrych Karolina 2010 Bydgoszcz inny Jamrych Team
Jamrych Marcin 1980 Bydgoszcz inny Jamrych Team
Janiak Beata 1985 Sieradz inny Janki Team Sieradz
Janicki Karol 2003 Gostyń rower szosowy
Janiec Agnieszka 1976 Poznań inny Szczep Team
Janiec Jagoda 2001 Poznań inny Szczep Team
Janiec Michał Jakub 2005 Poznań inny Szczep Team
Janiec Jerzy 1950 Borówiec inny
Janikowska Olga 1980 Poznań inny
Janikowski Leon 2010 Poznań rower szosowy
Janikowski Dominik 1981 Poznań rower szosowy
Jankowska Monika 1978 Złotniki inny
Jankowska Marta 1984 POznan inny OLX TEAM
Jankowski Paweł 1979 Poznań rower szosowy
Jankowski Marek 2007 Poznań rower szosowy
Jankowski Tomasz 1980 Złotniki inny
Jankowski Piotr 2011 Złotniki rower szosowy
Jańczak Piotr 1984 Poznań inny
Jardanowska Katarzyna 1981 Poznań inny Jardany
Jardanowski Piotr 1981 Poznan inny Jardany
Jardanowski Mateusz 2009 Poznań inny Jardany
JARZINA PIOTR 2002 POZNAŃ inny EKO Pingwiny
JARZINA PIOTR 1973 POZNAŃ inny EKO Pingwiny
JASIAK Miroslawa 1956 KROTOSZYN inny
Jaworski Wacław 1955 Rogoźno inny Młyn Team Oborniki
Jaworski Mikołaj 2007 Rogoźno inny Młyn Team Oborniki
Jazy Szymon 1984 Luboń inny
Jazy Izabela 1984 Luboń inny
Jączyńska Katarzyna 1990 Miłosław inny
Jączyński Piotr 2009 Miłosław inny
Jączyński Wojciech 1985 Miłosław inny
JEDWABNY Maksymilian 1980 Luboń rower szosowy
Jedwabny Maciek 2004 Luboń inny
Jeleń Stefan 2009 Koziegłowy rower szosowy
Jeleń Rafał 1979 Koziegłowy rower szosowy
Jenek Tadeusz 1956 Mikuszewo inny Ekipa J&G
Jenek-Gawlik Katarzyna 1982 Mieczewo inny Ekipa J&G
Jędrzej Sowa 2010 Środa Wlkp. inny
Józefowski Mateusz 2000 DĄBRÓWKA inny OFIX.PL BikeTeam
Jóźwik-Pankowska Małgorzata 1982 Witkowo inny VELUX
Juma Marzena 1982 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Juskowiak Bogumiła 1977 Góra inny Jusko Team
Juskowiak Zofia 2007 Góra inny Jusko Team
Kabat Oliwier 2007 Oborniki inny
kaczanowska joanna 1978 luboń inny Skoda Auto Szkoła
kaczanowska Zuzanna 2007 luboń inny Skoda Auto Szkoła
Kaczmarczyk Michał 2006 Poznań rower szosowy POMÓŻ TOSI
Kaczmarek Martyna 1986 Poznań inny
Kaczmarek Aleksander 2004 Poznań inny
KACZMAREK Izabella 1978 Poznań inny Volkswagen Group Polska
Kaczmarek Marta 2005 Poznań inny
Kaczmarek Piotr 1980 Poznań inny
Kaczmarek Julia 2008 Skórzewo inny
Kaczmarek Maciej 1978 Skórzewo inny
Kaczmarek Antoni 2005 Skórzewo inny
Kaczmarek Marta 1977 Skórzewo inny
Kaczmarek Krzysztof 1970 Swarzędz inny
KACZMAREK PIOTR 1973 GNIEZNO inny VELUX
Kaczmarek Zuzanna 1998 Swarzędz inny PayU
Kaczocha-Suś Ilona 1980 Poznań inny
Kaczoruk Kacper 2005 Przeźmierowo inny BEVO Team
Kaczoruk Aneta 1977 Przeźmierowo inny BEVO Team
Kafel Daniel 1982 Poznań inny Bridgestone
kalinowski dawid 1984 niepruszewo rower szosowy
Kałużna Joanna 1970 Poznań inny Kałużni
Kałużna Agnieszka 1980 Poznań inny Duni Poland
Kałużny Jarosław 1964 Poznań inny Kałużni
Kałużny Aleksander 2006 Poznań inny Duni Poland
Kamela Jacek 1975 Inowrocław inny
Kamela Olga 2009 Inowrocław inny
Kamela Ewelina 1979 Inowrocław inny
Kamińska Wiktoria 2007 Poznań inny EKO Pingwiny
Kamińska Amelia 2005 Plewiska inny
Kanabaj Karolina 1982 Poznan inny OLX TEAM
Kandziora Wojciech 1980 Komorniki inny H&H
Kandziora Hanna 2007 Komorniki inny H&H
Kandziora Helena 2010 Komorniki inny H&H
Kania Antonina 1978 Poznań inny
Kania Jakub 2008 Lusówko inny
Kaniewska Magda 1982 Poznań inny PayU S.A.
Kaniewska Marta 2010 Poznań inny PayU S.A.
Kaniewski Wojciech 1980 Poznań inny
Kaniewski Jan 2008 Poznań inny PayU S.A.
Kapela Kacper 2007 Bydgoszcz inny KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Kapela Jacek 1975 Bydgoszcz rower szosowy KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Karkowska Agnieszka 1973 Wychowaniec inny Hochland Bike Team
Karkowski Szymon 2007 Wychowaniec inny Hochland Bike Team
Karpiewski Piotr 1980 Poznań inny Lokomotywa Team
Karpiewski Krystian 2008 Poznań inny Lokomotywa Team
Karpiewski Mariusz 1978 Poznań inny Lokomotywa Team
Kasiński Radosław 1977 Poznań inny Frania Team
Kasperuk Lena 2010 Poznań inny
Kasperuk Krzysztof 1978 Poznań inny
KASPRZAK TOMASZ 1976 GNIEZNO inny VELUX
Kasprzyk Ewelina 1985 Trzemeszno inny
Kasznia Michał 1971 Tulce inny
Kasznia Joanna 1973 Gniezno inny VELUX
Kaszyński Tomasz 1978 Luboń rower szosowy
Kawalerski Krzysztof 1972 Niemcz inny N Bike Academy
Kawalerski Konrad 2009 Niemcz inny N Bike Academy
Kawicka Grażyna 1982 Poznań inny
Kawka Mateusz 1988 Koło inny
Kazecka Alicja 1976 Czerniejewo inny VELUX
Kazecki Robert 1972 Czerniejewo inny VELUX
Kazimierczyk Ireneusz 1971 Lednogóra rower szosowy
Kazimierczyk Aleksander 2006 Lednogóra rower szosowy
Kazińska Bożena 1955 Poznań inny Shrek TEAM
Kazmierczak Nina 2003 Łubowo rower szosowy
Kaźmierczak Maciej 1967 Gniezno inny
Kaźmierczak Agnieszka 1983 Poznań inny Yanosik Team
Kaźmierska Aleksandra 2003 Poznań inny
Kaźmierska Maja 1999 Poznań inny
Kaźmierska Antonina 2010 Poznań inny
Kaźmierska Marta 1975 Poznań inny
Kaźmierski Krzysztof 1970 Poznań inny
Kędzierski Marek 1985 Kiekrz inny
Kędzierski Wiktor 1954 Kiekrz inny
Kędziora Dariusz 1977 Kłecko inny VELUX
Kępa Dominika 1987 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
KIAŁKA PIOTR 1975 ZALASEWO inny
KIAŁKA MAKSYMILIAN 2004 ZALASEWO inny
KIAŁKA HONORATA 1974 ZALASEWO inny
KIAŁKA Bartosz 1999 Zalasewo inny
Kierecka Adriana 1973 sierosław inny
KIERZKOWSKI Michał 1987 Gniezno inny VELUX
Klaczyńska Aneta 1972 Poznań inny Klaczyńscy
Klaczyński Janusz 1971 Poznań inny Klaczyńscy
Klaczyński Maciej 2006 Poznań inny Klaczyńscy
Klaja Urszula 1982 Poznań inny BEVO Team
Klimacki Kacper 1994 Mieleszyn rower szosowy VELUX
Klimczok Magdalena 2005 Plewiska inny
Klimczok Anna 1984 Plewiska inny
Kłobuchowska Sonia 1986 Poznań inny
Kłos Joanna 1992 Poznań inny
Kłos-Regulska Katarzyna 1981 Luboń inny
Knauer Peter 1957 Kaźmierz rower szosowy
Knothe Elwira 1972 Poznań inny Budstol Invest Team
Knothe Magdalena 2005 Poznań inny Budstol Invest Team
Kobrzeniecka Julia 1981 Komorniki inny PayU
Kobrzeniecki Janek 2010 Komorniki inny
Kobrzeniecki Antek 2011 Komorniki inny
Kobus Kamil 1989 Raciąż inny Lidl Team
Kociemba Agnieszka 1980 Poznań inny Naramowice Biegają
Kociemba Marcin 1981 Poznań rower szosowy Naramowice Biegają
Kociemba Mateusz 2006 Poznań inny Naramowice Biegają
Kociemba Alan 2009 Poznań inny Naramowice Biegają
Kolenda Marcin 1973 Gniezno rower szosowy
Koluch Wiktoria 2005 Wołomin inny AUTO WIMAR TEAM
Komorowska Małgorzata 1976 Poznan inny Bridgestone
Komorowska Maja 2005 Poznań inny Bridgestone
Kondej Jarosław 1982 Dzierżoniów inny Lenka & Jaro
Kondej Lena 2008 Dzierżoniow inny Lenka & Jaro
Kondek Iwona 1966 Szczodrzykowo inny
Kondek Witold 2005 Szczodrzykowo inny
Kondek Mariusz 2003 Szczodrzykowo inny
Konenc Katarzyna 1978 Wronki inny DANTOM CYCLING TEAM
Konieczka Agnieszka 1994 Poznań inny
Konieczna Daria 1984 Pabianice inny CinemaVision
Konieczna Alicja 1985 Poznań inny
Konieczna Magdalena 2004 Poznań inny MBM Pingwiny Team
Konieczny Łukasz 1984 Pabianice inny CinemaVision
Konieczny Marcin 1967 Poznań inny MBM Pingwiny Team
Konik Julia 2006 Czerwonak inny OFIX.PL BikeTeam
Konik Marzena 1975 Czerwonak inny OFIX.PL BikeTeam
Konkolewska Malwina 1986 Poznań rower szosowy OFIX.PL BikeTeam
Konopka Wojciech 2005 Suchy Las inny
Konopka Jarosław 1978 Suchy Las inny
Konopka Kornelia 2009 Suchy Las inny
Kończak Anna 1978 Jarocin inny
Kończal Piotr 1984 Poznań rower szosowy VELUX
Kopczyńska Agnieszka 1979 Kicin rower szosowy Sportowo.pl
Kopczyńska Maria 2006 Kicin rower szosowy Sportowo.pl
Kopczyńska Nina 2010 Kicin inny Sportowo.pl
Kopczyński Krzysztof 1978 Kicin inny Sportowo.pl
Kopycińska Katarzyna 1978 Swarzędz inny
Kopyciński Andrzej 1978 Swarzędz rower szosowy
Kopyciński Marcel 2004 Swarzędz inny
Kopyciński Franciszek 2008 Swarzędz rower szosowy
Korek Agnieszka 1981 Poznań inny
Kortus Dawid 1981 Dąbrówka inny
Kortus Joanna 1984 Dąbrówka inny
Kortus Jan 2012 Dąbrówka inny
Korybalska Agnieszka 1979 Borówiec inny
Korzec Nicole 2001 Poznań inny
Korzec Łukasz 1975 Poznań rower szosowy
Kosiba-Jasiński Emil 2009 Świdnica inny
Kosiba-Woodley Małgorzata 1968 Świdnica inny
Kosicka Roma 1982 Nowy Tomysl rower szosowy
Kosoń Kornelia 1990 poznań inny
Kostka Maciej 2005 Chyby rower szosowy UKS LUSOWO
Kostka Jacek 1973 Chyby rower szosowy Hochland Bike Team
Kostrom Iza 1984 Szamotuły rower szosowy
Kostrzewa Karol 1979 Rokietnica inny BEVO Team
Kostrzewa Kamila 2004 Rokietnica inny BEVO Team
Kostrzycka Alicja 2010 Płock inny Zielone pomidorki
Kostrzycka Agnieszka 1983 Płock inny Zielone pomidorki
Kostrzycki Grzegorz 1982 Płock rower szosowy Zielone pomidorki
KOTARSKI TOMASZ 1972 GNIEZNO inny VELUX
Kowalczyk Piotr 1977 Poznań inny
Kowalczyk Amelia 2009 Poznań inny
Kowalewski Mateusz 1984 Koziegłowy inny Bridgestone
Kowalewski Jakub 2009 Koziegłowy inny Bridgestone
Kowalska Anna 1981 Poznań inny
Kowalski Tymoteusz 2008 Plewiska inny
Kowalski Michał 1983 Poznań inny ADVOX
Kozak Zenon 1954 Smigiel rower szosowy STC
KOZANECKI KRZYSZTOF 1956 POZNAŃ rower szosowy KK.Tarnovia
Kozłowski Marek 1986 Poznań inny
Kozłowski Stanisław 1976 Poznań inny
KOZUBIŃSKI KAROL 1981 GNIEZNO inny VELUX
KRENZ MICHAŁ 1978 luboń rower szosowy
KRENZ FILIP 2009 luboń rower szosowy
KRENZ FRANCISZEK 2015 luboń rower szosowy
Król Ewa 1980 Rokietnica inny OFIX.PL BikeTeam
Król Zuzanna 2006 Rokietnica inny OFIX.PL BikeTeam
Krueger Justyna 1973 Skórzewo inny Bridgestone
Krueger Filip 2011 Skórzewo inny Bridgestone
Krupka SYLWIA 1977 Swarzędz inny MARPEL
Krychowiak Urszula 1983 Przeźmierowo rower szosowy
Krychowiak Maria 1957 Dobre rower szosowy
Krygier Łukasz 1988 Gniezno inny VELUX
Krysiewicz Aleksandra 1984 Poznań inny Frania Team
Krystek Borys 1985 Poznań inny
Krzesaj Krzysztof 1971 Suchy Las rower szosowy
Krzesaj Filip 2006 Suchy Las rower szosowy
Krzesiński Maciej 1994 Janowiec Wieś inny VELUX
Krzysztof Kabat 1981 Oborniki inny
Krzyżaniak Szymon 2010 Poznań inny Krzyżaniak Team Poznań
Krzyżaniak Patrycja 2006 Poznań inny Krzyżaniak Team Poznań
Krzyżaniak Izabela 1978 Poznań inny Krzyżaniak Team Poznań
Krzyżaniak Krzysztof 1978 Poznań inny Krzyżaniak Team Poznań
Krzyżaniak Natalia 2005 Poznań inny
Krzyżaniak Bartosz 1980 Poznań inny
Krzyżaniak Blanka 1980 Poznań inny
Krzyżaniak Adam 2010 Luboń rower szosowy
Krzyżaniak Mateusz 2007 Luboń rower szosowy
Krzyżaniak Janusz 1955 Poznań rower szosowy
Krzyżaniak-Piotrowska Magdalena 1971 Poznań inny
Krzyżanowska Zofia 1954 Przysieka Polska inny
Krzyżańska Natalia 2008 Poznań inny
Krzyżańska Magdalena 1978 Poznań inny
Kubacka Julia 2006 Poznań inny
Kubacki Kacper 2006 Poznań inny
Kubacki Marcin 1981 Poznań inny
Kubiak Piotr 1992 Kostrzyn inny
Kubicka Katarzyna 1987 Nowogard inny
Kubicki Błażej 1986 Nowogard inny
Kucharska Aneta 1976 Łomża inny
Kucharski Maksymilian 2004 Łomża inny
Kucharski Franciszek 2007 Łomża inny
Kucharski Jan 2010 Łomża inny
KUCZMA KRZYSZTOF 1960 GNIEZNO inny VELUX
Kuczmańska Barbara 1939 Poznań inny
Kuczmańska Wanda 1961 Skórzewo inny
Kuczmański Konrad 2009 Słubice inny
Kuczyk Daria 1992 Rakoniewice inny
Kujawiński Łukasz 1979 Poznań inny FIZJO-FORMA
Kurałowicz Maciej 1990 Ośno Lubuskie inny
Kurałowicz Zbigniew 1967 Ośno Lubuskie inny
Kurek Oliwka 2004 CZAPURY inny polart nutraxx team
Kurek Kuba 2006 CZAPURY inny polart nutraxx team
Kurowski Łukasz 1980 Zalasewo inny MIR-DACH Team
Kurzawa Magdalena 1986 Poznań inny Zakupy Team
Kurzownik Krzysztof 1961 Wronczynek rower szosowy Od Rudej Wiedźmy
Kusz Krzysztof 1985 Koninko inny Grupa
Kuznowicz Łukasz 1984 Poznań inny Skoda Team
Kuźma Adam 1983 Poznań rower szosowy
Kwiatkowski Tomasz 1977 Zalasewo rower szosowy FogtBikes Team
Kwiatkowski Michał 2005 Zalasewo rower szosowy
Kwiatkowski Cezary 1992 Poznań rower szosowy PEARSON IOKI
Latkowski Klaudiusz 2002 Poznań inny
Latkowski Jarosław 1975 Poznań inny
Laursen Per 1965 Gniezno inny VELUX
Lech Monika 1980 Poznań inny Zgrupka Luboń
Lecyk Piotr 1975 Poznań inny
Lecyk Ignacy 2009 Poznań inny
Lecyk Karolina 1978 Poznań inny OLX TEAM
Ledecka Dorota 1980 Rokietnica inny
Ledecki Wiktor 2008 Rokietnica inny
Ledecki Daniel 1978 Rokietnica inny
Ledecki Aleksander 2010 Rokietnica inny
Lekka Agnieszka 1987 Poznań inny
Lembicz Robert 1964 Suchy Las inny
Lester-Szymańska Agnieszka 1981 Poznań inny Huragan Szklarka Poznań
Leśna Kamilla 1974 Gniezno inny Urząd Miejski w Gnieźnie
Leśniowski Piotr 1977 Poznań inny
Lewandowicz Julia 2006 Poznań inny enova
Lewandowicz Grażyna 1951 Poznań inny enova
Lewandowska Bożena 1961 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Lewandowska Joanna 1959 Złotniki inny
Lewandowska Milena 1983 Poznań inny
Lewandowska Zuzanna 2008 Poznań inny
Lewandowski Jarosław 1958 Złotniki inny RUUKKI
Lewandowski Jakub 2002 Poznań inny
Lewardowski Konrad 1970 Poznań rower szosowy KTB KUNY i PRZYJACIELE
Lewartowska Jagoda 2006 Poznań inny KTB KUNY i PRZYJACIELE
Liebelt-Szypiłko Grażyna 1975 Swarzędz inny SYSTHERM TEAM
Limanowska Zosia 2009 Poznań inny Zośka Tim
Limanowski Łukasz 1978 Poznań inny Zośka Tim
LIZIK MONIKA 1983 Swarzędz inny
Lulka Przemek 1967 Poznań inny VGP Team
Łabenda Piotr 2005 Rokietnica inny
Łacińska Iwona 1977 Poznań inny Wilki
Łaciński Tomasz 2007 Poznań inny Wilki
Łagoda Jagoda 1988 Dąbrówka inny
Łagoda Julia 2006 Poznań inny
Łagoda Anna 1982 Poznań inny
Łagoda Tomasz 1982 Poznań inny
Łakomski Rafał 1983 Poznań inny
Łaniecki Łukasz 1985 Gniezno inny VELUX
Ławniczak Nadia 2008 Poznań inny
Ławniczak Magdalena 1979 Poznań inny
Łącka Bożena 1976 Klęka rower szosowy Phytopharm MTB Team
Łącka Karolina 2011 Klęka inny Phytopharm MTB Team
Łącka Jadwiga 2009 Klęka inny Phytopharm MTB Team
Łącki Ignacy 2006 Klęka inny Phytopharm MTB Team
Łącki Antoni 2002 Klęka inny Phytopharm MTB Team
Łącki Stefan 2004 Klęka inny Phytopharm MTB Team
Łączniak Anna 1983 Poznań inny EKO Pingwiny
Łopatka Justyna 1990 Nekla inny
Łopatka Roman 1988 Nekla inny
Łosiak Tymoteusz 2008 Komorniki inny
Łosiak Paulina 1977 Komorniki inny
Łuczak Jan 1998 Poznań inny Stach team
Łuczak Stanisław 2004 Poznań inny Stach team
ŁUKASIK MONIKA 1983 POZNAŃ inny
ŁUKASIK MACIEJ 1983 POZNAŃ inny
Łukaszewski Szymon 2003 POZNAŃ rower szosowy HKS ODLEW POZNAŃ
Łukomska Natalia 1985 Luboń inny VGP Team
Łukomska Anna 2011 Luboń inny VGP Team
Łukomski Bartosz 1986 Luboń inny
Łukowska Anita 1991 Poznań inny
Łuźniak Katarzyna 1982 Poznań inny DANTOMGROUP.COM
Łypik Marzena 1973 Kraków rower szosowy
Machowska Justyna 1972 Łubowo rower szosowy J&A Team
Machowski Andrzej 1970 Łubowo rower szosowy VELUX
Maciaczyk Wojciech 1986 Poznań inny
Maciejewska Zuzanna 2001 Imielno inny Pobiedziska Racing Team
Maciejewski Daniel Paweł 1977 OSTRÓW WIELKOPOLSKI inny Ostrów Wlkp.
Macińska Anna 2005 Wiry inny
Maciński Dariusz 1967 Wiry inny
Maciński Wojciech 1999 Wiry inny
Maćkowiak Joanna 1978 Suchy Las inny Oluś team
Maćkowski Nowak Kacper 2006 Poznań inny TOMEK TEAM
Magoń Roman 1968 Gniezno inny
Magoń Lidia 1972 Gniezno inny VELUX
Maj Katarzyna 1978 Poznań inny
Maj Kajetan 2003 Poznań inny
Majchrzak Bogna 1977 Poznań inny PEARSON IOKI
Majewska Agata 2005 Komorniki inny Majewscy team
Majewska Joanna 1976 Mrowino inny Majewski Team
Majewski Wojciech 2001 Komorniki inny Majewscy team
Majewski Wiesław 1973 Komorniki inny Majewscy team
Majewski Kacper 2008 Mrowino inny Majewski Team
Makowski Rafał 1984 Swarzędz inny YES TEAM
Maksymiuk Agata 1981 Góra inny ADVOX
maleszyński hubert 2007 poznań inny Phytopharm MTB Team
maleszyński mateusz 1977 poznań inny Phytopharm MTB Team
Małecka Ewa 1955 Poznań inny
Małecki Jacek 1980 Poznań inny
Małkowska Magdalena 1984 Wągrowiec inny
Małkowska Małgorzata 1973 GNIEZNO inny VELUX
Małkowski Łukasz 1982 Wągrowiec inny
Marchlewska Dorota 1972 Oława inny TOMEK TEAM
Marcinkowska Michalina 1976 Palędzie inny
Marcinkowska Anita 1983 Luboń rower szosowy
Marcinkowski Wojciech 2007 POZNAŃ inny SZNURKI
Marcinkowski Franciszek 2009 POZNAŃ inny SZNURKI
Marcinkowski Piotr 2006 Palędzie inny ZGRUPKA TEAM
Marcinkowski Franciszek 2004 Palędzie inny ZGRUPKA TEAM
Marcinkowski Dariusz 1974 Luboń inny
Marczak Katarzyna 1982 Komorniki inny
Marczak Piotr 1982 Komorniki inny
Maroszek Sławomir 1983 Krotoszyn inny POMÓŻ TOSI
Marszałkiewicz Joanna 1981 Nowy Tomyśl rower szosowy NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
MARSZAŁKIEWICZ ANTONI 2007 NOWY TOMYŚL rower szosowy NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
MARSZEWSKA Monika 1990 Poznań inny BikeTop Team
Marszewska-Iwańska Magdalena 1973 Poznań inny BikeTop Team
Matanda Patryk 1982 Biskupice Wlkp. inny Bridgestone
Matanda Tymon 2011 Biskupice Wlkp. inny Bridgestone
MATELA WIESŁAW 1973 Dabrówka inny OFIX.PL BikeTeam
MATELA NATALIA 2005 Dabrówka inny OFIX.PL BikeTeam
Matlak Lidia 1971 Gniezno inny zawsze w biegu
MATLAK PIOTR 1972 GNIEZNO inny VELUX
Matoga Ryszard 1972 Łowęcin inny PayU
Matoga Maciej 2004 Łowęcin inny PayU
Matoga Zofia 2007 Łowęcin inny PayU
Matusiewicz Sylwia 1973 Gruszczyn inny Gruszczyn Team
Matusiewicz Hanna 2009 Gruszczyn inny Gruszczyn Team
Matusiewicz Robert 1973 Gruszczyn inny Gruszczyn Team
Matuszewska Anita 1985 Konarzewo inny
Matysiak MOnika 1975 Poznań inny
Mazur Oskar 2007 Rumianek rower szosowy MAZUR MTB
Mazur Grzegorz 1970 Rumianek inny MAZUR MTB
Mazurek Maciej 1975 Poznań inny Bridgestone
Mazurek Patrycja 2002 Poznań inny Bridgestone
MAZUREK ANDRZEJ 1973 CZAPURY rower szosowy CITYZEN
Mazurek Urszula 1979 Kliny rower szosowy TeamUlki
Mazurek Gabriel 1999 Kliny rower szosowy TeamUlki
Mąka Paweł 1982 Poznań inny
Mąka Szymon 2010 Poznań inny
Mąka-Połomska Monika 1980 Swarzędz inny Family power!
Meller Roman 1950 Poznań inny Dwuosobowy Klub Sportowy
Meller Łukasz 1978 Luboń inny Dwuosobowy Klub Sportowy
Meller Wojtek 2007 Poznań inny Dwuosobowy Klub Sportowy
Mężyński Dariusz 2016 Gniezno rower szosowy VELUX
Michalak Staś 2005 Szczecin rower szosowy Grupa Kolarska PIAST Szczecin
Michalak Boguś 1972 Szczecin rower szosowy SMT Szczecin
Michalak Agata 1985 Siekierki Wielkie inny
Michalak Zuzanna 2007 Siekierki Wielkie inny
Michalak Łukasz 1984 Siekierki Wielkie inny
Michalak Tomasz 1972 Borowiec inny
Michalak Marta 2006 Borowiec inny
Michalak Jakub 1998 Borowiec inny
Michalak Katarzyna 1967 Osiek Mały rower szosowy
Michalik Maciej 1979 Poznań inny
Michalik Stella 2008 Poznań inny
Michalik Emma 2009 Poznań inny
Michalska Agnieszka 1980 Poznań inny
Michalski Marek 1982 Pleszew inny WRD KMP
Michalski Mikołaj 1977 Poznań inny Bridgestone
Michalski Kacper 2008 Poznań inny Bridgestone
MichałowskaSzykut Kornelia 1979 Poznań inny VELUX
Micnas Barbara 2006 Poznan inny
Micnas Albert 1969 Kalisz rower szosowy
Miczek Danuta 1980 Warszawa inny
Miczek Łukasz 1980 Warszawa rower szosowy
Miczek Michał 2007 Warszawa inny
Miężał Henryk 1959 Szamotuły inny Hochland Bike Team.
Mikołaj Włodzimierz 1952 Gniezno rower szosowy VELUX
Mikołajczyk Łukasz 1985 Włocławek inny DRUŻYNA SZPIKU
Mikołajewska Bożena 1974 POZNAŃ inny
Mikołajewski Stefan 1972 POZNAŃ inny
Mikołajewski Jakub 2007 Poznań inny
Mikowski Łukasz 1987 Poznań inny gRUNwald team Poznań
Milanowska Weronika 1981 Potasze inny
Milanowski Marek 1976 Potasze inny
Milanowski Franciszek 2009 Potasze inny
Milarski Mateusz 2009 Kamionki inny
Milarski Jakub 1978 Kamionki inny
Milej Hanna 1986 Poznań inny
Milej Mateusz 1986 Poznań inny
MILER MAKSYMILIAN 1979 PLEWISKA inny
MILER ALEKSANDER 2009 PLEWISKA inny
Miłek Michał 2002 Poznań inny
Miłek Martyna 2006 Poznań inny
Miłek Arkadiusz 1974 Poznań inny
Minge Aleksander 2006 Zalasewo inny
Miozga Aleksander 2010 Suchy Las inny Oluś team
Miozga Artur 1976 Suchy Las inny Oluś team
Mirkowska Justyna 1974 Gruszczyn inny
Mirkowski Wojciech 2007 Gruszczyn inny
Mirkowski Antoni 2004 Gruszczyn inny
Mirkowski Sławomir 1971 Gruszczyn inny
Misiak Marek 1977 Poznań inny
Misiak Filip 2006 Poznan inny
Misiak Karolina 1978 Poznań inny
Misiak Aleksandra 2009 Poznan inny
Młodzikowski Jan 2007 Gniezno inny Słynni Kenijczycy
Młodzikowski Marcin 1977 Gniezno inny Słynni Kenijczycy
Mnich Radosław 1974 Miłosław rower szosowy RM TEAM
Mnich Michał 2001 Miłosław rower szosowy RM TEAM
Modelska Marta 1981 Siekierki Wielkie inny Bridgestone
Modelski Tomisław 1984 Siekierki Wielkie inny Bridgestone
Moniczewski Piotr 1959 Międzyrzecz inny
Motała Zosia 2009 POZNAŃ inny polart nutraxx team
Motała Kasia 1982 POZNAŃ inny polart nutraxx team
Mroczkowska Marta 1985 Imielno inny AT Computers
Mroczkowski Jan 2011 Imielno rower szosowy AT Computers
Mróz Jan 2010 Poznań/Gołuski inny
Mróz Marcin 1979 Poznań/Gołuski rower szosowy
Mróz Anna 1980 Poznań/Gołuski inny
Mstowski Miron 1980 Swarzędz inny
Mumot Franek 2007 Rogalinek rower szosowy POMÓŻ TOSI / SP ROGALINEK
Myśliński IRENEUSZ 1957 Poznań inny
Myśliński Pluta Kamil 2008 POZNAŃ inny
Nadolińska-Pilarek Agnieszka 1977 Poznań inny
Nagorko Katarzyna 1975 Poznan inny
Namysł Wiktoria 2005 PALĘDZIE inny
Namysł Leonard 2010 PALĘDZIE inny
NAPIERAŁA KRZYSZTOF 1951 POZNAŃ inny
Napierała Dominik 1984 Poznań inny
Narożna Monika 1990 Poznań inny Zakupy Team
Naskręt Maciej 1979 Poznań inny Simon Team Poznań
Naskręt Szymon 2008 Poznań inny Simon Team Poznań
Nawrocki Marcin 1989 Gniezno inny VELUX
Nawrot Paulina 1983 Poznań inny DANTOMGROUP.COM
Neumann Magdalena 1986 Sieraków inny
Niedziela Dawid 1977 Siekierki Wielkie inny
Niedziela Wojtek 2005 Siekierki Wielkie inny
Niedzielski Hubert 1990 Poznań inny
Niestierova Olena 1979 Poznan inny
Nikisch Jan Krzysztof 1978 Poznań inny NIkisch ojciec & syn
Nikisch Bruno 2010 Poznań inny NIkisch ojciec & syn
Nikoniuk Justyna 1984 Poznań inny Grupa do wódki
Niziałek-Sikorska Kamila 1981 Leszno rower szosowy FENIX BIKE TEAM
NORKIEWICZ HIERONIM 2003 Poznań inny FIZJO-FORMA
Nosov Yurii 1971 Namysłów inny VELUX
Noszczyńska Daria 1987 Murowana Goślina inny OFIX.PL BikeTeam
Noszczyński Franciszek 2011 Murowana Goślina inny OFIX.PL BikeTeam
Noszczyński Janusz 1983 Murowana Goślina inny OFIX.PL BikeTeam
NOWACKA Pola 2003 POZNAŃ rower szosowy FABRYKA MAZAKÓW
Nowaczyk Tomasz 1975 Poznań inny
Nowaczyk Anna 1975 Poznań inny
Nowaczyk Małgorzata 2005 Poz inny
Nowaczyk Wojciech 2009 Poznań inny
Nowaczyk Maciej 1984 Poznań inny
Nowaczyk Natalia 2014 Poznań inny
Nowaczyk Anna 1985 Poznań inny
Nowak Arkadiusz 1970 Luboń inny ORANGE UNITED Challenge
Nowak Tomasz 2007 Zalasewo inny
Nowak Emilia 2010 Zalasewo inny
Nowak Michał 1974 Zalasewo inny
Nowak Maciej 1986 Poznań inny
Nowak Daniel 1965 Poznan inny
Nowak-Karnowska Joanna 1981 Poznań inny
Nowicka Joanna 1980 Września inny VELUX
Nowicki Albert 1974 Września rower szosowy
Oczkowski Sławomir 1976 Suchy Las inny
Ogórkiewicz Krystyna 1993 Gniezno inny VELUX
Ogrodnik Monika 1982 Poznań inny
Okuła Natalia 2008 Poznań inny SYSTHERM TEAM
Okuła Anna 1980 Poznań inny SYSTHERM TEAM
Olczak Dominika 1975 Poznan inny
Olczyk Michał 2007 Poznań inny
Olechnowicz Michał 2010 Poznań inny
Olechnowicz Monika 1979 Poznań inny
Olejniczak Michał 1983 Gniezno inny VELUX
Olejnik Krzysztof 2005 Poznań inny Duni Team
Olejnik Michalina 1988 Poznań inny Duni Team
Olejnik Marek 1971 sierosław inny
Olejnik Szymon 2008 sierosław inny
Olejnik Michał 2005 sierosław inny
Onishchuk Viktor 1990 Poznan inny
Osiak Magdalena 1978 Warszawa inny
Osiak Jan 2003 Nowa Wieś inny
Osiak Michał 2005 Nowa Wieś inny
Ostrowska Karolina 1988 Poznań inny
Ostrowska Julia 2011 Poznań inny
Ostrowski Filip 1984 Poznań inny
Padewski Radosław 1987 Środa Wielkopolska inny
Paetz Katarzyna 1981 Poznań inny
Pakulska-Tomza Dorota 1976 Suchy las inny Volkswagen Group Polska
Papis Filip 1981 Plewiska inny
Paradowska Weronika 2001 Poznań inny
Paradowski Maciej 1975 Poznań inny
Pasternak Mikołaj 1964 Września inny VELUX
Pasternak Paulina 1990 Poznań inny
Pastyka-Szymańska Katarzyna 1975 Poznań inny Pogoń Radowita
Patalas Ewa 1967 Poznań inny
Patalas Jakub 2007 Poznań inny
Patoka Michał 1987 Poznań inny
Paul Edyta 1970 Poznań inny
Paul Bartek 2006 Poznań inny
Pawlaczyk Tomasz 1986 Poznań inny
Pawluk Jakub 2009 Poznań inny Hochland Bike Team
Pawłowska Jagna 2006 KAŹMIERZ inny Hochland Bike Team
Pawłowska Anna 1976 KAŹMIERZ inny Hochland Bike Team
Pawłowski Tymoteusz 2003 KAŹMIERZ inny Hochland Bike Team
Pekař David 2005 Poznań rower szosowy CITYZEN
Pekař Adam 2007 Poznań inny CITYZEN
Pekař Stanislav 1974 Poznań rower szosowy CITYZEN
Pekařova Ivana 1977 Poznań rower szosowy CITYZEN
Pelczyńska Maria 1966 Jasin inny MARPEL
Pełka Łucja 2006 Kicin inny
Pełka Mateusz 2000 Kicin rower szosowy
Pełka Matylda 2003 Kicin inny
Pełka Barbara 1970 Kicin inny
Pełka Michał 1970 Kicin inny
Perz Kornelia 2008 Wierzyce inny
Perz Amelia 2003 Wierzyce inny
Perz Mariusz 1976 Wierzyce inny
Pęczak Michał 2004 Poznań inny
Pęczak Sebastian 1973 Poznań rower szosowy
Piana Mirosław 1977 Swarzędz inny Szaraki
Piasecki Jakub 1970 Poznań inny
PIECHOTA MACIEJ 1978 NAMYSŁÓW inny VELUX
Pieczyńska Milena 1991 Gniezno inny VELUX
Pielecha Piotr 2000 Poznań inny
Pieśniewska-Kazimierczyk Hanna 1970 Lednogóra rower szosowy
Pietek Maja 2009 Murowana Goślina inny OFIX.PL BikeTeam
Pietek Robert 1972 Murowana Goślina inny OFIX.PL BikeTeam
PIETRUCKA JUSTYNA 1978 LEDNOGÓRA inny DWA KOŁA IMIELNO
PIETRUCKI MIKOŁAJ 2010 LEDNOGÓRA inny DWA KOŁA IMIELNO
Pięgot Jakub 1969 Poddębice inny StrawberryTeam
Pięgot Maksymilian 2003 Poddębice inny StrawberryTeam
Pigla-Perz Beata 1977 Wierzyce inny
PIJANOWSKA JOANNA 1968 GRUSZCZYN inny
Pilarek Nina 2005 Poznań inny
Pilarek Lena 2009 Poznań inny
Pilarski Maciej 1981 Poznań inny
Piluszczyk Anna 1974 Suchy Las inny
Piotrowicz Hubert 1979 Czempin inny Mocni w Gebie
Piotrowicz Justyna 1978 Czempin rower szosowy Mocni w Gebie
Piotrowicz Zofia 2006 Czempin rower szosowy Mocni w Gebie
Piotrowska Zofia 2006 Poznań inny PIKAFORMAT
Piotrowska Katarzyna 1978 Poznań inny PIKAFORMAT
Piotrowski Filip 2007 Poznań inny
Piotrowski Hubert 2004 Poznań inny
Piotrowski Przemysław 1971 Poznań inny
Piotrowski Mikołaj 2008 Poznań inny PIKAFORMAT
Piotrowski Szymon 2011 Poznań inny PIKAFORMAT
Piwecka Justyna 1976 Poznań inny
piwowarska dorota 1979 koziegłowy inny
piwowarski piotr 1981 koziegłowy inny
Pławecka Joanna 1982 Świdnica inny
Pławecki Piotr 1979 Świdnica inny
Płocka Marta 1989 Poznań inny
Płocki Jakub 1989 Poznań inny
Płóciennik-Suss Anna 1981 Luboń inny GeoWorks Team
Podsadny Szymon 1998 Robakowo inny
Podzerek Jerzy 1943 Poznań inny EKO Pingwiny
Podżerek Krzysztof 1972 Poznań inny
Podżerek Izabela 1975 Poznań inny
Podżerek Zofia 2008 Poznań inny
Podżerek Bartłomiej 2009 Poznań inny
Pointet Pascal 1966 Etampes rower szosowy Velo Vintage a Gogo
Poliwodziński Mateusz 2007 Bydgoszcz inny KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Poliwodziński Michał 1979 Bydgoszcz inny KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
Połomski Dominik 2009 Swarzędz inny Family power!
Popielas Alicja 1959 Poznań inny
Popielas Emilia 2009 Koziegłowy inny
Poradka Andrzej 1987 niechanowo inny
Potocki Joachim 2006 Złotniki inny
Potocki Karol 1979 Złotniki inny
POWALOWSKA JOANNA 1984 POZNAN rower szosowy EC TEAM
Powałowska Justyna 1989 Poznań rower szosowy
Prałat Natalia 1982 Skrzetuszewo inny Urząd Miejski w Gnieźnie
Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo inny
Prejs Hubert 2009 Przeźmierowo inny
Prucnal Michał 1984 Strzałkowo inny VELUX
Przewoźna Marta 1987 Poznań inny
przewoźny jakub 1985 Poznań inny Audi
Przybylska Anna 1980 Poznań inny
Przybylska Mila 2009 Poznań inny
Przybylski Jakub 1995 Poznań rower szosowy KU AZS Politechnika Poznańska
Przybylski Karol 1990 Trzemeszno inny VELUX
Przydańska Oktawia 1980 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Przywara Joanna 1977 Gniezno inny VELUX
Purczyński Mateusz 2007 Siekierki Wielkie inny Wicher Siekierki
Purol Dominik 2004 Suchy LAs inny
Purol Robert 1974 Suchy Las inny VELUX
Purska Karolina 1979 Poznań rower szosowy Purski Team
Purski Dominik 2008 Poznań rower szosowy Purski Team
Purski Konrad 1979 Poznań rower szosowy Purski Team
Pustkowiak Agnieszka 1979 Góra inny OFIX.PL BikeTeam
Pustkowiak Gabrysia 2006 góra inny OFIX.PL BikeTeam
Pustkowiak Kacper 2010 Góra inny OFIX.PL BikeTeam
Pustkowiak Nina 2008 POZNAŃ inny polart nutraxx team
Pustkowiak Wojtek 2005 POZNAŃ inny polart nutraxx team
Pustkowiak Krzysztof 1980 Poznań inny polart nutraxx team
Pytlak Paweł 1984 Rogoźno inny
Rabczewska Aleksandra 1958 Rokietnica inny
Rabowska Aleksandra 1990 Poznań rower szosowy Audi
Radomska Beata 1974 Poznań inny
Radomska Honorata 2006 Poznań inny
Radomski Radosław 1974 Poznań inny
Radomski Jędrzej 2005 Murowana Goślina inny
Radomski Paweł 1975 Murowana Goslina inny
Rajewicz Stanisław 2004 Gruszczyn inny
Raszewska Agnieszka 1978 Poznań inny
Raszewski Piotr 1983 Poznań inny
Raszewski Jakub 2007 Poznań inny
Ratajczak Małgorzata 1977 Kamionki inny
Ratajczak Martyna 2006 Kamionki inny
RĄCZYŃSKA MONIKA 1976 SUCHY LAS inny
rączyńska WERONIKA 1999 suchy las inny
RĄCZYŃSKI ADAM 1953 SUCHY LAS rower szosowy
Regulska Zuzanna 2007 poznań inny
Regulski Maciej 1977 poznań inny
Regulski Jakub 2008 Luboń inny
Regulski Miłosz 1981 Luboń inny
Rembalska Karolina 1980 Luboń inny
reszelska maja 2007 Poznań inny
reszelska natasza 2005 Poznań inny
reszelski piotr 1966 Poznań inny
Rochowiak Wojciech 1994 Poznań inny
Romanowski Michał 2010 Poznań inny Night Runners
Romanowski Jakub 1979 Poznań inny Night Runners
rosinski marcin 1974 Komorniki inny
Rosińska Agnieszka 1982 Poznań inny Świerczewo Run
Rosińska Michalina 2007 Komorniki inny
Rosińska Lena 2007 Komorniki inny
Rosińska Sylwia 1974 Poznań inny
ROSZAK KAROLINA 1976 POZNAŃ inny ROSZAK BIKE TEAM
Różycka Joanna 1970 Poznań inny
Rupieta Maksym 1978 Poznań rower szosowy WUEF Tri Team
Rupieta Igor 2006 Poznań inny
Rupocińska Irena 1972 Poznań inny RUPOTKI
Rupociński Bartosz 1998 Poznań inny RUPOTKI
Rupociński Tomasz 2003 Poznań inny RUPOTKI
RUPOCIŃSKI PRZEMYSŁAW 1974 Poznań inny RUPOTKI
Rusiecki Adam 1975 Jerzykowo inny VGP Team
Rusiecki Antoś 2007 Jerzykowo inny VGP Team
Rutecka Katarzyna 1984 Poznań inny
Rutecki Tomasz 1984 Poznań inny
Rutkowski Artur 1989 Suchy Las rower szosowy
Rybak Natalia 1985 Poznań inny Skoda Team
rybarczyk waldemar 1971 Rosnowo rower szosowy
Rybarczyk Maja 2004 Rosnowo inny
rybarczyk Natasza 1973 Rosnowo inny
Rybka Adrianna 1997 Poznań inny
rychlik Zuzia 2009 poznan rower szosowy
rychlik katarzyna 1972 poznan rower szosowy
Rydzewska Elżbieta 1953 Poznań inny
Rykowski Ryszard 1963 Poznań inny
RYMASZEWSKA ANTONINA 2006 Złotniki inny
RYMASZEWSKI RADOSŁAW 1982 Złotniki inny
Samofał Aleksander 1970 Wrocław rower szosowy Wrocławski Klub Kolarski
Samofał Wojciech 2005 Wrocław rower szosowy Wrocławski Klub Kolarski
Sarna Zuzanna 2003 Suchy Las inny
Sarna Paweł 1974 Suchy Las inny
Sarna Ksenia 2016 Poznań inny
Sauer-Własny Joanna 1978 Swarzędz inny Własny Team
SAWCZUK IGNACY 2014 POZNAŃ inny
SAWCZUK TYMON 2011 POZNAŃ inny
SAWCZUK ANNA 1981 POZNAŃ inny
SAWCZUK MICHAŁ 1980 POZNAŃ inny
Schlabs Anna 1978 Szamotuły rower szosowy
Schlabs Łukasz 2006 Szamotuły inny
Schlabs Bartosz 2003 Szamotuły inny
Schrodter Agnieszka 1977 Biskupice Wielkopolskie inny VELUX
Schrodter Robert 1971 Biskupice Wielkopolskie inny VELUX
Schroeder Szymon 1978 Kicin inny Bridgestone
Schroeder Amelia 2006 Kicin inny Bridgestone
Schwarz Izabela 1970 Pogórze inny SOLID LOGISTICS
Seifert Jakub 1982 Skórzewo inny PayU
Seifert Magdalena 1982 Skórzewo inny PayU
Seifert Mikołaj 2010 Skórzewo inny PayU
Seniuk Franciszek 2010 Rokietnica inny
Seniuk Jakub 2006 Rokietnica inny
Seniuk Wojciech 1976 Rokietnica inny
SHUMAROV VITALII 1988 POZNAN inny
Siekiera Jakub 2006 Poznań inny
Siekiera Bartłomiej 2004 Poznań inny
Siekiera Barbara 1976 Poznań inny
Sienniak Krzysztof 2003 Skórzewo inny DarKris
Sienniak Dariusz 1969 Skórzewo inny DarKris
Sierżant Wojciech 2007 Komorniki inny V-team
Sierżant Artur 1972 Komorniki inny V-team
Sierżant Sylwia 1972 Komorniki inny V-team
Sieszchulska Katarzyna 1985 Janowiec Wlkp. inny Fleksoft
Sieszchulska Katarzyna 1985 Janowiec Wielkopolski inny
Sikorska Anna 2007 Leszno inny FENIX BIKE TEAM
Sikorska Anna 1989 Poznań inny
Sikorska Olga 1989 Gniezno inny VELUX
SIKORSKA ANNA 1983 GNIEZNO inny VELUX
Sikorski Sławomir 1973 Gniezno inny VELUX
SIP BAARBARA 1970 Gniezno inny WELUX
SKIERESZ RAFAŁ 1984 Gniezno inny VELUX
Skonieczna Martyna 2003 Poznań inny AFORTI
Skonieczny Lubomir 1975 Poznań inny IN-Software
Skorupska Magdalena 2002 Poznan inny
Skorupski Artur 1971 Poznań inny
Skotarek Tomasz 1978 Siekierki Wielkie inny MIR-DACH Team
Skrzypczyk Mateusz 1988 Czerwonak rower szosowy
SKUSA LUCYNA 1976 POZNAŃ inny MOON TEAM
SKUSA JULIA 2005 POZNAŃ inny MOON TEAM
Sławińska Kamila 1980 PLEWISKA rower szosowy KIK Road Racers
Sławiński Krzysztof 1980 PLEWISKA rower szosowy KIK Road Racers
Słońska Beata 1973 PACZKOWO inny
Słoński Wojciech 2007 PACZKOWO inny
Słoński Bartosz 2003 PACZKOWO inny
Słoński Jakub 2003 PACZKOWO inny
Smacha Tomasz 1975 Poznań inny
Smacha Borys 2009 Poznań inny
Smalara Katarzyna 1988 Poznań inny PEARSON IOKI
Sobczyk Wioletta 1974 Witkowo inny VELUX
SOBIERAJ FILIP 2003 Szamotuły inny
Sobiesińska Aleksandra 1999 Czempiń inny Volkswagen Group Polska
Sobolewski Krzysztof 2010 Poznań inny Turisto
Sobolewski Michał 1979 Poznań inny Turisto
Sosińska Żaneta 1974 Żydowo rower szosowy VELUX
Sowa Zbyszko 2007 Środa Wlkp. inny
Sowa Stanisław 2003 Środa Wlkp. rower szosowy
Sowa Karolina 1998 Środa Wlkp. inny
Sowa Hanna 1968 Środa Wlkp. inny
Spychała Piotr 1972 Gaj Mały inny
Sroczyńska Anna 1985 Żerków inny Phytopharm MTB Team
Sroczyński Jan 2007 Żerków inny Phytopharm MTB Team
Sroczyński Łukasz 1984 Żerków inny Phytopharm MTB Team
Stachowiak Piotr 2009 Poznań rower szosowy OFIX.PL BikeTeam
Stachowiak Szymon 2009 ROKIETNICA inny
STACHOWIAK PAWEŁ 1977 POZNAŃ inny Bridgestone
STACHOWIAK JAKUB 2009 POZNAŃ inny Bridgestone
Stachowiak Janusz 1960 Poznań inny Shrek TEAM
Stachowiak Krzysztof 1980 Gniezno inny VELUX
Stachowiak Marcin 1986 Poznań rower szosowy OFIX.PL BikeTeam
Stanczyk Franek 2008 Poznan inny
Stanczyk Marysia 2006 Poznan inny
Stanczyk Marcin 1972 Poznan inny
Stando Martyna 1989 Poznań inny Bridgestone
Stando Mateusz 1987 Poznań inny
Stanisławska Karolina 1986 Śrem inny
Stanisławski Bartosz 2011 Śrem inny
Stanuchowska Patrycja 1991 Poznań inny
Stark Tomasz 1970 Gniezno inny VELUX
Starościc Jacek 1976 ZIELONA GÓRA rower szosowy SEVEN Perceptus Team
Starościc Jacek 2004 ZIELONA GÓRA rower szosowy SEVEN Perceptus Team
STARZEC LESŁAW 1979 MIEJSCE inny VELUX
Stasik Maciej 1989 Namysłów rower szosowy VELUX
Staszczyk Edyta 1969 Poznań inny
STASZEWSKI ROMAN 1970 GRUSZCZYN inny Bridgestone
STASZEWSKI MACIEJ 2008 GRUSZCZYN inny Bridgestone
Stefaniak Filip 2009 Poznań inny
Stefaniak Bartosz 1982 Poznań inny
Stefański Grzegorz 1974 Józefów inny spinkateam
Stefański Maciej 2008 Józefów inny spinkateam
Steinke Agata 1979 POZNAŃ inny
Steinke Maksym 2004 POZNAŃ inny
Steinke Oliwia 1998 POZNAŃ inny
Stochalska Maja 2005 Lusówko inny
Stołbiak Katarzyna 1979 Wiry inny
Strojna Justyna 1972 Borówiec inny
Strojna Zuzanna 1994 Borówiec inny
Strojna Emanuela 1994 Borówiec inny
Strzelczyk Kacper 1994 Gniezno inny VGP Team
Stube Sławomir 1967 Poznań inny
Stube Mariusz 1966 Gniezno inny VELUX
Student Przemysław 1973 Gniezno inny VELUX
Stuermer Joanna 1987 Poznań inny
Styperek Przemysław 1969 Poznań rower szosowy Lidl Team
Styperek Lidia 1971 Poznań rower szosowy Lidl Team
Styperek Aleksandra 2003 Poznań rower szosowy Lidl Team
Suchorski Bartłomiej 1991 Poznań inny
Sudziarski Michał 1975 Grudziądz rower szosowy AMS Grudziądz
Supłat Marta 1986 Złotniki tandem
Surdyk Przemysław 1970 Poznań inny DRUŻYNA SZPIKU
Surdyk Maciej 1983 Gniezno inny VELUX
Surma Izabela 1987 Obrzycko inny
Suss Zuzanna 2010 Luboń inny GeoWorks Team
Suss Krzysztof 1979 Luboń inny GeoWorks Team
Suś Marcin 1980 Poznań inny
Suś Jakub 2009 Poznań inny
Swędra Kamil 1995 Gniezno rower szosowy VELUX
Swoboda Stanisław 2006 Poznań inny discovery team
Swoboda Bogdan 1971 Poznań inny discovery team
Szafran Mateusz 2005 Wągrowiec inny
Szalbierz JAKUB 2009 Poznań rower szosowy
Szalbierz Mariusz 1977 Poznań rower szosowy VELUX
Szalbierz Katarzyna 1971 Poznań rower szosowy VELUX
Szalek Juliusz 1977 Poznań inny
Szalek Aleksander 2008 Poznań inny
Szczechowiak Tomasz 1987 Szamotuły inny
Szczepański Marcin 2010 Poznań inny
Szczepański Sylwester 1980 Poznań inny
SZCZEŚNIAK MAXYMILIAN 2007 SWARZĘDZ inny MARPEL
SZCZEŚNIAK JUSTYNA 1984 SWARZĘDZ inny MARPEL
SZCZEŚNIAK TOMASZ 1977 SWARZĘDZ inny MARPEL
Szczęsny Wojciech 2001 Grodzisk Mazowiecki inny PWS MTB Team Grodzisk Mazowiecki
Szeląg Malwina 1994 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Szkudlarek Monika 1991 Poznań inny OLX TEAM
Szmaj Iwona 1977 Poznań inny
Szmaj Mateusz 2004 Poznań inny
Szmigiel Mirosław 1978 Siekierki Wielkie inny MIR-DACH Team
Szmukier Monika 1991 Poznan inny
Szoszorek Maciej 1979 Siekierki Wielkie inny PayU
Szoszorek Agata 1983 Siekierki Wielkie inny PayU
Szoszorek Martyna 2009 Siekierki Wielkie inny PayU
Szulc Hanna 1970 Poznań inny
Szulc Mirek 1969 Poznań rower szosowy Velo Vintage a Gogo
Szwarc Agata 1993 Poznań inny
SZWEDA ANNA 1986 GDYNIA rower szosowy
Szychowiak Mikołaj 1992 Poznań inny
Szydłowski Mateusz 1976 Komorniki inny
Szydłowski Igor 2003 Komorniki inny
szymankiewicz marcin 1980 poznań inny Bridgestone
szymankiewicz Stanisław 2012 Poznan inny Bridgestone
Szymanowicz Katarzyna 1990 Poznań inny AZYMUT Geodezja
SZYMAŃSKA EWA 1979 Poznań inny Lidl Bike Challenge
Szymańska Sylwia 1991 Gniezno inny VELUX
Szymański Łukasz 1980 Poznań rower szosowy Huragan Szklarka Poznań
Szymczak Paweł 1974 Chyby inny
Szymczak Adam 2005 Chyby rower szosowy
Szymczak Andrzej 2016 Poznań inny Fc polanka
Szymczak Paulina 1989 Poznan rower szosowy
Szynklewski Michał 1992 Luboń inny VGP Team
Szypiłko Jacek 1974 Swarzędz inny SYSTHERM TEAM
Szypiłko Martyna 2007 Swarzędz inny SYSTHERM TEAM
SZYSZKA KRZYSZTOF 1957 POZNAŃ inny TEAM "57
Ścibura Mateusz 1985 Poznań inny Grupa do wódki
ŚCISŁOWSKA CARMEN 2005 POZNAŃ inny
ŚCISŁOWSKA MONIKA 1978 POZNAŃ inny
Śmidowicz Edyta 1978 Poznań inny Bridgestone
Świadek Stanisław 2006 Tarnowo podgórne rower szosowy KK.Tarnovia Tarnowo Podgórne
Świadek Borys 2008 Tarnowo podgórne inny Tarnowo Podgórne
Świadek Monika 1984 Tarnowo podgórne inny
Świerczyński Miłosz 2010 Poznań rower szosowy
Świerżewska Ada 2006 Warszawa rower szosowy Sportowarodzina.pl
Świerżewska Iga 2004 Warszawa rower szosowy Sportowarodzina.pl
Świerżewska Ewa 1975 Warszawa rower szosowy Sportowarodzina.pl
Świerżewski Łukasz 1975 Warszawa rower szosowy Sportowarodzina.pl
ŚWIETLICKA MONIKA 1978 WARSZAWA rower szosowy AUTO WIMAR TEAM
Świokło Jarosław 1970 Poznań inny JSw_Bike_Challenger
Świokło Maciej 2000 Poznań inny JSw_Bike_Challenger
Tabaczyńska Kasia 1983 Komorniki inny Tabaki
Tabaczyńska Natalia 2010 Komorniki inny Tabaki
Tabaczyński Marcin 1983 Komorniki rower szosowy Tabaki
Talarczyk Marcin 1986 Krotoszyn inny VELUX
Tatarkiewicz Dariusz 1964 Paczkowo inny
Tatarkiewicz-Kubiak Joanna 1992 Paczkowo inny
Teresiak Magdalena 1974 Szamotuły inny
Toda Masato 1969 Poznań inny Bridgestone
Tomaszewska Anna 1986 Śmigiel inny
Tomaszewska Monika 1983 Kobylnica inny
Tomaszewska Aleksandra 2010 Kobylnica inny
Tomaszewski Paweł 1982 Kobylnica inny
Tomaszewski Kacper 2005 Poznań inny SPLAWIKI
Tomaszewski Marek 1971 Poznań inny SPLAWIKI
Tomaszewski Marcel 2007 Poznań inny SPLAWIKI
Tomaszewski Rafał 1983 Osiniec rower szosowy VELUX
Tomczak Maciej 2005 Gniezno inny
Tomczak Jacek 1978 Gniezno inny VELUX
Tomkowiak Joanna 2008 Poznań inny TOMEK TEAM
Tomkowiak Michał 1947 Poznań inny TOMEK TEAM
Tomkowiak Marta 2005 Poznań inny TOMEK TEAM
Tomkowiak Mirosława 1980 Poznań inny TOMEK TEAM
Tomkowiak Tomasz 1979 Poznań rower szosowy TOMEK TEAM
Tomys Piotr 2001 Poznań inny
Tomys Wiesław 1969 Poznań inny
Tomza Szymon 2006 Suchy las inny Volkswagen Group Polska
Torzyński Bartosz 2009 Poznań inny Bridgestone
Tota Artur 1969 Kępiny inny Dwa Trutnie Team
Tota Wesna 2004 Kępiny inny Dwa Trutnie Team
Troiński Sławomir 1983 Gniezno inny VELUX
Trzciński Paweł 1975 Rąbień AB rower szosowy
Trzosek Monika 1980 Gniezno rower szosowy VELUX
Tubis Agnieszka 1978 Wrocław inny
Tubis Hubert 2006 Wrocław inny
Tubis Tomasz 1979 Wrocław rower szosowy
Tumiel Zuzanna 2008 POZNAŃ inny Tumiel Team
Tumiel Krzysztof 1976 POZNAŃ inny Tumiel Team
Tumiel Beata 1978 POZNAŃ inny Tumiel Team
Tychmanowicz Joanna 2007 Poznań inny Yanosik Team
Tylczyńska Anna 1972 Poznań inny
Tylczyńska Antonina 2003 Poznań inny
Tylczyński Dominik 1971 Poznań inny
Tylczyński Bartosz 1999 Poznań inny
Tymosiak Maciej 1984 Poznań inny Hochland Bike Team
Tysowska Amelka 2009 CZAPURY inny polart nutraxx team
Tyszler Tomasz 1975 Poznań inny
Tyszler Jagoda 2009 Poznań inny
Undiano Laurent 1966 Abuja rower szosowy Velo Vintage a Gogo
Urbaniak Maciej 1979 Poznań inny Bridgestone
Urbaniak Aleksandra 2009 Poznań inny Bridgestone
Urbaniak Manuela 2006 Poznań inny
Urbaniak Joanna 1975 Poznań inny
Volovod Ruslan 1991 Poznan rower szosowy Solid Logistics Team
Wachowiak Aleksandra 2008 Wiry inny
Wajgel Paulina 1974 Poznań inny
Wajgel Maciej 1975 Poznań inny
Wajgel Marcin 2006 Poznań inny
Walczak Arkadiusz 1975 Rostworowo inny IN-Software
Walczak Julia 2008 Rostworowo inny IN-Software
Walczak Agata 1985 Środa Wielkopolska inny
Walczak Filip 2009 Dąbrówka rower szosowy
Walczak Krzysztof 2005 Dąbrówka rower szosowy
Walczyszyn Jan 2004 zalasewo rower szosowy ORION
Walczyszyn Stanisław 1967 zalasewo rower szosowy ORION
Walicka Karina 1977 Poznań inny
Walicka Gabriela 2004 Poznań inny
Walicki Hubert 2008 Poznań inny
Walicki Piotr 1974 Poznań inny
Walicki Michał 2009 Jelonek inny MMD Team
Walocha-Żmuda Ewelina 1983 POZNAŃ inny PARLE
Waloszczyk Natasza 1982 Poznań inny PayU
Waloszczyk Tomasz 2010 Poznań inny PayU S.A.
Waloszczyk Jacek 1979 Poznań inny PayU S.A.
WAŁĘSIAK Artur 2009 Poznań inny Bridgestone
WAŁĘSIAK Eugeniusz 1957 Poznań inny Bridgestone
Warlikowska Karolina 1986 Poznań inny
Warych Krzysztof 1999 Poznań inny
Wasiela Katarzyna 1980 Komorniki rower szosowy OFIX.PL BikeTeam
Wasiela Zuzanna 2009 Komorniki rower szosowy OFIX.PL BikeTeam
WASILEWSKI ARKADIUSZ 1995 NOWY TOMYŚL inny
WAŚKOWIAK DAWID 2003 SWARZĘDZ inny MARPEL
Wawer Andrzej 1961 Poznań rower szosowy
Wawrzyniak Emilia 2006 Poznań inny
Wawrzyniak Olga 1985 Poznań inny
Wawrzyniak Angelika 1990 Kamionki inny polart nutraxx team
Wejchan-Kaczmarek Anna 1970 Swarzędz inny PayU
WEŁNIC DANIEL 1987 GNIEZNO inny
Wendeker Ewa 1959 Poznań inny
Wendeker Zbigniew 1957 Poznań inny
Weydmann Alina 1985 Gniezno inny VELUX
WĘCŁAWIAK MONIKA 1975 DĄBRÓWKA inny OFIX.PL BikeTeam
WĘCŁAWIAK PIOTR 1975 DĄBRÓWKA inny OFIX.PL BikeTeam
WĘCŁAWIAK MARTA 2001 DĄBRÓWKA inny OFIX.PL BikeTeam
WĘCŁAWIAK PATRYK 2003 DĄBRÓWKA inny OFIX.PL BikeTeam
WĘCŁAWIAK DARIUSZ 1966 LUBOŃ inny OFIX.PL BikeTeam
Węglorz Bogumił 1988 Obrzycko inny
Wętkowska Katarzyna 1993 Gniezno inny VGP Team
Wętkowska-Godynicka Małgorzata 1991 Poznań inny VGP Team
Widera-Heinze Anna 1982 Chyby inny
Wieczorek Mariusz 1979 Pobiedziska rower szosowy
Wieczorek Agnieszka 1979 Pobiedziska inny
Wieczorek Wojciech 2009 Pobiedziska rower szosowy
Wieczorek Stanisław 2007 Pobiedziska rower szosowy
Wieczorek Andrzej 2009 Poznań inny
Wieczorek Marian 1980 Poznań inny
Wieczorek Katarzyna 1983 Poznań inny
Wieczorek Mateusz 2010 Poznań inny
Wieczorek Jarosław 1982 Poznań inny
Wierzchowska Mirosława 1957 Inowrocław inny
Więckowska Marta 1981 Jonkowo inny
Wika-Czarnowski Wojciech 1975 Zalasewo rower szosowy FogtBikes Team
Wika-Czarnowski Dawid 2005 Zalasewo rower szosowy UKS Mróz Jedynka Kórnik
Wikierska Patrycja 1979 Poznań rower szosowy UKS Cityzen_/BE3
Wikierski Wojciech 2007 Poznań inny
Wilczewska Monika 1979 Poznań inny
Wilczewska Małgorzata 2009 Poznań inny
Wilczewski Jakub 1979 Poznań inny
Wilczewski Michał 2007 Poznań inny
Wilkosz Jakub 2002 Gniezno inny
Wilkosz Adam 2005 Gniezno inny
Wilkosz Maciej 1972 Gniezno inny VELUX
Winkiel Sławomir 1972 Poznań rower szosowy
Wiśniewska Edyta 1981 Gniezno rower szosowy Urząd Miejski w Gnieźnie
Wittula-Prejs Magdalena 1977 Przeźmierowo inny
Własny Pola 2009 Gowarzewo inny Własny Team
Własny Krzysztof 1976 Gowarzewo inny Własny Team
Włódarczak Magdalena 1996 Gniezno inny VELUX
Wnuk Konrad 1991 Poznań inny
Wojciechowska Tamara 2003 Poznań inny
Wojciechowska Dobrochna 2003 Poznań inny
Wojciechowski Przemysław 1969 Poznań inny
Wojtaszak Mateusz 1992 Gniezno inny VELUX
Wojtczak Tymon 2009 Zwola inny
Wojtczak Krzysztof 1976 Zwola inny
Wojtczak Antonina 2007 Zwola inny
Wojtczak Anna 1978 Zwola inny
Wojtkowiak Łukasz 1979 Luboń rower szosowy Volkswagen Group Polska
Wojtkowiak Julia 2011 Murowana Goślina inny Wojtkowiaki Team
Wojtkowiak Adriana 1985 Murowana Goślina rower szosowy
Wojtkowiak Artur 1983 Murowana Goślina rower szosowy Wojtkowiaki Team
wojtkowiak paulina 1981 luboń rower szosowy Volkswagen Group Polska
Wojtyś Tomasz 1980 Sady inny
Wolańczyk Krzysztof 1980 Poznań rower szosowy
Wolny Piotr 1975 Nowy Tomyśl inny
Woodley David 1966 Świdnica rower szosowy
Woźniak Dariusz 1982 Luboń inny Skoda Auto Szkoła Bike Team
Woźniak Monika 1989 Luboń inny
Woźniak Krzysztof 1982 Sarbinowo drugie rower szosowy VELUX
Wrębiak Nicola 1996 Poznań inny Zieliniec
Wrębiak Artur 1972 Poznań inny Zieliniec
Wróbel Tomasz 1980 Poznań inny
Wróbel Mateusz Jan 2009 Poznań inny
Wróbel Julia 1985 Poznań inny Skoda Team
Wróblewska-Seniuk Katarzyna 1976 Rokietnica inny
Wróblewski Paweł 2016 Poznań inny
Wyduba Kamil 1992 Środa Wielkopolska inny
Wyduba Łukasz 1995 Witaszyce inny
WYSOCKA KATARZYNA 1992 Poznań inny
Zabłocka Agnieszka 1974 Dębogóra rower szosowy Dębogóra Team
Zabłocka Gabriela 2008 Dębogóra rower szosowy Dębogóra Team
Zabłocki Tomasz 1974 Dębogóra rower szosowy Dębogóra Team
Zadworna Iga 2004 Poznań inny
Zadworny Łukasz 1973 Poznań inny
Zadworny Jan 2001 Poznań inny
Zagórski Marcin 1973 Robakowo inny
Zagórski Maciej 2003 Robakowo inny
Zając-Cyrulik Aldona 1972 Szamotuły inny Hochland Bike Team
Zakrzewicz Dorota 1984 Kicin inny KTB KUNY i PRZYJACIELE
Zakrzewicz Mikołaj 2008 Kicin inny KTB KUNY i PRZYJACIELE
Zakrzewska Kinga 1978 Warszawa inny
Zakrzewska Milena 2008 Warszawa inny
Zakrzewska Małgorzata 1969 Poznań inny
Zakrzewski Fabian 2008 Warszawa inny
Zakrzewski Andrzej 1976 Warszawa inny
Zalewski Szymon 2009 Poznań inny
Zalewski Łukasz 1983 Poznań inny
Zapart Katarzyna 1978 Odolanów inny
Zapart Karol 1977 Odolanów rower szosowy
Zapart Aleksandra 2002 Odolanów inny
Zapart Igor 2008 Odolanów inny
Zapert Grzegorz 1978 Warszawa rower szosowy
Zapert Monika 1985 Warszawa rower szosowy
Zaremba Agnieszka 1974 Poznań inny Hochland Bike Team
Zasada Barbara 1982 Gniezno inny
Zawisza Artur 1986 Poznań rower szosowy ZGRUPKA TEAM
Zdrojewski Błażej 1981 Otwock inny
Zdybel Agnieszka 1989 Poznań inny PEARSON IOKI
ZENKER KRZYSZTOF 1972 POZNAŃ inny Bridgestone
Zenker Helena 2005 Lednogóra inny Bridgestone
Ziarniak Anna 1983 Golina inny
Zieliński Bartosz 1991 Poznań inny
Zimniak Leszek 1984 Poznań inny gRUNwald team Poznań
Zimniewicz Jacek 1978 Szczytniki rower szosowy
Zimniewicz Joanna 1978 Szczytniki inny
Zimniewicz Hanna 2008 Szczytniki inny
Zimniewicz Wojciech 2006 Szczytniki inny
Ziółkowska Marzena 1966 Poznań inny
Ziółkowski Mateusz 1996 Poznań inny
Zugehoer Zbigniew 1974 Poznań inny Goggle Pro Active Eyewear
Zugehoer Filip 2005 Poznań inny Goggle Pro Active Eyewear
Zwierska Katarzyna 1971 Poznań inny
Zwierski Rafael 2007 Poznań inny SOLID LOGISTICS
Zych Sylwia 1988 Poznań inny
Zygart Robert 1972 Poznań inny VGP Team
ŹMUDA Jan 2010 POZNAŃ inny PARLE
Żelazko Paulina 1982 Poznań inny Hochland Bike Team
Życka Urszula 1975 Dąbrówka rower szosowy
Życka Weronika 2007 Dąbrówka rower szosowy
Życka Hanna 2010 Dąbrówka inny
Życka Maja 2005 Dąbrówka inny
Żyjewska Magdalena 1981 Szczecinek inny
Żyjewski Antoni 2008 Szczecinek inny
Żywicka Monika 1981 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Nazwisko Imię Rocznik Miasto Rodzaj roweru Klub
Abramkiewicz Wojciech 1989 Września rower szosowy Bridgestone
Adamczak Michał 1976 Poznań inny
Adamczewski Tomasz 1995 Popowo Stare rower szosowy
ADAMCZUK MARCIN 1980 Jelenia Góra rower szosowy
Adamczyk Rafał 1973 Luboń inny ZGRUPKA TEAM
Adamek Tomasz 1972 Poznań inny Dzbany
Adamek Norbert 1992 Poznań inny Dzbany
Adamowski Daniel 1992 Poznań inny Yanosik Team
Adamska Antonina 2001 Leszno inny
Adamski Tomasz 1975 Leszno rower szosowy
Adamski Maciej 1979 Swarzędz rower szosowy
Adrych Mikołaj 1996 Chludowo rower szosowy
Alankiewicz Michał 1982 Poznań inny Serikon Team
Alankiewicz Maciej 2000 Poznań rower szosowy
Alankiewicz Hubert 2001 Poznań rower szosowy
Alankiewicz Monika 1975 Poznań rower szosowy
Alejski Jakub 1975 Goślinowo inny
Aleksiun Paweł 1981 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Anders Ryszard 1961 Poznań inny Bridgestone
Anders Aneta 1975 Poznań inny Bridgestone
Anders Michał 1994 Poznań inny ANDERS TEAM
Anders Andrzej 1959 Poznań inny ANDERS TEAM
Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo inny JAWORA CYCLING TEAM
Andraszyk Jan 1995 Poznań inny
Andrzejewska Alicja 1957 Poznań rower szosowy
Andrzejewska Justyna 1980 Nekielka inny
Andrzejewski Wojciech 1991 Poznań rower szosowy Decathlon Racing Team
Ankudowicz Czesław 1949 Dołuje rower szosowy STC Stargard
Antczak Grzegorz 1977 Poznań inny Bryła
Antkowiak Małgorzata 1966 Poznań inny
Antowski Jarosław 1966 Poznań inny
Antowski Tomasz 1966 Poznań inny
Archaniołowicz Joanna 1970 Poznań inny DRUŻYNA SZPIKU
Atraszkiewicz Szymon 1976 Poznań rower szosowy
AUGUSTYNIAK MATEUSZ 1982 LUBOŃ inny
Augustyniak Radosław 1977 Stare Miasto inny
Augustyniak Michał 1973 Poznań rower szosowy
Augustyniak Jakub 2002 Poznań inny
Augustyniak Adam 1989 Dopiewiec inny BEVO Team
Augustyniak Marta 1984 Poznań inny A Team
Aurast Zuzanna 1998 Działdowo inny
Babiarczyk Karol 1984 Kicin inny
Babraj Paweł 1974 Nekla rower szosowy Motointegrator Cycling Team
Bachórz Damian 1994 Września inny
Badyna Magdalena 1983 Szamotuły rower szosowy
Bagiński Marek 1980 Paczkowo inny
Baier Jerzy 1981 Skórzewo inny
Bajaczyk Tomasz 1990 Poznań inny Przelewy24
BAJDA MICHAŁ 1987 WARSZAWA inny AUTO WIMAR TEAM
Bakaluz Szymon 2016 Poznań inny Forcom
Balcerek Wojciech 1970 Warszawa inny VGP Team
Balcerzak Aneta 1978 SŁUPCA rower szosowy SGR RACING TEAM
Baliński Jakub 1993 Żagań rower szosowy Decathlon Racing Team
Balski Łukasz 1981 Szczecin inny Enlightened Szczecin
Bałuk Natalia 1989 Kraków inny Opcom
Bambrowicz Miłosz 1992 Jarocin inny CROCODIGY
Banach Bartosz 1986 Poznań inny
Banaszak Maciej 1986 Poznań inny
Banaś Jacek 1974 Września inny Bridgestone
Banaś Agnieszka 1974 Września inny
Bany Marcin 1984 Luboń rower szosowy
Baran Andrzej 1982 Poznań inny SPOKO
Baranowski Janusz 1959 Poznań inny IN-Software
Barański Bogdan 1952 Wola Książęca rower szosowy KTK "Bicykl-1977
Barełkowski Michał 1982 Poznań inny
Barłóg Paweł 1973 Poznań inny Bridgestone
Barłóg krzysztof 1970 Poznań rower szosowy
Barłóg Elżbieta 1986 Stary Tomyśl rower szosowy
Bartczak Tomasz 1989 Poznań inny
Bartczak Dariusz 1984 Poznań inny
Bartczak Maciej 1978 Gruszczyn inny
Bartel Maciej 1979 Poznań inny
BARTKIEWICZ TOMASZ 1971 KAMIONKI rower szosowy Team PKO Bank Polski
Bartkowiak Mateusz 1990 Palędzie inny
Bartkowiak Agnieszka 1975 Poznań rower szosowy
Bartkowiak Jacek 1984 Jarocin rower szosowy
Bartkowska Agata 1992 Poznań inny
Bartkowska Laura 1987 Poznań inny
Bartol Grzegorz 1971 Nowy Tomyśl inny
Bartol Monika 1971 Nowy Tomyśl inny
Bartos Roman 1969 Kaźmierz rower szosowy MILLANO GROUP Team
Bartosik Grzegorz 1988 Poznań rower szosowy Fabryka Formy
Bartoszewski Przemek 1985 Poznań rower szosowy SELEKCJA_NR
BASZCZYŃSKI ŁUKASZ 1979 TULCE inny
Baszkiewicz Michał 1987 Poznań rower szosowy Spartan Race Training Group Poznań
Baszkiewicz Krzysztof 1956 Poznań inny