ŠKODA Poznań
Bike Challenge

ŠKODA Poznań Bike Challenge to piąta edycja największego wydarzenia rowerowego w Polsce. Po raz kolejny w szranki staną zawodowi kolarze, wysportowani amatorzy, rekreacyjni rowerzyści, a nawet najmłodsi fani rowerowej jazdy.
Rowerzyści pod znakiem ŠKODA Poznań Bike Challenge opanują miasto już 23 września 2018 roku, a Poznań stanie się rowerowym centrum Polski. W 2017 w wyścigu wystartowało rekordowo ponad 6 000 zawodników. Jak co roku rywalizacjom towarzyszyć będą liczne atrakcje. Dlatego nie może Cię tu zabraknąć. Będzie sportowo, rodzinnie, a przede wszystkim rowerowo!UCI Gran Fondo World Series

ŠKODA Poznań Bike Challenge posiada wyłączną licencję Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI na dystansie długim ok. 120 km. Cykl pod nazwą UCI Gran Fondo World Series to seria zawodów organizowanych na całym świecie, między innymi w Dubaju i St. Tropez. W 2014 roku dołączył do tej elity Poznań. Finał tegorocznych eliminacji odbędzie się w słonecznej Italii. Więcej na www.ucigranfondoworldseries.com.

Zobacz trailer promocyjny.


Trasy i dystanse poszczególnych wyścigów są orientacyjne i mogą ulec zmianie. Dokładny dystans i trasy podane zostaną najpóźniej miesiąc przed zwodami.

TRASY

Dystans długi (ok. 120 KM) ŠKODA CHALLENGE

ŠKODA Challenge to najdłuższa trasa, przeznaczona dla najbardziej wytrwałych i zdeterminowanych kolarzy. Jest to eliminacja UCI Gran Fondo World Series.

kup teraz

Dystans średni (ok. 45 KM)

Ten dystans został przewidziany dla wysportowanych amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w rywalizacji na trochę krótszej, ale nadal wymagającej trasie.

kup teraz

POZNAŃ Dystans Family (ok. 11 KM)

ŠKODA Family Challenge - trasa, która ucieszy bardziej rekreacyjnych cyklistów, jak również zespoły rodzinne. To ok. 11 km jazdy przez Poznań, w atmosferze świetnej zabawy.

kup teraz