Start
List

Surname Name Year of birth City Type of bike Club
ABBRUZZETTI FRANCO 1957 PORTO SANT'ELPIDIO rower szosowy G.S.STUDIO MODA-HAIR GALLERY
Abolins Janis 1976 Riga rower szosowy Virsotne/MARMOT
Adamczak Tomasz 1985 Poznań rower szosowy
Adamczyk Marcin 1976 Gołuski rower szosowy
Adamczyk Matthieu 1989 Warszawa rower szosowy Pedalada de Mañana
Adamczyk Grzegorz 1974 Mikołów rower szosowy Tymbark Team
Adamczyk Jakub 1996 Radom rower szosowy DECATHLON TEAM
Adamowski Daniel 1992 Poznań rower szosowy Brak
Adamska Adrianna 1998 Poznań rower szosowy
Adamski Marek 1958 Poznań rower szosowy
Albrecht Katarzyna 1982 Poznań rower szosowy Smashing Pąpkins
Aleksandrova Jelena 1973 Riga rower szosowy veloclub
Aleksandrovs Aleksandrs 1960 Riga rower szosowy veloclub
ALENOWICZ EDYTA 1974 DRAWSKO POMORSKIE rower szosowy Drawsko Pomorskie
Alickun Eduard 1987 Czernica rower szosowy Sii Cycling Team
Amborski Tomasz 1985 Dachowa rower szosowy Eurocash
Anaczkowski Łukasz 1982 Malbork rower szosowy GK Gryf Tczew
Andersson Plate Stig 1959 451 42 UDDEVALLA rower szosowy Uddevalla CK
Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo inny JAWORA CYCLING TEAM
Andersz-Jaworska Anna 1988 Poznań rower szosowy Velocity
Andrysiak Piotr 1968 Poznań inny
Andrzejczak Jacek 1977 Ożarów Mazowiecki rower szosowy RKS "Nocnych Puchaczy"
Andrzejczak Anna 1975 Ożarów Mazowiecki rower szosowy RKS "Nocnych Puchaczy"
Andrzejewski Sławomir 1971 Poznań rower szosowy bike satisfaction team
Andrzejewski Łukasz 1975 Poznań rower szosowy FTI Racing Team
Andrzejewski Rafał 1984 Poznań inny
Andrzejewski Mieczysław 1952 Murowana Goślina rower szosowy OTC Oborniki
ANDRZEJEWSKI JAN 1981 Oborniki rower szosowy OTC Oborniki
Anibal Savash 1963 Nicosia rower szosowy omonoia
Ankudowicz Czesław 1949 Dołuje rower szosowy STC Stargard
Antczak Grzegorz 1977 Poznań inny
Antkowiak Jędrzej 1996 Bukowiec rower szosowy
Antkowiak Bartosz 1988 Bydgoszcz rower szosowy TCMS Pesa Bydgoszcz
Antonik Marcin 1988 Poznań rower szosowy www.wielkopolskanaczas.pl
Augustyn Daniel 1984 Dębica rower szosowy Tanieodzywki.pl Cycling TEAM
Augustyniak Piotr 1974 Skórzewo inny DRUHOWIE
Azevedo Guilherme 1975 Pfaffikon rower szosowy 5Ways
Babraj Paweł 1974 Nekla rower szosowy Drink Team
Badura Patryk 1982 Olsztyn rower szosowy MICHELIN BLOOMNET TEAM
Badyna Magdalena 1983 Szamotuły rower szosowy
Bagiński Piotr 1984 Pleszew rower szosowy RehaOne
Bajer Jakub 1977 Poznań rower szosowy WIKTOR TEAM
Bajkiewicz Marcin 1984 Nakło Śląskie rower szosowy Tej
BALAKIREV IGOR 1964 KALININGRAD rower szosowy
Balcerek Błażej 1971 Poznań rower szosowy
BALCERZAK Paweł 1973 Słupca rower szosowy SŁUPCA
Balcerzak Janusz 1954 Nekla rower szosowy NEKLA
Balcewicz Łukasz 1986 Złotniki rower szosowy
Bała Artur 1985 Bydgoszcz rower szosowy Artur Bała
Bałaj Krzysztof 1996 Chojnów rower szosowy DECATHLON TEAM
BANASZEWSKI MACIEJ 1976 POZNAŃ rower szosowy
Baraniak Przemysław 1975 Bolechowo Osiedle inny SR KATORŻNIK
Baron Błażej 1983 Poznań rower szosowy
Barskov Aleksey 1975 Ufa rower szosowy Veloterra
Bartos Roman 1969 Kaźmierz rower szosowy Millano Group Team
Bartoszewski Przemek 1985 Poznań rower szosowy FTI Racing Team
Bartoszewski Marcin 1976 Poznań rower szosowy
Baszkiewicz Michał 1987 Poznań rower szosowy Joyriders
Baszko Damian 1971 Poznań rower szosowy
Bator Paweł 1976 Poznań rower szosowy
Baturo Artur 1968 Potasze rower szosowy FTI Racing Team
Baumgart Mateusz 1991 Swarzędz inny NightRunners
Bączkowski Augustyn 1965 Warszawa rower szosowy Flying Spaghetti Monster Team
Bączyk Marcin 1971 Poznań rower szosowy PTC Poznań
Bączyk Sławomir 1973 Środa Wlkp inny VW MTB TEAM Samochody Użytkowe
Bąk Michał 1991 Oborniki rower szosowy
Bąk Agnieszka 1974 Swarzędz rower szosowy OKEY...
Becker Michał 1983 Trzebnica rower szosowy DBT - Dzik Bike Team
Bednarz Roman 1977 Szczecin rower szosowy
Beger Radosław 1983 Poznań rower szosowy
Běhounek Michal 1967 Havlíčkův Brod rower szosowy VeloservisTeam
Bellamy Jonathan 1963 Bury St Edmunds rower szosowy
Bembenek Michał 1999 Wrocław rower szosowy DECATHLON TEAM
Bergersen Thorstein 1974 Höllviken rower szosowy Malmö cykelklubb
Bergner Szymon 1980 Kolonia Brużyca rower szosowy
Bertrand Krzysztof 1974 Gdynia rower szosowy
Beska Karol 1984 Tulce rower szosowy Serikon Team
Bialas Wiesiek 1957 Berlin rower szosowy
Białek Michał 1981 Poznań rower szosowy
Bidziński Grzegorz 1988 Wilczyn rower szosowy Mrówki Team
Biedrawa Tomasz 1983 Bytom rower szosowy
BIELAWSKI ROBERT 1975 DĄBROWA rower szosowy Pratt & Whitney Kalisz
Bielejewski Damian 1977 Poznań rower szosowy
Bielinski Piotr 1967 Konstancin Jeziorna rower szosowy Activejet
Biernat Rafał 1976 Krosinko rower szosowy AF MOSINA TEAM
Biernat Marcin 1991 Poznań inny
Biesiada Jonasz 1989 Pobiedziska rower szosowy Agrochest Team
Bieszkowska Hanna 1981 Swarzędz inny
Bigos Mariusz 1963 Rokietnica rower szosowy
Bijak Cezary 1975 Płock rower szosowy Płocki Klub Kolarski
Bilewski Grzegorz 1988 Poznan rower szosowy Pearson IOKI Sp. z o.o.
Blach Przemysław 1978 Gdańsk rower szosowy
BLOK IZABELA 1989 KRAKÓW rower szosowy 72D OSHEE Windsport Team
Błajet Michał 1980 Skórzewo rower szosowy Kibolski KS
Błaszak Artur 1970 Poznań rower szosowy TBT Poznań
Błażejewski Michał 1993 Poznań rower szosowy Euro Bike Kaczmarek Electric Team
Bober Miłosz 1985 SZAMOTULY rower szosowy MSMtechnic.com
Bocian Bernard 1974 Sady rower szosowy Borant Team
Böckenholt Nils 1987 Witten rower szosowy Siena Garden
Bodnar Jarosław 1975 Swarzędz inny
Bodnieks Andris 1976 Talsi rower szosowy EVELO TEAM
Bogdan Maciej 1982 Poznań inny
BOJANOWSKI Dariusz 1979 Koluszki rower szosowy Veolia Energia Łódź Bike Team
Bojski Karol 1989 Książ Wielkopolski rower szosowy Przelewy24
Bolshakova Viktoria 1981 Kaliningrad rower szosowy 500 Watt
Bolsis Niklavs 1998 Kekavas novads rower szosowy Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
Borkowski Krzysztof 1983 Przecław rower szosowy Szookrower
Borkowski Paweł 1975 Serock rower szosowy AUTO WIMAR TEAM
Borowiak Maciej 1987 Poznań rower szosowy
Borowiak Paweł 1983 Międzychód rower szosowy Marbopur Międzychód Team Bike
Borowicz Maciej 1977 Poznań rower szosowy LEWA WOLNA
Borowik Konrad 1998 Poznań rower szosowy
Borowski Maciej 1980 Poznań rower szosowy
Borysiewicz Ryszard 1952 Koszalin rower szosowy DZIKI Koszalin
Bosniatzki Marek 1977 Lindhardt rower szosowy Ur-Krostitzer Vermarc Team
Bowkun Daniel 1996 Legnica rower szosowy DECATHLON TEAM
Bowkun Karol 1992 Legnica rower szosowy DECATHLON TEAM
Braniewicz Łukasz 1985 Komorniki rower szosowy
BRAUN ALEXANDER 1969 POZNAN rower szosowy
Brechler Stefan 1986 Lienen rower szosowy Siena Garden
Breed Matthew 1975 Launceston rower szosowy
Brol Krzysztof 1993 Tarnowskie Góry rower szosowy
Brooks John 1960 Praha rower szosowy
Brotkiewicz Bartosz 1989 Bydgoszcz rower szosowy Goggle PAE Team
Brøns Morten 1978 Falsterbo rower szosowy Malmö cykelklubb
Bruzinskis Janis 1959 Kuldiga rower szosowy Virsotne/MARMOT
BRZESKI ŁUKASZ 1989 łupawa rower szosowy MARKOS Sport Team
Brzeski Mirosław 1964 Kusowo rower szosowy MARKOS Sport Team
Brzeziński Michał 1976 Jelonek rower szosowy
Brzostowski Marcin 1979 Lusówko rower szosowy MBM PROJEKT
Brzozowski Jarosław 1964 Brzoza rower szosowy BRZOZA TRI TEAM
Brzozowski Marcin 1989 Bydgoszcz rower szosowy BRZOZA TRI TEAM
Brzóska Kacper 1982 Bydgoszcz rower szosowy ZBIEGIEMCZASU
Buchwald Piotr 1980 Konstancin-Jeziorna rower szosowy
Buczkowski Jeremi 1982 Poznań rower szosowy
Buczyński Zdzisław 1977 Choszczno rower szosowy
Budziński Dawid 1984 Warszawa rower szosowy TTS Cycling Team
Budzyła Adam 1980 Poznań inny Drużyna Szpiku
Bukalski Zbigniew 1970 Luboń rower szosowy Bridgestone
Bulian Rene 1969 Berlin rower szosowy LKK Racing
Burdyszek Rafał 1972 Bytom rower szosowy
Burzyński Wiesław 1961 Bogucin rower szosowy
Buszewski Zbyszek 1987 Karpicko rower szosowy
Bykovskaya Maria 1983 Moscow rower szosowy ZubovTeam
Bylina Bartosz 1972 Poznań rower szosowy
Byliński Sławomir 1966 Płock rower szosowy
Byliński Adam 1992 Płock rower szosowy
Bysiak Artur 1984 Kielce rower szosowy KS Naprzód Bysiak
Bzdęga Łukasz 1981 Poznań inny
Cabaj Michał 1984 Poznań rower szosowy
Cameron Alistair 1951 Leeds rower szosowy Chevincycles.com
CASTELLUCCI ROCCO 1970 SANT'ELPIDIO A MARE rower szosowy G.S.STUDIO MODA-HAIR GALLERY
CEGŁOWSKI RAFAŁ 1974 POZNAŃ rower szosowy
Cejba Sławomir 1968 Kicin inny
Cerba Wojciech 1950 Swarzędz rower szosowy FogtBikes
Chadrys Tomasz 1982 PIŁA rower szosowy Ko
chambers Paul 1960 stansted rower szosowy
Chebanenko Svitlana 1985 Bydgoszcz rower szosowy MIMI FAMILY TEAM
Chełkowski Bolesław 1975 Gdynia rower szosowy
Chęcińska Bogumiła 1963 Starokrzepice rower szosowy
Chęciński Krzysztof 1961 Starokrzepice rower szosowy
Chęciński Rafał 1985 Tarnowo Podgórne rower szosowy https://parle.cc/pl/
Chlost Wojciech 1986 Poznań rower szosowy
Chmiel Jan 1960 Haywards Heath rower szosowy Fat Boys
Chmielewska Magdalena 1969 Józefów rower szosowy NaSzosie Team
CHMIELEWSKI MACIEJ 1972 STARGARD rower szosowy STC Stargard
CHMIELEWSKI MARCIN 1978 POZNAŃ rower szosowy PROTYM REACING TEAM
Chmielewski Maciej 1998 Józefów rower szosowy Warszawski Klub Kolarski
Chmielowiec Wojciech 1979 Swarzędz rower szosowy
Chocianowicz Jakub 1989 Poznań rower szosowy WW Team
Chocieszyński Mikołaj 1997 Poznań rower szosowy
Chojnowska Dominika 1994 Warszawa rower szosowy
Chrapek Cezary 1981 Warszawa rower szosowy
Chrzanowski Sławomir 1969 Dzierżoniów rower szosowy verge sport
Chrząstowski Przemysław 1973 Krzemieniewo rower szosowy LKK Leszno
Chwirot Natalia 1995 Poznań inny
Ciaciuch Hubert 1983 Poznań rower szosowy ITAM Racing Team
Ciaś Anna 1987 Leszno rower szosowy
Cichecki Piotr 1985 Stargard rower szosowy STC Stargard
Cierpik Michał 1978 Kępno rower szosowy CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
Ciesiołka Jakub 1980 Poznań rower szosowy
Cieśliński Mikołaj 1991 Koziegłowy rower szosowy
Cieśliński Karol 1999 leszno rower szosowy CIESIÓŁKA TEAM
Cieśliński Paweł 1975 Wilkowice rower szosowy CIESIÓŁKA TEAM
Cięciel Jarosław 1963 Łagów Lubuski rower szosowy Zryw Kosobudz
Ciołek Łukasz 1988 Poznań rower szosowy PEARSON
Clijmans Jori 1984 Emblem rower szosowy
Czajka Michał 1981 Dąbrówka rower szosowy
CZAJKOWSKI Tadeusz 1956 LUBISZYN rower szosowy Aga Team Mtb
CZAJKOWSKI MARIUSZ 1979 GORZÓW WLKP. rower szosowy Aga Team Mtb
Czajkowski Krzysztof 1991 Poznań rower szosowy DECATHLON TEAM
Czapski Sławomir 1973 Przecław rower szosowy Warzymice the best
Czarnecki Andrzej 1983 BIEDRUSKO rower szosowy
Czarnecki Jędrzej 1988 Puszczykowo rower szosowy Bike Atelier Poznań
Czerwińska Magdalena 1978 Poznań rower szosowy PKO Bank Polski
Czerwiński Dariusz 1968 Bolechowo Osiedle rower szosowy TECHPO PRO CYCLING
Czerwiński Roman 1982 Poznań rower szosowy
Czerwiński Ryszard 1956 Poznań rower szosowy
Czeterbok Marek 1980 Śrem rower szosowy
Członkowski Grzegorz 1976 Poznań rower szosowy Dziki z Moraska
Czternasty Maciej 1982 Gostyń rower szosowy RSC Bike Rawicz
Czupryn Wojciech 1958 Warszawa rower szosowy
Czyżkowski Tomasz 1965 Otwock rower szosowy 1965
Czyżniewski Wlodzimierz 1953 Torun rower szosowy TTC Beretta Toruń
Ćwirko Ryszard 1974 Andrychów rower szosowy Tymbark Team
D'ANDREA ALESSANDRO 1978 SANT'ELPIDIO A MARE rower szosowy G.S.STUDIO MODA-HAIR GALLERY
Dabrowski Kamil 1981 Kreuzlingen rower szosowy Velo Love
Dakowski Robert 1966 Poznań rower szosowy
Damski Tadeusz 1959 Poznań rower szosowy
Daneback Kristian 1974 Göteborg rower szosowy Göteborgs Cykelklubb
Daniel Piotr 1988 Bielsko-Biała rower szosowy DECATHLON TEAM
Danielski Mateusz 1980 Rokietnica rower szosowy Kibolski KS
Daraż Robert 1972 Warszawa rower szosowy
Daraż Ewa 1971 Warszawa rower szosowy
DASIEWICZ STEFAN 1986 POZNAŃ rower szosowy
Dąbrowski Rafał 1984 Poznań rower szosowy Hicron Bikers
Dąbrowski Dawid 1981 Kościan rower szosowy SPOKO Team
Dąbrowski Michał 1985 Warszawa rower szosowy MyBike.pl Road Team
Dean Andy 1959 Rugby rower szosowy Rugby RCC
Dehmel Aleksander 1948 Złotoryjsko rower szosowy Goggle Pro Active Eyewear
Dehmel Roman 1951 Poznan rower szosowy Goggle Pro Active Eyewear
Dejneka Przemysław 1979 Gdańsk rower szosowy
Denny Schewe 1976 Berlin rower szosowy OSC Cyclingteam Potsdam
DERDA Zbigniew 1957 Tarnowo Podgórne rower szosowy Tarnovia
DERĘGOWSKA KATARZYNA 1983 Warszawa rower szosowy KS OXYGEN URSUS
Dobrowolski Karol 1984 Zielatkowo rower szosowy JAKON
Dobrzyński Paweł 1989 Stęszew rower szosowy B4P - Bike4Poznań
Dolata Krzysztof 1977 Poznań rower szosowy
Dolecki Mariusz 1975 Nowy Tomyśl rower szosowy
Dołęga Sławomir 1983 Warszawa rower szosowy
Dołmat Stanisław 1957 Gorzów Wielkopolski rower szosowy Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
Domagała Tomasz 1988 Koziegłowy rower szosowy Cityzen Poznań
Domowicz Jarosław 1966 Nadolice Wielkie inny
Dopieralski Piotr 1987 Poznań rower szosowy
Dörrer Tobias 1969 Zwickau rower szosowy Ur-Krostitzer Vermarc Team
Dorsz Borysław 1977 Poznań inny
Dreger Maciej 1993 Międzychód rower szosowy
Drobnik Mirosław 1981 Opalenica rower szosowy Pan
Drobnikowski Marcin 1988 Wrocław rower szosowy HBA-WLC
Drożyński Mariusz 1975 Wronki inny
Dubynets Taras 1977 Kyiev rower szosowy Dnepr Masters team
Duda Marcin 1980 Poznań rower szosowy OFIX.PL BikeTeam
Dudajek Radosław 1978 Świdnica rower szosowy JeleniaPlast Team
Dudek Paweł 1971 Koszalin inny
Dudek Tomasz 1989 Poznań rower szosowy Q-Systems
Dudkiewicz Kamil 1985 Przeźmierowo inny Bevo Team
Dudziak Robert 1975 Rawicz rower szosowy RSC Bike Rawicz
Dudziak Sławomir 1989 Mosina rower szosowy
Dudziński Krzysztof 1956 Borowo-Młyn rower szosowy
Dura Robert 1989 Opalenica rower szosowy Grupa Piątkowa
DURLEJ FILIP 1979 SŁUBICE rower szosowy
Duszczak Maciej 1979 Gniezno rower szosowy Cembrit
Dutkiewicz Bartek 1980 Kiekr rower szosowy Velo7
Dwojak Marcin 1978 Przeźmierowo rower szosowy
Dwornik Dominik 2000 Radłów rower szosowy Ostrowska kawaleria kolarska
Dwornik Dorota 1982 Daszewice inny OLX Team
Dybek Michał 1979 Połajewo rower szosowy
Dytko Marek 2000 Zielona Góra rower szosowy Seven-perceptus Team
Dziabas Mirosław 1986 Czerwonak rower szosowy Zgrupka Luboń
Działdowski Marek 1983 Poznań rower szosowy
Działowy Piotr 1967 Kraków rower szosowy La Bicicletta cafe
Dzieniecki Maciej 1973 Poznań rower szosowy
Dziewiela Jacek 1956 Lublin rower szosowy MAYDAY TEAM LUBLIN
DZIONEK Adam 1986 Poznan rower szosowy
Dziubek Marek 1987 Poznań inny Beiersdorf Team
Dziwiński Maciej 1984 Dąbrówka inny TG Instalacje
Edgarn Thomas 1977 Malmö rower szosowy Malmö CK
edwards michael 1970 beaconsfield rower szosowy Rapha Cycling Club
Egelstig Eric 1973 Linköping rower szosowy CK Hymer
Eglitis Aldis 1973 Liepaja rower szosowy EVELO TEAM
Emery Jonathan 1966 Beaconsfield rower szosowy
Engel David 1967 Molnlycke rower szosowy Hisingens CK
Erdmann Bartosz 1986 Poznań rower szosowy
Erwin Vervecken 1972 Herentals rower szosowy
Esqueda Jerry 1965 Poznań rower szosowy
Fabich Rafał 1977 Wrocław rower szosowy HBA-WLC
Fabisz Rafał 1974 Dopiewiec rower szosowy NOTEAM
Fadeev Sergey 1957 Kaliningrad rower szosowy -
Fafiński Piotr 1976 Józefosław inny TG Instalacje
Farbiszewski Daniel 1978 Szamotuły rower szosowy OLX Team
Farion Piotr 1987 Bydgoszcz rower szosowy DECATHLON TEAM
Fedder Dariusz 1980 Poznań rower szosowy Beiersdorf Team
Fedorov Viktor 1968 Dnipro rower szosowy Dnepr Masters
Felten Markus 1966 Eschborn rower szosowy RST Taunus express
Fernandez Mario Joaquín 1964 JAEN rower szosowy BALDUBIKE TORREDELCAMPO
Fidor Marcin 1977 Swarzędz inny
Filipiak Lech 1955 Wrocław rower szosowy
Filipiak Krzysztof 1986 Plewiska rower szosowy Hicron Bikers
Filipowski Zenon 1973 Komorniki rower szosowy SCIM / W TRITEAM
Firlej Kalina 1982 Poznań inny
Firuta Jakub 1988 Wrocław rower szosowy POZDROWER
Flaksis Martins 1986 Riga rower szosowy TEAM ZZK
Flaum Radosław 1981 Grodzisk Wielkopolski rower szosowy SetApp Squad
Flieger Karol 1992 OPALENICA rower szosowy Bembnista Team
Flognfeldt Tommy 1959 Åmotfors rower szosowy Skoghall CK Hammarö
Florczak Bogusław 1955 Choszczno rower szosowy JF DUET Goleniow
Flur Adrian 1989 Warszawa rower szosowy Mybike.pl X-Bionic
Fonfara Robert 1988 Ostrzeszów rower szosowy
Fornalski Damian 1991 Legnica rower szosowy DECATHLON TEAM
Framski Tomasz 1977 Poznań rower szosowy Consdata Team
Franczak Piotr 1960 Poznań rower szosowy
Franczak Dorota 1967 Poznań inny
FRANCZAK PAWEŁ 1964 POZNAŃ rower szosowy
Frankowska Katarzyna 1981 Poznań inny
Franz Paweł 1981 Wolsztyn rower szosowy KKFP
Frącek Wojciech 1991 Poznań rower szosowy PEKABEX
Frąckowiak Mateusz 1988 Sędzinko rower szosowy Forcom
Frąckowiak Krzysztof 1984 Leśna rower szosowy reakcja łańcuchowa
Frąszczak-Wojańska Justyna 1984 Poznań rower szosowy
Friedrich Uwe 1968 Königswinter rower szosowy Ur-Krostitzer Vermarc Team
FRIGATTI STEFANO 1980 CHIARAVALLE rower szosowy G.S.STUDIO MODA-HAIR GALLERY
Fronczak Robert 1964 Poznań rower szosowy Naramowice biegają
Frontczak Tomasz 1973 Łódź rower szosowy Lodz
Frontczak Tomasz 1973 Łódź rower szosowy Tomasz team
Furmanek Marcin 1990 Września inny Sportowy Team Żabka
Gabrijelcic Walter 1962 Göteborg rower szosowy Aktivitus SC
Gabryszak Jarosław 1986 Konin rower szosowy
Gadomski Paweł 1991 Poznań rower szosowy Zgrupka Luboń
Gajda Agnieszka 1991 Inowrocław rower szosowy
Gajdka Sylwia 1994 Pabianice rower szosowy PTC Alpina Pabianice
Gajor Norbert 1977 Kostrzyn rower szosowy
GALLUCCI MONIA 1973 MONTE URANO rower szosowy G.S.STUDIO MODA-HAIR GALLERY
Gałczyński Jakub 1987 Siekierki Wielkie rower szosowy Big Axes
Gałczyński Tomasz 1983 Poznań rower szosowy
Gappa Jacek 1981 Człuchów inny
Garczarek Mikołaj 1980 Granowo rower szosowy Garchem TEAM
Garncarek Jacek 1974 Kalisz rower szosowy Bike Serwis Scott Team
Garniewicz Mateusz 1990 Poznan rower szosowy MYBIKE X-Bionic TEAM
GĄSIOR MICHAŁ 1993 TYMBARK rower szosowy Tymbark Team
GELLERT RAFAL 1980 POZNAN rower szosowy Zgrupka Team
GEMBA TOMASZ 1983 OGORZELINY inny BLT
Georges Hauterat 1967 Grace-Hollogne rower szosowy O2team liege
Gertig Waldemar 1984 Odolanów rower szosowy
Giełzak Maciej 1969 Haderslev rower szosowy JAS-KÓŁKA
Gierczak Jakub 1995 Wrocław rower szosowy DECATHLON TEAM
Gieremek Dariusz 1974 Międzychód rower szosowy Marbopur Międzychód Team Bike
Giermaziak Mateusz 1988 Borek Wielkopolski rower szosowy
Girau Tur Gabriel 1985 ciechanów rower szosowy CIECHANOWSKI KLUB SPORTOWY JURAND
Girtler Witold 1999 Poznań rower szosowy Team Ławica
Glabus Arkadiusz 1986 Dąbrowa inny Bevo Team
Gluza Radosław 1991 Opalenica rower szosowy #SZTAFLONY
Gładysiak Władysław 1980 Wiry rower szosowy Euro Bike Kaczmarek Electric Team
Głowacki Rafał 1981 Środa wlkp inny CRAZY TEAM
Głowski Daniel 1994 Żnin inny Beiersdorf Team
Głód Renata 1974 Leszno rower szosowy CIESIÓLKA TEAM
Głuszkowski Bogumił 1970 Sierosław rower szosowy UKS CITYZEN_/BE3
Gniazdowski Arkadiusz 1977 Złotów rower szosowy
Godek Przemysław 1980 Plewiska rower szosowy VGL GROUP
Godlewski Dariusz 1973 Kobyłka rower szosowy INTER CARS
Godlewski Tomasz 1980 Skórzewo rower szosowy OBY DO METY TEAM
Gogolewska Marta 1986 Wągrowiec rower szosowy Merx Team Wągrowiec
GOGOLEWSKA MAŁGORZATA 1966 WĄGROWIEC rower szosowy GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC
Gogolewski Kazimierz 1949 Poznań rower szosowy Euro Bike Kaczmarek Electric Team
Goldmann Artur 1996 Gliwice rower szosowy DECATHLON TEAM
Golemiec Kazimierz 1965 Wrocław rower szosowy TOMEK TEAM
Golisz Tomasz 1981 Swarzędz inny
Golonko Grzegorz 1975 Łomianki rower szosowy Activejet
Gołąb Janusz 1974 Żary rower szosowy
Gołąb Roman 1978 Puszczykowo rower szosowy FTI Racing Team
Gorczyca Jakub 1991 Wrocław rower szosowy
Goryński Michał 1990 Poznań inny
Götze Danny 1974 Veckenstedt rower szosowy Ur-Krostitzer Vermarc Team
Górcewicz Kamil 1987 Kalisz rower szosowy
Górczak Aleksandra 1990 Poznań inny Bevo Team
Górka Kacper 1992 Gądki rower szosowy
Górniewicz Marcin 1981 warszawa rower szosowy
Górny Piotr 1981 Poznań rower szosowy
Górski Sebastian 1990 Poznań rower szosowy xDDD
Górski Maciej 1977 Poznań rower szosowy
Górski Piotr 1965 Warszawa rower szosowy
Górzny Michał 1991 Poznań rower szosowy
GRABIŃSKI WALDEMAR 1960 WYSZANOWO rower szosowy
Gramza Maciej 1984 Nekla rower szosowy
Grela Piotr 1989 Wągrowiec rower szosowy Skoki Team
Grempka Ryszard 1951 Wrocław rower szosowy
Grobelny Bartosz 1979 Lipno rower szosowy CIESIÓŁKA TEAM
Grobelny Tomasz 1976 Poznań, woj. wielkopolskie, Polska rower szosowy Rowery Małgośka
Grobelny Ryszard 1963 Poznań rower szosowy Cityzen Poznań
Gronkowski Mariusz 1988 Poznań rower szosowy REHAU Cycling Team
Gryboś Marcin 1980 Mogilno rower szosowy FTI Racing Team
Grycza Wojciech 1989 Poznań rower szosowy Gleeds Polska
Grygier Łukasz 1993 Poznań rower szosowy WiL
Grytsak Igor 1991 Wojnowice rower szosowy DECATHLON TEAM
Gryzoń Adrian 2016 Stary Lubosz rower szosowy SPOKO Team
Grzechnik Jakub 1976 Warszawa rower szosowy
Grzegorz Mieczkowski 1976 LUBOŃ rower szosowy
Grzegrzółka Mariusz 1974 Garwolin rower szosowy K.G.B. Kolarska Grupa Bialska
Grzemski Jakub 1980 Gdynia rower szosowy Solid Logistics
Grzesiak Wojciech 1986 Poznań rower szosowy
Grzesiak Marcin 1992 Poznań rower szosowy
Grzesiak Sławomir 1975 Przeginia Duchowna rower szosowy GATTA BIKE - RS
Grześ Andrzej 1994 Śrem rower szosowy MOS Śrem
Grześkowiak Paweł 1974 Poznań inny Beiersdorf Team
Grzywacz Krzysztof 1979 Warszawa rower szosowy Roche Cycling Team
Grzywaczewski Andrzej 1968 Poznań inny Śnieżne Ślimaki
GULBA KRZYSZTOF 1973 KRAKÓW rower szosowy PENTEL
Gulbierz Agata 1984 Sopot rower szosowy
Gumny Grzegorz 1984 Poznań rower szosowy
Guth Mirosław 1971 bydgoszcz rower szosowy
Gutierrez Carlos 1983 Malmö rower szosowy Malmö CK
Gutowski Roman 1955 Grodzisk Wielkopolski rower szosowy
Gutzeit Andreas 1967 Washington DC rower szosowy NCVC/UnitedHealthCare
Guzik Jarosław 1974 Kraków rower szosowy
Guzowska Małgorzata 1986 Gniezno rower szosowy
Gwiazdowski Łukasz 1976 Poznań rower szosowy Vaillant-Group
Hajder Mateusz 1987 Radlin rower szosowy
Hamułka Krzysztof 1974 Koszalin rower szosowy DZIKI Koszalin
Harbacewicz Franciszek 1960 Goleniow rower szosowy JF DUET Goleniow
Harbacewicz Daniel 1981 Goleniów rower szosowy JF DUET Goleniow
Harbacewicz Łukasz 1984 Goleniów rower szosowy JF DUET Goleniow
Harmata Jakub 1993 Bieruń rower szosowy Tymbark Team
Hegmit Robert 1969 Borówiec rower szosowy
Heil Hubertus 1969 POZNAN rower szosowy Volkswagen Group Polska
Heilman Maciej 1971 Poznań rower szosowy
Heinderson Maths 1998 Diest rower szosowy Illi bikes cyclingteam
Henc Tomasz 1977 Poznań rower szosowy Supersportowy TEAM
Henschke Jacek 1981 Skórzewo inny 1981
Herman Bartosz 1982 Skórzewo rower szosowy printo.pl
Hermansson Ola 1969 Gothenburg rower szosowy
Hetnar Marlena 1994 Wrocław rower szosowy DECATHLON TEAM
Higgins Daniel 1966 Tuchomerice rower szosowy Statinice Cycle Club
Hobot Przemysław 1980 Poznań rower szosowy Poganie w Panu
Hodyl Bartłomiej 1981 Stargard rower szosowy STC Stargard
Hoffmann Piotr 1970 Goleniów rower szosowy
Hoffmann Bartosz 1969 Wschowa rower szosowy FWS BIKE Team
Hoffmann Grzegorz 1982 Góra rower szosowy Bridgestone
Holmes Nigel 1965 Plymouth rower szosowy SWC Racing
Holt Simon 1988 London rower szosowy Squadra La Fuga
Holt Ian 1977 Castro, BG rower szosowy Squadra La Fuga
Hołoga Patryk 1986 Murowana Goślina / Boduszewo rower szosowy PiNiAA Team
Hoskin Ed 1966 WITNEY rower szosowy Mickey Cranks Cycling Club
Howis Małgorzata 1971 Stargard rower szosowy STC Stargard
Høegh Jan 1946 Vallensbæk rower szosowy Politiet Idræstsforening
Hryckiewicz Łukasz 1982 Mysiadło rower szosowy Roche Cycling Team
Hulewicz Robert 1972 Warszawa rower szosowy WeRide
Hynas Igor 1991 Turek rower szosowy Rajdy Rowerowe Turek
IARYGIN PAVEL 1980 Kaliningrad rower szosowy 500 Watt
Idziak Maria 1978 Drwęsa inny
IGNACIUK MACIEJ 1974 WARSZAWA rower szosowy AUTOWIMAR TEAM
ILMER Jacek 1987 Poznań rower szosowy RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM
Imbryczkowski Dawid 1982 Zalasewo rower szosowy Kibolski KS
Inovskis Nauris 1981 Kuldiga rower szosowy EVELO TEAM
Iwańska Patrycja 1999 Poznań rower szosowy BikeTop Team
Iwański Błażej 1973 Poznań rower szosowy BikeTop Team
Jach Adrian 1971 Szczecin rower szosowy Dadelo.pl
Jagiełło Albert 1990 Golina rower szosowy Decathlon Swadzim
Jakubowski Tomasz 1978 Poznań rower szosowy
Jakubowski Piotr 1949 Gorzów Wlkp. rower szosowy Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
Jakubowski Paweł 1972 Warszawa rower szosowy
Janas Leszek 1997 Tuczno inny
Janczewski Adam 1979 Poznań rower szosowy DomData Bike Team
Janiak Przemysław 1971 Tulce rower szosowy AUTYZM*NO*AUT FUNDACJA FIONA
Janiak Sławomir 1976 Poznań rower szosowy Zgrupka
Janiak Miłosz 1985 Poznań rower szosowy Zgrupka
Janiak Mikołaj 2003 Poznań rower szosowy 38. Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu
Janiczek Wojciech 1961 Piotrków Trybunalski rower szosowy
Janik Andrzej 1967 Leszno rower szosowy AND.NOVA
Jankovs Dmitrijs 1966 Liepaja rower szosowy
Jankowiak Krzysztof 1984 Rokietnica rower szosowy
Jankowiak Radosław 1982 Poznań rower szosowy Axpol Team
Jankowski Artur 1982 Wrocław rower szosowy TME MTB TEAM Szczecin
Jankowski Michal 1983 Lübeck rower szosowy
Jankowski Krzysztof 1970 Włocławek rower szosowy
Jankowski Krystian 1980 Łagiewniki rower szosowy SPOKO Team
Jankowski Sebastian 1973 Głuchołazy rower szosowy Drink Team
Jaracz Andrzej 1979 Poznan rower szosowy Dsq abandon
Jarkowski Piotr 1968 Wałcz rower szosowy
Jarmosz Maciej 1985 Warszawa rower szosowy Mybike.pl X-Bionic
Jarno Przemysław 1958 Poznan rower szosowy Pomarańczarnia
Jaros Rafał 1990 Szczecin rower szosowy Jaros Bike
Jarych Jarosław 1972 Poznań inny
Jasiewicz Aneta 1976 Poznań inny
Jasiński Jarosław 1964 Mosina rower szosowy FTI Racing Team
JASIŃSKI PIOTR 1978 WROCŁAW rower szosowy VELUX
Jasionek Tadeusz 1958 PRZYTOCZNA rower szosowy Euro Bike Kaczmarek Electric Team
Jaskulski Bartosz 1973 Poznań inny
Jaskulski Tomasz 1974 Strzelno rower szosowy Niezrzeszony
Jastrząb Paweł 1979 Luboń rower szosowy Bieniasz Rowerownia Team
Jastrzębski Wojciech 1986 Opalenica rower szosowy K.S. Tęcza
Jastrzębski Paweł 1984 Elbląg rower szosowy
Jaworski Dawid 1985 Poznań rower szosowy
Jaworski Artur 1988 Poznań rower szosowy Velocity
Jedryka Arkadiusz 1985 Rybnik rower szosowy
Jeger Krzysztof 1982 Swarzędz rower szosowy
Jenczmionka Marcin 1980 Poznań rower szosowy
Jerzykiewicz Magda 1974 Miłosław rower szosowy MiłosławFortunaTeam
Jerzykiewicz Roman 1972 Miłosław rower szosowy MiłosławFortunaTeam
Jeż janusz 1973 radom rower szosowy Ehaki
Jędrzejczak Marcin 1991 Suchy Las rower szosowy Velocity/K.S TĘCZA
Jędrzejewski Ryszard 1970 Wrocław rower szosowy
Jopek Andrzej 1959 Ebersburg rower szosowy RC O7 FULDA
Jozwiak Pawel 1981 Rokietnica rower szosowy DHL TEAM
Jóźwika Cezary 1973 Płock rower szosowy Płocki Klub Kolarski
Juda Piotr 1987 Warszawa rower szosowy
Jur Idalia 1993 Czarnków inny
Jureckis Zigurds 1960 Riga rower szosowy TEAM ZZK
Jurkiewicz Filip 1997 Poznań rower szosowy
Jurkowski Jerzy 1946 Kävlinge rower szosowy Favorit
Juszczak Adrian 1989 GODZIESZE MAŁE rower szosowy Gilicki Bike
Juszczyszyn Krzysztof 1979 Łódż rower szosowy DECATHLON TEAM
Kachel Michał 1985 Poznań rower szosowy Leds C4 Team
Kacprzak Jakub 1985 Poznań rower szosowy Kibolski KS
Kaczmarek Grzegorz 1988 Poznań rower szosowy Zgrupka Luboń
KACZMAREK ANDRZEJ 1947 TARNOWO PODGÓRNE rower szosowy POLART NUTRAXX TEAM
Kaczmarek Radosław 1976 Poznań rower szosowy
Kaczmarek Mateusz 1993 Przeźmierowo rower szosowy DECATHLON TEAM
Kaczorowski Arkadiusz 1973 Poznań rower szosowy Cyclists for Cultural Exchange
KACZYŃSKI WOJCIECH 1978 POZNAŃ rower szosowy RetroMTB
Kaja Patrycja 1995 Tarnowo Podgórne rower szosowy
Kajewski Leszek 1962 Śmigiel rower szosowy ŚTC Śmigiel
Kalašnikovs Viktors 1964 Daugavpils rower szosowy veloclub
Kaliski Emil 1992 Kazimierz Biskupi rower szosowy OSiR Kazimierz Biskupi
Kalisz Bartosz 1984 Wieleń rower szosowy
Kaliszan Damian 1976 Poznań rower szosowy Spławie
Kaliszan Karolina 1990 Zalasewo rower szosowy FTI Racing Team
Kaliszewski Konrad 1984 Szczecin rower szosowy
Kalka Michał 1988 Poznań rower szosowy
Kalodzitsa Aliaksandr 1960 Brest rower szosowy Belarus Masters
Kalverss Maris 1976 Salaspils rower szosowy EVELO TEAM
Kałuszka Paweł 1975 Lutomiersk rower szosowy GAT
Kałuża Andrzej 1976 Zdunska Wola rower szosowy
Kamiński Piotr 1985 Pobiedziska rower szosowy Pobiedziska Racing Team
KAMIŃSKI BARTOSZ 1989 Poznań rower szosowy Drink Team
Kamiński Mateusz 1988 Poznań inny SPOKO Team
Kanak Krzysztof 1970 Kostrzyn rower szosowy
Kania Iwona 1980 Kicin rower szosowy
Kanoniczak Mateusz 1989 Poznań rower szosowy Agrochest Team
Kansy Grzegorz 1950 Poznań rower szosowy
Kapałczyński Filip 1994 Poznań rower szosowy
Kapuściński Jacek 1964 Poznań inny KTR Poznań
Karalus Bartosz 1992 KOSTRZYN rower szosowy
Karba Anita Maria 1968 Graz rower szosowy South Perth Rouleurs
Karbowiak Michał 1976 Gdynia rower szosowy
Karczewski Marek 1966 Poznań inny
Karczyński Grzegorz 1986 Bezrzecze rower szosowy
Karlak Andrzej 1976 Śrem rower szosowy
Karlak Małgorzata 1974 Śrem inny
Karlsson Anders 1971 Göteborg rower szosowy Föreningen Rocket Racing
KARMOWSKI ANDRZEJ 1956 POZNAŃ inny
Karnowski Karol 1981 Poznań rower szosowy
Karolczak Michał 1976 Poznań rower szosowy MKD
Karoń Jacek 1961 Poznań rower szosowy
Karwowski Mirosław 1971 Warszawa rower szosowy MK KARWOWSKI TEAM
Kasiński Piotr 1978 Dolaszewo rower szosowy KAMELEON TEAM PIŁA
KASPEROVYCH DMYTRO 1987 Odesa rower szosowy Palmyra Cycling Team
Kasprowicz Daniel 1982 Pigża rower szosowy SKINLINE SPORTSWEAR TEAM
Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy inny
Kasprzak Waldemar 1959 Poznań rower szosowy Brak
Kasztelan Radosław 1977 Kwidzyn rower szosowy Kwidzyn Bike Racing Team
Kazimierczak Julita 1983 Poznań inny Po Zdrowie z Julitą
Kaźmierski Hubert 1994 Września rower szosowy
Każmierczak Grzegorz 1964 Poznań rower szosowy M.P.K Poznań
Kącikowski Błażej 1989 Poznań inny
Ken G. Hansen 1955 Vallensbæk rower szosowy Politiet Idrægtsforening
Kettlewell Steve 1958 Crick rower szosowy Team MK
Kędzior Jakub 1992 Bielsko-Biała rower szosowy DECATHLON TEAM
Kędziora Jakub 1985 Baranowo rower szosowy Rowery Małgośka
Kędziora Cyryl 1991 Poznań rower szosowy Rowery Małgośka
Kępa Krzysztof 1974 Raba Wyżna rower szosowy NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
Kępa-Lorenowicz Katarzyna 1985 Chorzów rower szosowy Brandovo
Kęsy Radosław 1991 Nakło nad Notecią rower szosowy Kumpel sędziego
Kielczyk Mateusz 1985 Kamionki rower szosowy
Kieraszewicz Marcin 1983 Bydgoszcz rower szosowy wirtualneszlaki.pl
Kieraszewicz Witold 1958 Łabiszyn rower szosowy wirtualneszlaki.pl
Kieraszewicz Marcin 1983 Bydgoszcz rower szosowy wirtualneszlaki.pl
Kierzek Andrzej 1990 Tarnowo Podgórne rower szosowy OLX Team
Kijak Przemysław 1982 Swarzędz rower szosowy Coolarze
Kipek Tomasz 1974 Jawor rower szosowy JTC
Kirk Christopher 1968 NEWMARKET rower szosowy Independent
Kiszka Robert 1983 Poznań rower szosowy Malta Pro Tour
Kiszka Henryk 1964 Konarskie rower szosowy Razem Poznań
Klaczyński Michał 1988 Poznan rower szosowy
Klaja Aleksander 1986 Wągrowiec rower szosowy Złote Kalesony
Klaja Katarzyna 1958 Czerwonak rower szosowy SCIM
Klaja Urszula 1982 Poznań rower szosowy Bevo Team
Klekotko Wojciech 1963 Bakałarzewo rower szosowy Franek TEAM
Klimas Maciej 1979 Poznań rower szosowy
Kloch Michał 1985 Warszawa rower szosowy
Klochko Andrii 1987 Poznań inny
Kluczyński Kamil 1984 Poznań rower szosowy Ireland
Klupczyński Piotr 1992 Poznań rower szosowy UKS CITYZEN_/BE3/, Przelewy24
Kłobuszyński Sebastian 1979 Kamionki inny
Kłosiński Miron 1986 Poznań rower szosowy FTI Racing Team
Kmieciak Marcin 1988 Poznań rower szosowy Atos Team
Knasiak Michał 1986 Poznań rower szosowy Terradeco.com.pl
Knioła Waldemar 1969 Dąbrówka rower szosowy
Knops Kristaps 1985 Carnikava rower szosowy ZZK TEAM
Knothe Adam 1972 Niemcz rower szosowy Budstol Invest Team
Kociemba Darek 1976 Poznan rower szosowy Szybka Pyrka
Koczorowska Agnieszka 1980 Poznań inny Drużyna Szpiku
Koczorowski Bartosz 1979 Poznań rower szosowy Drużyna Szpiku
Kogut Justyna 1984 Kraków rower szosowy PENTEL
Kolańczyk Przemysław 1990 Łódź rower szosowy
Koliński Maciej 1958 Poznań rower szosowy Axpol Team
Kolmer Mariusz 1975 Poznań rower szosowy
Kołakowski Dariusz 1987 Warszawa rower szosowy TTS Cycling Team
Kołodziejski Marian 1960 Dzierżoniów rower szosowy Ślęża Sobotka
Kominiarek Jakub 1986 Gniezno rower szosowy
Komorowski Łukasz 1976 Dąbrówka rower szosowy
Kondek Piotr 1965 Szczodrzykowo rower szosowy
KONIECZNA MARTA 1988 CHYBY rower szosowy
Konieczny Bartłomiej 1969 Poznań rower szosowy LBK
Konieczny Paweł 1975 Skórzewo rower szosowy OBY DO METY TEAM
konieczny mikołaj 1974 Gdańsk rower szosowy BST
Konieczny Łukasz 1985 poznan rower szosowy JAKON
Konkol Arkadiusz 1974 Zielona Góra rower szosowy Czarny Kruk Pracownia Tatuażu
Kończal Damian 1992 Tarnowo Podgórne rower szosowy
Koperska Małgorzata 1989 Koziegłowy rower szosowy
KORBANEK WITOLD 1972 Poznań rower szosowy PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI
Korbas Sławomir 1980 Luboń rower szosowy Road Bikers Poznań
Kordasz Krzysztof 1960 Łódź rower szosowy
Korzeniewski Cezary 1990 Poznań inny IN-Software
Korzep Leszek 1959 Czerwonak rower szosowy
Kosecki Adam 1979 Płock rower szosowy Płocki Klub Kolarski
Kosinski Wojciech 1980 Koszalin rower szosowy Jazz Team
Kosiński Marcin 1987 Gdańsk rower szosowy Serikon Team
Kosmalski Mateusz 1983 Suchy Las rower szosowy Airpol Sport Team
Kostecki Patryk 1983 Komorniki rower szosowy Komorniki MTB Team
Kostecki Grzegorz 1972 Konin rower szosowy KTK Konińskie Towarzystwo Kolarskie
Koszal Kacper 1994 Konin rower szosowy KTP Iskra Konin
Kościjański Jacek 1965 Gołaszyn rower szosowy
Kowala Zuzanna 1994 Poznań rower szosowy UKS CITYZEN_/BE3
Kowalczyk Piotr 1977 Poznań rower szosowy Bridgestone
Kowalik Kamil 1984 Łódź inny
Kowalowka Bartlomiej 1976 Borwiec rower szosowy
Kowalska Michalina 1998 Unisław rower szosowy Sport Zdrowie Kondycja Świecie
Kowalski Jakub 1973 Suchy Las rower szosowy
Kowalski Krzysztof 1970 Poznań rower szosowy Leds C4 Team
Kowalski Waldemar 1983 Trzemeszno rower szosowy
Koza Marcin 1987 Grodzisk Wlkp. inny
KOZACHENKO ANDRII 1970 Dnipro rower szosowy
Kozal Artur 1982 Mosina rower szosowy FTI Racing Team
Kozanowski Mikołaj 1998 Bydgoszcz rower szosowy
Kozera Marcin 1986 Kaczory rower szosowy Skladaki Piła
Kozioł Andrzej K. 1969 Plewiska rower szosowy Cossi Plewiska
Kozłowski Dariusz 1982 Dąbrowa inny DomData Bike Team
Kozłowski Adrian 1990 Gdańsk rower szosowy Cembrit
Koźma Michał 1980 Poznań rower szosowy
Krajewski Marek 1957 Płock rower szosowy Płocki Klub Kolarski
Krajewski Tomasz 1979 Daszewice rower szosowy Eurocash
Kramek Jakub 1995 Poznań rower szosowy Sekcja Kolarska UMP
Krause Tomasz 1983 Wrocław rower szosowy Atos Runners
Krawczyński Marcin 1985 Poznań inny
Krawczyński Bartosz 1978 Puszczykowo rower szosowy DZIKI PUSZCZYKOWO
Krawiec Dominik 1988 Krosno/Mosina rower szosowy
Krejner Grzegorz 1969 Międzyborów rower szosowy DANIELO SPORTSWEAR
Kręcioch Paweł 1975 Lgota rower szosowy Tymbark Team
Królczyk Jakub 1988 Poznań inny
Królikowski Adrian 1991 GDAŃSK rower szosowy
Krupski Bogdan 1957 Szamotuły rower szosowy
Kruszka Maciej 1971 Poznań rower szosowy
Kruszwicki Maciej 1990 Poznań rower szosowy
Krych Anna 1983 Poznan rower szosowy
KRYCH JAKUB 1982 POZNAŃ rower szosowy POLART NUTRAXX TEAM
Kryger Łukasz 1983 Bydgoszcz rower szosowy
Krysiak Jacek 1972 Międzychód inny Marbopur Międzychód Team Bike
Krystek Adam 1987 Poznań inny
Krystosiak Michał 1976 Warszawa rower szosowy Mybike.pl X-Bionic
Krysztofczyk Piotr 1978 Łódź rower szosowy
Krzenciessa Piotr 1967 Poznan inny chimek
Krzewina Maciej 1981 Kicin rower szosowy
Krzewiński Mariusz 1986 Koszaln rower szosowy
Krzydwa Dominik 1995 Wrocław rower szosowy DECATHLON TEAM
Krzysztofek Bartłomiej 1994 Więcbork rower szosowy TKKF Wodnik Więcbork
Krzysztoporski Norbert 1979 Tulce inny
Krzyżaniak Agnieszka 2016 Kamionki rower szosowy TADAR TEAM
Krzyżanowski Marek 1957 Zielątkowo rower szosowy
Krzyżanowski Roman 2016 Wolsztyn rower szosowy KKFP
Księzki Mariusz 1979 Strzegom rower szosowy JTC
Kuba Artur 1969 Radzyń Podlaski rower szosowy MAYDAY TEAM LUBLIN
Kubacki Wojciech 1985 Wilczogóra rower szosowy SGR RACING TEAM
Kuberacki Maciej 1971 Kórnik rower szosowy
KUBIAK Roksana 1989 Golina rower szosowy
Kubicka Małgorzata 1966 Nowogard rower szosowy NTS KONA NOWOGARD
Kubicki Dariusz 1988 Skórzewo rower szosowy
KUBICKI Zbigniew 1974 Sianów rower szosowy STREFASPORTU.PL MW INVEST
Kubus Aneta 1984 Konin rower szosowy One 4 One
Kucal Joanna 1973 Konin rower szosowy KTK IMAGE CYCLING TEAM
Kucal Sławomir 1972 Konin rower szosowy KTK IMAGE CYCLING TEAM
Kucharczyk Krzysztof 1983 Lipno inny TG Instalacje
Kucharski Jacek 1978 Garby rower szosowy
Kühnelt Harry 1964 Dessau rower szosowy Jenatec-Lawi Mastersteam
Kukuła Jarosław 1982 Poznań rower szosowy 8ATM/EYRUN4FUN/SCIM
Kukwa Przemysław 1977 Sulechów rower szosowy FZ POJECHANI
kulbiej Adam 1990 Trzcianka rower szosowy KOCHAM KAŚKĘ!
Kuliberda Piotr 1980 Poznań inny
Kunysz Dawid 1987 Rabowice rower szosowy
Kurek Arkadiusz 1984 Poznań rower szosowy
Kurek Łukasz 1989 Wronki rower szosowy
Kurek Krzysztof 1961 Truskaw rower szosowy RKS "Nocnych Puchaczy"
Kurkiewicz Agata 1985 Poznań rower szosowy
Kurkiewicz Jarosław 1984 Poznań rower szosowy
Kuropatwa Mikołaj 1993 Pabianice rower szosowy PTC Alpina Pabianice
Kurowiak Radosław 1979 Lusowo rower szosowy
Kurowski Ernest 1976 Józefów rower szosowy
Kurzawa Jacek 1968 Poznań inny Śnieżne Ślimaki
Kurzawa Krzysztof 1999 Poznań inny Śnieżne Ślimaki
Kurzawski Robert 1969 Września inny
Kuske Martyna 1984 Gniezno inny
Kutek Michał 1989 Poznań rower szosowy Stand-up Poznań
Kutschenreiter Piotr 1996 Puszczykowo rower szosowy FTI Racing Team
Kutzner Jarosław 1987 Poznań rower szosowy STUDIOFUEGO.PL
Kuzmenko Oleksandr 1961 Dnipro rower szosowy Dnepr Masters team
Kuźmicz Albert 1972 Gdynia rower szosowy
Kwasiuk Wojciech 1989 Poznań rower szosowy DECATHLON TEAM
Kwaśniewicz Grzegorz 1974 Goleniów rower szosowy JF DUET Goleniow
Kwaśny Roman 1965 Luboń rower szosowy
KWIATKOWSKI CEZARY 1963 KOWAL rower szosowy Cembrit
Kwiatkowski Wacław 1986 Bielsko-Biała rower szosowy DECATHLON TEAM
LACIUGA ŁUKASZ 1982 TYCHY inny Tymbark Team
Ladorucki Jarosław 1970 Toruń rower szosowy TTC Beretta Toruń
Lakomy Piotr 1978 Kiekrz rower szosowy
Lambryczak Tomasz 1987 Poznań rower szosowy
Lampa Przemysław 1997 Kołobrzeg inny
Lampka Robert 1968 Tulce rower szosowy
Larsen Hasse 1952 Vallensbæk rower szosowy ABC
Laskowski Michał 1987 Toruń rower szosowy
Lasota Jakub 1985 Wrocaw rower szosowy Ciclismo Wrocław
Laudański Radosław 1997 Baranowo rower szosowy Bevo Team
Lech Joanna 1998 Mosina inny
Lechnitz Alfred 1952 Wien rower szosowy
Ledzion Artur 1975 Nowogard rower szosowy Masters Gryfice
Lehmann Adrian 1979 Swarzędz rower szosowy FogtBikeTeam
Lembowicz Mariusz 1977 Poznań rower szosowy
Lepczyński Piotr 1987 Poznań rower szosowy
Lerczak Michał 1996 Puszczykowo rower szosowy
Lesiak Maciej 1980 Piaseczno rower szosowy Roche Cycling Team
Lesiński Piotr 1994 Poznań rower szosowy BFF (BEER FRIENDS FOREVER)
Lesniczak Daniel 1970 Poznań rower szosowy
Leszczuk Łukasz 1986 Poznań rower szosowy Drink Team
LESZCZYŃSKA BEATA 1985 POZNAŃ rower szosowy KUŹNIA TRIATHLONU
Leszczyński Jan 1992 Rogalin rower szosowy
Lewandowicz Rafał 1981 Poznań inny
Lewandowski Sławomir 1969 Brześć Kujawski rower szosowy Lumac Like bike Wtr Włocławek
Lewandowski Michał 1995 Długa Goślina rower szosowy OFIX.PL BikeTeam
Lewandowski Dawid 1988 Poznań rower szosowy
Lewenda Marian 1992 Piła rower szosowy
Liebthal Dariusz 1971 Poznań rower szosowy
Liman Justyna 1992 Józefosław inny TG Instalacje
Limnell Dougls 1992 Malmö rower szosowy Malmö cykelklubb
Linkowski Piotr 1967 Puszczykowo rower szosowy FTI Racing Team
Linkowski Jan 1997 Kościan rower szosowy
Lipiński Wojciech 1959 Małkowo k/Żukowa rower szosowy Lipińscy Velo Kolektyw
Lis Piotr 1985 Raszków rower szosowy Bike Serwis Scott Team
Lis MArek 1974 Krośnice rower szosowy
Lisiecki Piotr 1980 Poznań rower szosowy REHAU Cycling Team
Litwin Piotr 1989 Wrocław rower szosowy
Ljungquist Micke 1958 Micke rower szosowy Strada CC
Lorenc Monika 1990 Dąbrówka Leśna rower szosowy
Lorenowicz Marek 1981 Chorzów rower szosowy Brandovo
Lorenz Artur 1991 Poznań inny
LOTEK ARKADIUSZ 1971 POZNAŃ rower szosowy
Lubański Piotr 1984 Warszawa rower szosowy Pedalada de Mañana
Ludek Tomasz 1984 Przeźmierowo rower szosowy Dash - digital cash
Ludek Dariusz 1972 Przeźmierowo inny Dash - digital cash
Ludowicz Marcin 1986 Krzyż Wielkopolski rower szosowy Hard Mtb Team Krzyż
Ludwiczak Aneta 1977 Poznań rower szosowy
Łabenda Radosław 1970 Pecna rower szosowy
Łabędzki Radosław 1995 Gdynia rower szosowy DECATHLON TEAM
Łabędź Tomasz 1974 Wałbrzych rower szosowy HBA
Łabędż Tomasz 1974 Wałbrzych rower szosowy HBA-WLC
Łagoda Krzysztof 1985 Dąbrówka rower szosowy Drink Team
Ławniczak Andrzej 1977 Śrem rower szosowy GREEN BIKE ŚREM
Łazarski Przemyslaw 1978 Warszawa rower szosowy VARSO
Łęszczak Robert 1986 Grodzisk Wlkp. rower szosowy Klub Kolarski Fala Park
Łobodziec Adam 1978 Poznań inny
Łoniewska Beata 1987 SZCZECIN rower szosowy
Łubecki Jacek 1983 Poznań rower szosowy
Łuczak Jacek 1970 Poznań rower szosowy KB UE Poznań
Łuczak Krzysztof 1961 Łódź rower szosowy Veolia Energia Łódź Bike Team
Łuczyński Łukasz 1985 Zalasewo inny Bridgestone
Łukowicz Katarzyna 1978 Poznań rower szosowy BikeTop Team
Łyszczarz Wojtek 1980 Poznan rower szosowy Deloitte Adventure Team
Maceja Lukasz 1981 Warszawa inny (L)egia Mistrz!
Machnicki Michał 1981 Poznań rower szosowy
Machnio Adam 1985 Tczew rower szosowy GK Gryf Tczew
Machowicz Piotr 1979 Poznań inny CRAZY TEAM
Maciejewski Dariusz 1966 Ostrów Wielkopolski rower szosowy
Maciejewski Maciej 1982 Poznań inny Raben Team
Maciejewski Rafał 1971 Łódź inny
Maciejewski Michał 1982 Poznań inny FTI Racing Team LECH FREE
Maciesz Piotr 1973 Warszawa rower szosowy Axel
Maćkowiak KUBA 1980 Śrem inny WWW.DEKARSTWO-SREM.PL
Maćkowiak Tatiana 1974 Poznań rower szosowy
Maćkowski Maciej 1981 Berlin rower szosowy
MADEJ ANNA 1975 OPOLE rower szosowy
MADZIO MICHAŁ 1996 Pruszków rower szosowy AUTO WIMAR TEAM
MAGER SYLWIA 1980 SUCHY LAS rower szosowy
Majchrzak Bartosz 1985 Poznań rower szosowy PKO Bank Polski
Majchrzak Robert 1968 Poznan rower szosowy Borant Team
Majchrzak Grzegorz 1969 Kórnik rower szosowy Tedel Pol Team
Majchrzycki Michał 1962 Poznań (Poznań-Grunwald) rower szosowy
Majer Wojciech 1990 Sady inny SPOKO Team
Majerowicz Jacek 1976 Swarzędz inny
Majewski Franciszek 1960 Poznań rower szosowy
Majewski Jarosław 1973 Zielona Góra rower szosowy FZ POJECHANI
Majewski Maciej 1983 Gostyń rower szosowy Zwift_TeamPL
Majewski Wiesław 1973 Komorniki rower szosowy Majewscy Team
Makles Andrzej 1975 Warszawa rower szosowy Mybike.pl X-Bionic
Makowski Jędrzej 1989 Poznań rower szosowy Gebrunn Gebrunn Cycling Team
Malak Tomasz 1980 Koziegłowy inny
MALENDOWICZ PRZEMYSŁAW 1985 Kałowice rower szosowy DBT - Dzik Bike Team
Malicki Damian 1986 Poznań rower szosowy OLX Team
Malinowski Sławomir 1972 Góra inny
Malinowski Tadeusz 2016 Poznań rower szosowy
Malke Boguslaw 1954 Poznań rower szosowy CityZen / FitnessFanatics
Malke Jakub 1985 Poznań rower szosowy CityZen / FitnessFanatics
Małecki Jan 1988 Poznań rower szosowy Baywatch
Małkowski Artur 1999 Kobylnica rower szosowy Euro Bike Kaczmarek Electric Team
Małuszek Maciej 1979 Odolanów rower szosowy
Manoilo Volodymyr 1998 Warszawa rower szosowy
Marach Sebastian 1990 Poznań rower szosowy
Marchewka Katarzyna 1979 Zielona Góra rower szosowy
MARCINIAK ARTUR 1971 POZNAŃ rower szosowy Zgrupka
Marciniak Kuba 1991 Poznań rower szosowy
Marciniak Maciej 1964 Poznań (Poznań-Stare Miasto) rower szosowy
Marciniak Joanna 1989 Poznań rower szosowy
Marciniak Arkadiusz 1972 Międzychód rower szosowy Marbopur Międzychód Team Bike
Marcinkowski Piotr 1977 Poznan inny
Marcinkowski Dawid 1986 Lipno rower szosowy CIESIÓŁKA TEAM
Marcinkowski Piotr 1957 Kalisz rower szosowy KTK Kalisz
MARCONE WALTER 1971 MONTORIO AL VOMANO rower szosowy G.S.STUDIO MODA-HAIR GALLERY
Marczewski Bartłomiej 1985 Leszno rower szosowy Metabo TORA Bike
Marczewski Jakub 1988 Leszno rower szosowy KROSS EURO-ROWER.PL
Marek Marcin 1993 Poznań rower szosowy Kibolski KS
MARINKOVIC MIODRAG 1957 BEOGRAD rower szosowy Partizan
Marjampolski Krzysztof 1960 Poznań rower szosowy
Markiewicz Michał 1991 Poznań rower szosowy
Markiewicz Adam 1980 Zielona Góra rower szosowy Amica Team
Markowski Jakub 1991 Poznań rower szosowy COLEX Racing Team
Marsicka Ałła 1974 Poznań inny
Martenka Jakub 1990 Poznań rower szosowy LECH FREE
MASCIARELLI ANDREA 1982 SAN GIOVANNI TEATINO rower szosowy G.S.STUDIO MODA-HAIR GALLERY
Masłowska Anna 1985 Poznań inny
Maszota Michał 1987 Poznań inny
Maśniak Witold 1985 Rybnik rower szosowy DECATHLON TEAM
Matkowska Agnieszka 1988 Poznań rower szosowy
Matlak Wojciech 1990 Międzybrodzie Bialskie rower szosowy POLART NUTRAXX TEAM
MATUSIAK SYLWESTER 1979 RADZYMIN rower szosowy MICHELIN BLOOMNET TEAM
Matuszewski Tomasz 1984 Bydgoszcz rower szosowy
Matuszkiewicz Jacek 1990 Września rower szosowy
Matysiak Bartosz 1985 Rakoniewice rower szosowy
Mayer Łukasz 1980 Gostyń rower szosowy Chod-Dróg TRI Team / BE3 Cityzen
Mazur Jacek 1976 Kobylec inny TG Instalacje
Mazurek Paweł 1968 Bytkowo rower szosowy Bytkowo Triathlon Team
Mazurkiewicz Marcin 1975 Poznań rower szosowy
Mazurkiewicz Tomasz 1979 Kórnik rower szosowy Zwift_TeamPL
Mądry Artur 1986 Pobiedziska rower szosowy
McIntyre Peter 1964 Luton rower szosowy Icknield Road Club
McMillan Alex 1951 Warszawa rower szosowy
Meler Kamil 1988 Gorzów Wielkopolski rower szosowy Bevo Team
Mellenthin Bartek 1989 Morzewo rower szosowy KAMELEON TEAM PIŁA
Mełeń Przemysław 1979 Swarzędz inny
Mensfeld Joanna 1984 Buk inny WOJTEKS TEAM
Merda Paula 1992 Kicin inny
Merten Frank 1970 Berlin rower szosowy RSV Werner Otto Berlin e.V.
Mędrek Roman 1973 Środa Wielkopolska rower szosowy GREEN BIKE ŚREM
Miałkas Piotr 1971 Buk rower szosowy
Miazgowicz Piotr 1985 Toruń rower szosowy
Miazgowski Michał 1988 Piła rower szosowy
Michalak Grzegorz 1959 Zalasewo inny Looksfera / M-Tronic
Michalak Łukasz 1991 Poznań rower szosowy
Michalak Adrian 1976 Poznań rower szosowy Fred&Waloy
Michalak Krystian 1981 Opalenica rower szosowy Centrum team Opalenica
Michalski Krzysztof 1977 Luboń rower szosowy Zgrupka Luboń
Michalski Jacek 1962 Wronki rower szosowy Kubala
Michalski Maciej 1978 Gostyń rower szosowy GKR GOSTYŃ
Michałowicz Arkadiusz 1989 Poznań rower szosowy
Michniewicz Radek 1975 Szczecin rower szosowy
Miedziak Paweł 1989 Tarnowo Podgórne rower szosowy JAS-FBG
Mielcarek Adam 1976 Swarzędz inny Brzeszczotem Po Jajach
MIELENZ KAI 1977 Radebeul rower szosowy AiRacer
Mielewski Bartłomiej 1982 Gniew rower szosowy Cembrit
Mieloch Dawid 1990 Poznań rower szosowy 139Team
Mierzejewski Rafał 1972 Poznań inny IN-Software
MIĘŻAŁ KRZYSZTOF 1986 Tulce rower szosowy Bridgestone
Mika Zdzisław 1954 Goryszewo rower szosowy
Mika Mateusz 1984 Gruszczyn rower szosowy VGP
Mikołajczak Michał 1985 Poznań inny
Mikołajczak Barbara 1976 Poznań rower szosowy Zeelandia Team
Mikołajczak Jakub 1978 Poznań rower szosowy Zeelandia Team
Mikołajczak Klaudiusz 1978 Poznań inny CRAZY TEAM
Mikołajczak Tomasz 1977 Kamionki inny
Mikołajczyk Przemysław 1975 Gniezno rower szosowy Słynni Kenijczycy
Mikołajczyk Jacek 1964 Poznań rower szosowy
Mikołajun Maciej 1976 Zielonka rower szosowy PKO Bank Polski
Mikucki Marcin 1993 Białystok rower szosowy DECATHLON TEAM
Mila Robert 1969 Kłodawa rower szosowy ROGER
Milczenko Patryk 1983 Poznań inny TG Instalacje
Milczyński Przemek 1980 Poznan rower szosowy
Milewska Joanna 1977 Poznań rower szosowy Drink Team
Miłkowski Łukasz 1993 Kalisz rower szosowy SYMPATYK KTK CYKLISTA KALISZ
Minikin Mike 1955 Basingstoke rower szosowy Minikin&Zielinski Team
Minuth Łukasz 1982 Gdańsk rower szosowy LOTOS Running Team
Miroslaw Jaszowski 1959 Chocianów rower szosowy Merx Team Wągrowiec
Miszczuk Rafał 1981 Poznań rower szosowy
Mleczak Jakub 2000 Poznań rower szosowy Zgrupka Luboń
Moliński Szymon 1980 Międzychód rower szosowy Marbopur Międzychód Team Bike
Momot Przemysław 1989 Goleniów rower szosowy UKS Ratusz Maszewo
Morawski Tomasz 1990 Poznań rower szosowy FTI Racing Team
Moroz Aleksander 1992 Poznań rower szosowy
Mostowski Dariusz 1977 SZCZECIN rower szosowy TME MTB TEAM Szczecin
Moździerz Mateusz 1984 Poznań rower szosowy Ironmenel
Mroczkowski Jakub 1984 Imielno rower szosowy AT Computers
Mroczkowski Bartłomiej 1982 Pobiedziska rower szosowy AT Computers
Mrówczyński Grzegorz 1977 Poznań rower szosowy Zgrupka Luboń
Mróz Wojciech 1985 Kraków rower szosowy
Mrugalski Robert 1976 Rawicz rower szosowy RSC Bike Rawicz
Mszyca Maciej 1984 Warszawa rower szosowy PHD Media Direction
MUCHA PIOTR 1971 NIECHORZE rower szosowy NTS JF DUET GOLENIÓW
Mucha Leszek 1973 Poznań rower szosowy TRI MUSZKI TEAM
Mucha Piotr 1986 Tarnów rower szosowy DECATHLON TEAM
Musiał Rafał 1988 Poznań inny
Musich John 1956 Chittaway Bay rower szosowy
Muszyński Jarosław 1968 Swarzędz rower szosowy
Myrnyi Maksym 1983 Dnipro rower szosowy Dnepr Masters team
MYSTKOWSKI MARCIN 1984 Warszawa rower szosowy Legion Serwis
Nadolski Jacek 1970 Brześć Kujawski rower szosowy Cembrit
Najder Krzysztof 1980 Biedrusko rower szosowy
Nalepa Krzysztof 1982 Myślenice rower szosowy Tymbark Team
Napierała Grzegorz 1991 Niepruszewo rower szosowy
Narożny Rafał 1975 Swarzędz rower szosowy OKEY...
nasił0wski jarosław 1966 Warszawa rower szosowy WAWA BIKE TEAM
Nastał Krzysztof 1975 Poznań inny
Nawrocki Paweł 1966 Poznan inny Tarmacnators
Nawrot Michał 1991 Poznan inny IN-Software
Nawrot Marcin 1985 Poznań rower szosowy
Nerć Marek 1986 Poznzń inny SPOKO Team
Nicolas MOREAU 1969 LE MANS rower szosowy AC BELMONTAISE
NICOLE QUERCIOLI 1963 YUTZ rower szosowy FIDELIO MANOM
Niedzielski Eugeniusz 1953 Poznań rower szosowy eSesja BikeTeam
Niedzielski Mariusz 1969 Milicz rower szosowy
Niemir Maciej 1979 POZNAŃ inny
Niewiedział Tomasz 1969 Poznań rower szosowy TNTri
Norek Adrian 1987 Poznań rower szosowy
Noszczak Marcin 1971 Warszawa inny
Noszczyński Janusz 1983 Murowana Goślina inny OFIX.PL BikeTeam
Nowacka Dominika 1993 Sulęcinek rower szosowy
NOWACKI PIOTR 1971 PIŁA rower szosowy KOLARZ.PL
Nowacki Przemysław 1986 Police rower szosowy
Nowacki Peter 1980 Piaseczno rower szosowy Oska Warszawa
Nowaczyk Maciej 1983 Wrocław rower szosowy HBA-WLC
Nowaczyk Agata 1987 Koziegłowy inny
NOWAK MACIEJ 1976 POZNAŃ rower szosowy
Nowak Marcin 1985 Poznań rower szosowy
NOWAK KAZIMIERZ 1958 WAŁCZ rower szosowy
Nowak Przemek 1965 Luboń inny Corn-Team
Nowak Bartosz 1988 Poznań rower szosowy Euro Bike Kaczmarek Electric Team
Nowak Natalia 1986 Poznań rower szosowy
Nowak Julia 1980 Poznań inny
Nowak Krzysztof 1972 Mielec rower szosowy TRI MASTER TEAM
Nowak Janusz 1965 Poznań rower szosowy Borant Team
Nowak Kaśka 1968 Warszawa rower szosowy DRUŻYNA TVN
Nowak Krzysztof 1966 Poznań rower szosowy
Nowakowski Szymon 1989 Poznań rower szosowy
Nowakowski Błażej 1985 Września inny
Nykiel Aleksandra 1982 Mielec rower szosowy TRI MASTER TEAM
Ochrymowicz Mateusz 1991 Warszawa rower szosowy OLX Team
Ociepka Barbara 1960 Poznań rower szosowy
Oczkoś Wojciech 1982 Skórzewo rower szosowy Rakieta Poznań
Odważny Filip 1992 Poznań rower szosowy Beiersdorf Team
Ogrodnik Tomasz 1988 Poznań rower szosowy
OKOŃ TOMASZ 1989 TYCHY rower szosowy Tymbark Team
Oldenburg Tim 1980 Czapury rower szosowy UKS CITYZEN_/BE3
Olech Jakub 1980 Police rower szosowy STC Stargard
OLEJNICZAK KLAUDIUSZ 1980 KĘPNO rower szosowy CART-PACK TEAM
Oleś Michał 1988 Warszawa rower szosowy
Olszańska Anna 1993 Poznań rower szosowy Raben
Olszewski Artur 1980 Ożarów Mazowiecki rower szosowy RKS "Nocnych Puchaczy"
Olzacka Agata 1982 Poznań rower szosowy HERNIK TEAM
Omielczenko Robert 1968 Poznań rower szosowy TBT Poznań
Opaska Tomasz 1973 Batorowo rower szosowy
Opielewicz Maciej 1961 Koźmin Wielkopolski rower szosowy AGK Koźmin WLkp.
Oracz Bartoisz 1992 Zalasewo rower szosowy DECATHLON TEAM
Orchowicz Marcin 1976 Poznań rower szosowy
Orchowicz Maciej 1977 Poznań rower szosowy
Orłowski Bartłomiej 1990 Wrocław rower szosowy Ciclismo Wrocław
Osses Filip 1997 Poznań rower szosowy
Osses Michał 1983 Mosina rower szosowy Bridgestone
Ossowski Radosław 1987 Poznań rower szosowy Beiersdorf Team
Ostrowski Radek 1980 Puszczykowo rower szosowy REHAU Cycling Team
Ostrowski Marek 1971 POZNAŃ rower szosowy Borant Team
Ostrowski Paweł 1990 Poznań rower szosowy
Ostrowski Martynian 1988 Oborniki rower szosowy
Oszmian Tomasz 1970 Malmö rower szosowy Malmö cykelklubb
Ośka Przemysław 1986 Gdańsk rower szosowy Sport Zone
Ott Paweł 1974 Tiruń rower szosowy TTC Beretta
Ottenbreit Adrian 1987 Kąty Wrocławskie rower szosowy BUDiA - Team
Otto Rafał 1974 Poznań rower szosowy MTB Balma Team
Otuszewska Agata 1983 Pobiedziska rower szosowy Pobiedziska Running Team
Owczarkowski Marcin 1984 Jarosławiec inny
Owoc Szymon 1993 Wrocław rower szosowy DECATHLON TEAM
PACI CLAUDIO 1982 MONTE URANO rower szosowy G.S.STUDIO MODA-HAIR GALLERY
Pacyński Mariusz 1985 Poznań inny
Pajor Krzysztof 1978 Swarzędz inny KB SPOKO
Pajszczyk Krzysztof 1988 Mosina rower szosowy Zgrupka Team
Pakuła Michał 1986 Siechnice rower szosowy
Paluczek Zbyszko 1979 Gruszczyn rower szosowy Drink Team
Paluszynski Andrzej 1975 Jozefow rower szosowy
Pałczyk Bogdan 1975 Chorzów rower szosowy SPORTOSITO
Pałyga Mariusz 1986 Grodzisk Mazowiecki rower szosowy Absolute Bikes Team
Panek Marek 1986 Poznań inny MYBIKE X-Bionic TEAM
Papic Emil 1971 Trieste rower szosowy Eppinger Team
Partyka Marta 1989 Wrocław rower szosowy
Parus Daniel 1982 Poznań rower szosowy SGR RACING TEAM
Parus Łukasz 1979 Zagórów rower szosowy SGR RACING TEAM
Pastusiak Sylwester 1972 Poznań rower szosowy
Paszkiewicz Sławomir 1966 Choszczno rower szosowy JF DUET Goleniow
PASZKO ŁUKASZ 1989 WOLA rower szosowy Tymbark Team
Pavlovs Evalds 1989 Riga rower szosowy ZZK TEAM
PAWELEC PAWEŁ 1977 NOWY TOMYŚL rower szosowy NOWOTOMYSKA AKADEMIA BIEGANIA
Pawlak Wojciech 1955 Poznań rower szosowy Poznańskie Towarzystwo Cyklistów
Pawlak Maciej 1975 Poznań rower szosowy Bevo Team
Pawlak Piotr 1975 Poznań rower szosowy PKO Bank Polski
Pawlewski Mirosław 1982 Poznań rower szosowy
Pawlicki Tomasz 1986 Koszalin inny
Pawlik Arkadiusz 1972 Warszawa rower szosowy
PAWLIK ARTUR 1976 STARA ŁUBIANKA rower szosowy KameleonTeam.pl
Pawlikowski Radosław 1980 Rumia rower szosowy
Pawliszyn Wojciech 1997 Rumia rower szosowy DECATHLON TEAM
Pawłowski Damian 1986 Swarzędz rower szosowy
Pawłowski Piotr 1966 Biała rower szosowy HBA-WLC
Pawłowski Mariusz 1969 Dzierżoniów rower szosowy NTS NEXELO JF DUET GOLENIÓW
Pazikowski Damian 1990 Józefów rower szosowy Mybike.pl X-Bionic
Pearcy Martin 1969 Dorking rower szosowy Bryan Steel
Pelczyński Jacek 1966 Jasin rower szosowy Bridgestone
Perczak Janusz 1990 Luboń rower szosowy IN-Software
Perkowski Tomasz 1981 Warszawa rower szosowy Eurocash
Perkowski Marcin 1983 Góra rower szosowy
Perkowski Piotr 1985 Tarnowo Podgórne rower szosowy PEARSON
Peters Arkadiusz 1972 Zalasewo rower szosowy
Pewiński Jacek 1961 Poznań rower szosowy
Piasecki Jacek 1984 Luboń rower szosowy SPOKO Team
Piątkowski Mariusz 1979 Mierzyn rower szosowy Moryń
Piechocki Maciej 1981 Poznań rower szosowy
Piekarski Karol 1996 Poznań rower szosowy FTI Racing Team
PIERANTONI PAOLO 1982 ANCONA rower szosowy G.S.STUDIO MODA-HAIR GALLERY
Pierzchlewicz Krzysztof 1981 Poznan rower szosowy Gwiazdowski Triathlon Team
Piesik Patryk 1986 Gdynia rower szosowy Kołomański Rowery
Pietek Robert 1972 Murowana Goślina inny OFIX.PL BikeTeam
Pietrasiak Małgorzata 1956 Poznań rower szosowy UKS CITYZEN_/BE3
Pikuła Jerzy 1955 Gorzów Wielkopolski rower szosowy Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
Pilans Didzis 1980 Ozolnieku novads rower szosowy
Pilarczyk Adam 1983 Luboń rower szosowy
Pilarek Robert 1976 Poznań rower szosowy
Pilch Szymon 1996 Zabrze rower szosowy DECATHLON TEAM
Pilch Jan 1963 Kraków rower szosowy TKKF UKLEJNA Myślenice
pindur grzegorz 1974 poznan rower szosowy
Piotrowicz Krzysztof 1973 Konstantynów Łódzki rower szosowy PIACC / Cyklomaniacy.pl
Piotrowski Przemysław 1988 Kalisz rower szosowy
Piotrowski Grzegorz 1990 Gdańsk rower szosowy
Piróg Paweł 1979 Wrocław rower szosowy HBA-WLC
PŁAZA Jacek 1989 Pogórze rower szosowy DECATHLON TEAM
Płomiński Michał 1971 Kraków rower szosowy
Płoskonka Dagmara 1975 Tychy inny LECH FREE
Płóciennik Michał 1988 Zielona Góra rower szosowy FZ POJECHANI
PODBYLSKI ŁUKASZ 1976 LUBON rower szosowy
Poddany Błażej 1983 Ostrów Wielkopolski inny
Podejma Grzegorz 1975 Swarzędz rower szosowy
Podgórski Michał 1981 Poznań inny Analyx
Pogorzelski Mariusz 1973 Bytkowo rower szosowy RGR
Polak Filip 1974 Poznań rower szosowy Kwiatowe Cycling Team
Polcyn Wojciech 1994 Poznań rower szosowy AZS Politechnika Poznańska
Polezhaev Valeriy 1967 Kaliningrad rower szosowy
Polińska Agata 1984 Poznań inny OLX Team
Poloch Mikołaj 1993 Bukówiec Górny rower szosowy Kołownik Włoszakowice
Połomski Łukasz 1981 POZNAŃ rower szosowy Kancelaria POŁOMSKI & KŁOBUCHOWSKI Radcowska sp.p.
Południak Grzegorz 1972 Poznań rower szosowy
Pomorski Krzysztof 1981 Słupca rower szosowy SGR RACING TEAM
Popów Karolina 1989 Wrocław rower szosowy POZDROWER
Pospieszny Robert 1974 Międzychód rower szosowy
Postaremczak Hieronim 1957 Kamionki rower szosowy Kamionki Bike
Potrzebowski Michał 1984 Poznań rower szosowy
Potyrała Jarosław 1982 Gdańsk rower szosowy #GPnS Gdańsk Południe na Start
Pozler Tomas 1976 Lázně Bohdaneč rower szosowy CK LOKO Pardubice
Pożywiłko Jan 1999 Palędzie rower szosowy Team Ławica
Prałat Bartosz 1973 Poznań rower szosowy
Prałat Kacper 1996 Poznań rower szosowy
Primel Paweł 1980 Śmigiel rower szosowy PRIMEL.PL
Prokopiuk Radosław 1974 Warszawa rower szosowy R-Pro Cycling
Proskórnicki Jarosław 1977 Dąbrówka inny
Prudło Sebastian 1975 Tychy rower szosowy Tymbark Team
Prudnikau Dzmitry 1991 Wroclaw rower szosowy DECATHLON TEAM
Przestacki Jarosław 1984 Komorniki rower szosowy
Przewięda Paweł 1996 Stare Bogaczowice rower szosowy DECATHLON TEAM
Przybylska Anna 1985 Emblem rower szosowy
Przybylski Zbigniew 1960 Poznań rower szosowy Niezrzeszony
Przybylski Jakub 1986 Poznan rower szosowy La Bicicletta cafe
PRZYBYŁEK GRZEGORZ 1985 Gryfice rower szosowy STC Stargard
Przybysz Mateusz 1987 KOMAROWO rower szosowy JF DUET
Przybyszewski Paweł 1963 Maszewo Duże rower szosowy Płocki Klub Kolarski
Przykucki Szymon 1997 Poznań rower szosowy
Ptasiński Tomasz 1978 Poznań rower szosowy
Purczyńska Agnieszka 1980 Siekierki Wielkie rower szosowy Wicher Siekierki
Purczyński Michał 1980 Siekierki Wielkie rower szosowy Żabka Polska Sportowy Team
Puź Maciek 1980 Warszawa rower szosowy Mybike.pl X-Bionic
Pyrka Mateusz 1984 Radom rower szosowy
Pytlak Maciej 1990 Kostrzyn rower szosowy
Raburski Mirosław 1964 Leszno rower szosowy AMBIT Racing Team
Račiukaitis Aurimas 1980 Vilnius rower szosowy Jokers-Santa Monica Networks
Raczyk Marianna 1989 Poznań rower szosowy Consdata Supersportowy Team
Radach Stanisław 1949 Janikowo rower szosowy amator
Radoń Jarosław 1972 Poznań rower szosowy Surf bike TEAM
Radzikowski Łukasz 1989 Poznań rower szosowy Bianchi Grunwald
Radzikowski Mateusz 1983 Poznań rower szosowy
Radźko Oliwer 1992 WARSZAWA rower szosowy DECATHLON TEAM
Rajska Dorota 1978 Warszawa rower szosowy KKT Wiraż
Rakoczy Paweł 1986 Poznań inny
Ratajczak Radosław 1977 Kamionki inny
Ratajczyk Marzena 1975 Zdunska Wola rower szosowy PTC Alpina Pabianice
Rejman Radosław 1977 Warszawa rower szosowy Dobra Zmiana
Rejment Dawid 1987 Ujście rower szosowy
Relewicz Jarosław 1964 LUSOWO inny
Rembalska Romana 1976 Kamionki rower szosowy Pani
Reszela Sebastian 1981 Wągrowiec inny
Risbjerg Johannes 1949 Vallensbæk rower szosowy Politiet Idræstsforening
Rogalski Jerzy 1950 Leszno rower szosowy Merx Team Wągrowiec
Rogalski Michał 1980 Poznań rower szosowy
Rogatkin Sergei 1959 Novozybkov rower szosowy
Rogozinski Ronald 1989 Reda rower szosowy DECATHLON TEAM
Rokita Marek 1972 Poznań rower szosowy
Romanowska Emilia 1987 Poznań rower szosowy
ROMAŃCZUK ŁUKASZ 2016 WARSZAWA rower szosowy AUTO WIMAR TEAM
Romańczuk Jarosław 1978 Warszawa rower szosowy AUTO WIMAR TEAM
Romański Maciej 1981 Tarnowskie Góry rower szosowy TriDivision Triathlon Team
Ronis Arturs 1985 Riga rower szosowy EVELO TEAM
ROSARIO VINICIO 1964 MONTE URANO rower szosowy G.S.STUDIO MODA-HAIR GALLERY
Rossi Rene 1986 Hellmonsödt rower szosowy Velo Lounge Linz SV
Rozwalka Marta 1996 Lipno rower szosowy DECATHLON TEAM
Rozynek Dariusz 1976 Poznań inny PKO Bank Polski
Różalska Ewa 1978 POZNAŃ inny
Różycki Jacek 1984 Cząstków Mazowiecki rower szosowy Rozycky Team
Rudelt Kristian 1982 Dresden rower szosowy AiRacer
Rudź Daniel 1971 Szczecin rower szosowy
Rundquist Andreas 1980 Karlskoga rower szosowy Skoghall CK Hammarö
Ruskowiak Jacek 1980 Poznań rower szosowy
Ruta-Korytowska Karolina 1982 Swarzędz rower szosowy Motiv Home Team
Rutkowski Piotr 1978 Poznań inny
Rutkowski Radosław 1970 Radzyny rower szosowy
Rutkowski Dawid 1983 Swarzędz rower szosowy FTI Racing Team
Rybarczyk Waldemar 1971 Rosnowo rower szosowy Banieczka.pl
Rychel Grzegorz 1980 Luboń rower szosowy Grys
Rychlicki Paweł 1971 Poznań rower szosowy Merx Team Wągrowiec
Rydén Anders 1960 Gothenburg rower szosowy Hisingens CK
Rymon Paweł 1985 Krajenka rower szosowy Składaki Piła
Rymsza Radosław 1974 Poznań inny
Ryszewski Michał 1985 Poznań rower szosowy
Ryszewski Dariusz 1991 Poznań rower szosowy
Ryzhov Denis 1977 Moscow rower szosowy ZubovTeam
Rząsowska Anna 1982 warszawa rower szosowy
Rzepa Michał 2001 Poznań rower szosowy
Rzepecki Witold 1957 Poznań rower szosowy
RZEPECKI DAMIAN 1984 Poznań rower szosowy Aikido Kids
Rzepka Lucjan 1970 Siekierki Wielkie rower szosowy
Rzepus Gaweł 1993 Sosnowiec rower szosowy DECATHLON TEAM
Sakowski Michał 1994 Poznań rower szosowy DECATHLON TEAM
Salamon Sebastian 1983 Pobiedziska rower szosowy AT Computers
Saleta Leszek 1962 Wrocław rower szosowy
SAMMASSIMO MORIS 1976 NERETO rower szosowy G.S.STUDIO MODA-HAIR GALLERY
Samulczyk Sebastian 2016 Poznan rower szosowy 8ATM
Sarnowska Joanna 1991 Poznań rower szosowy TRI MASTERTEAM
Sarnowski Paweł 1988 Ostrzeszów rower szosowy TRI MASTERTEAM
Schacht Artur 1973 Dąbrówka rower szosowy
Schaefer Tomasz 1975 Poznań rower szosowy Witl Racing Team
Schaefer Artur 1969 Poznań rower szosowy Borant Team
SCHAEFFER JEAN PAUL 1955 MEGEVE rower szosowy
Schlabs Tomasz 1975 Szamotuły rower szosowy
SCHLEGEL MICHAŁ 1991 Poznań inny NowaPasja.pl
Schmidt Patryk 1977 Poznań rower szosowy EVE Forever
Schmidt Tomasz 1985 Poznań rower szosowy Schmidt Bike&Service
Schramm Igor 1992 Poznań rower szosowy
Schuhmacher Rene 1970 Kassel rower szosowy OSC Cyclingteam Potsdam
Schwarz Krzysztof 1974 Koscian rower szosowy SPOKO Team
Sedinkin Tymofii 1977 Khmelnitskij rower szosowy
Seluchinas Maksimas 1981 VILNIUS rower szosowy BLITZ S-Sportas
Serafinowicz Maciej 1984 Legnica rower szosowy POZDROWER
Sękowski Andrzej 1981 Poznań rower szosowy
SHABASHOV DMYTRO 1987 Odesa rower szosowy Palmyra Cycling Team
Shevtcov Aleksandr 1963 Kaliningrad rower szosowy FOLTA
Siebert Piotr 1965 Komorniki rower szosowy Merx Team Wągrowiec
Siewert Denis 1996 Zabrze rower szosowy DECATHLON TEAM
Sikora Przemysław 1981 Poznań rower szosowy Motiv Home Team
Sikora Agnieszka 1984 Łomianki rower szosowy
Sikora Maciej 1986 Warszawa rower szosowy VARSO
Simetits Edeltraud 1962 Wien rower szosowy VSW Cycling Team
Simetits Herbert 1958 Wien rower szosowy VSW Cycling Team
Simic Dragoslav 1967 Beograd rower szosowy Partizan
Siodła Maciej 1975 Czerwonak rower szosowy
Siodła Michał 2001 Stęszewko rower szosowy
Siodła Tomasz 1971 Stęszewko inny
Sitarz Michał 1984 Poznań rower szosowy
Siudut Edward 1954 Zakopane rower szosowy
Siwczak Agnieszka 1989 Rokietnica rower szosowy Wkurw_team
Siwek Paweł 1976 Poznań rower szosowy
Skaczko Paweł 1976 Poznan rower szosowy
Skarbiński Przemek 1982 Niemcz rower szosowy
Skawińska Milena 1985 Poznań inny
Skawiński Tomasz 1971 Gdynia rower szosowy NEXUS Team
Skiba Grzegorz 1981 Wrocław rower szosowy
Skiba Stanisław 1987 Opalenica rower szosowy
Skibiński Maciej 1957 Poznań rower szosowy
Skierczyński Adam 1966 Bytom rower szosowy
Skokowski Wojciech 1972 Międzychód rower szosowy
Skolarus Dawid 1971 Poznań inny Corn-Team
Skolarus Sławomir 1981 Skórzewo rower szosowy RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM
Skorniak Daniel 1979 Luboń rower szosowy Pomarańczarnia
Skośkiewicz Krzysztof 1977 Borowa Góra rower szosowy
Skotarczak Bartosz 1978 Buk rower szosowy
Skrastins Rihards 1987 Krasnjik rower szosowy EVELO TEAM
Skroński Tomasz 1962 Sochaczew rower szosowy DANIELO SPORTSWEAR
Skrzynecki Mariusz 1980 Płock rower szosowy
Skrzypek Magdalena 1976 Poznań rower szosowy TADAR TEAM
Skupin Sławomir 1972 Tarnowo Podgórne rower szosowy
Slaboch David 1988 Prague rower szosowy Stark Cycling Team
Sleep Charles 1961 Swansea rower szosowy Fat Boys
Sloma MARCIN 1968 Warszawa rower szosowy Martombike Team
Sławicz Marcin 1965 Poznań rower szosowy
Słobodzian Michał 1979 Szczecin rower szosowy
Słomczewski Paweł 1976 Gniezno rower szosowy SGR RACING TEAM
Słomiński Artur 1981 Stęszew rower szosowy Team Aktywny Stęszew
Słowik Michał 1976 Gdynia rower szosowy Yellow Cargo Express
Słowiński Tomasz 1989 Słupca rower szosowy SGR RACING TEAM
Słowiński Krzysztof 1961 Słupca rower szosowy SGR RACING TEAM
Słowiński Szymon 1971 Swarzędz rower szosowy Saturn Fit
Słuja Tomasz 1995 Poznań rower szosowy SPOKO Team
Smith Peter 1957 Princes Risborough rower szosowy Team Jewson M I Racing
Smits Sarah 1974 Turnhout rower szosowy RWT
Smorawiński Wojtek 1982 Kobylniki rower szosowy BMW Smorawiński
Smorawski Marcin 1979 Nekla rower szosowy NEKLA
Smyk Dominika 1996 Wągrowiec rower szosowy AZS Politechnika Poznańska
Snuszka Łukasz 1978 Kalisz rower szosowy OLX Team
SOBCZYK PAWEŁ 1984 POZNAŃ rower szosowy
Sobierajczyk Marta 1985 Plewiska rower szosowy REHAU Cycling Team
Sobierajczyk Łukasz 1983 Plewiska rower szosowy REHAU Cycling Team
Sobkowiak Karol 1989 Poznań rower szosowy WW Team
Sobok Krzysztof 1978 Poznań rower szosowy ARCHCODE.PL
Sobolewski Michał 1994 Poznań rower szosowy
Socha Kamil 1988 Luboń inny
Socha Filip 1998 Gorzów Wlkp rower szosowy Euro Bike Kaczmarek Electric Team
Sokolov Aleksei 1986 Saint-Petersburg rower szosowy Alexoutdoor Russia
Sokołowska Katarzyna 1996 Poznań rower szosowy AZS Politechnika Poznańska
Sołtysiak Wojciech 1990 Poznań inny
Sołtysiak Tomasz 1982 Krosno rower szosowy
Soroko Paweł 1972 Luboń rower szosowy
SPECHT WOLF-STEFAN 1969 POZNAŃ rower szosowy
Specjał Andrzej 1968 Bydgoszcz rower szosowy Keno-Meble
Spiczak-Brzeziński Michał 1980 Jasin rower szosowy
Spik Dominik 1978 Poznan inny
Spitalniak Marcin 1984 Wrocław inny Osadkowski FAN Bike Team
Split Marek 1977 Bydgoszcz rower szosowy ZBIEGIEMCZASU
Spławski Artur 1960 Oborniki rower szosowy Merx Team Wągrowiec
Spławski Sławomir 1984 Oborniki rower szosowy Merx Team Wągrowiec
Sprude Arvis 1987 Kuldiga rower szosowy EVELO TEAM
Spułtowska Joanna 1972 Łódź rower szosowy Veolia Energia Łódź Bike Team
Spychalski Bartosz 1984 Kalisz inny KTK "CYKLISTA" KALISZ
Sroka Szymon 1989 Poznań rower szosowy Zgrupka Luboń
Sroka Marcin 1990 Lędziny rower szosowy Tymbark Team
STACHOWIAK PIOTR 1973 POZNAŃ rower szosowy CRAZY TEAM
Stachowiak Wojciech 1957 Szczodrzykowo rower szosowy
Stachowiak Michał 1975 Warszawa rower szosowy HBA-WLC
Stachowski Wojciech 1981 Świątniki inny WOJTEKS TEAM
Stadnik Tomasz 1988 Piła rower szosowy TERMOEKO PIŁA
Staerkle Charles 1955 Wilen bei Wollerau rower szosowy
Stanisławiak Tomasz 1985 Środa Wlkp. inny PGR Dolsk
Stankiewicz Przemysław 1985 Warszawa rower szosowy
Stańczyk Jakub 1980 Wrocław rower szosowy ARCHCODE.PL
Starzyńska Katarzyna 1979 Piła rower szosowy Skladaki Piła
Stawiński Piotr 1966 Poznań rower szosowy
Stawowy Jakub 1989 Poznań rower szosowy
Stec Jakub 1989 Godziszka rower szosowy DECATHLON TEAM
Steer Jonathan 1960 Warszawa rower szosowy
Stefaniak Michał 1993 Rybnik rower szosowy Śląsk Kolarsko
Stefaniak Karolina 1977 Skoki rower szosowy Skoki Team
Stefanik Wojciech 1980 Tychy inny Tymbark Team
Stefański Arkadiusz 1998 Oborniki rower szosowy AZS Politechnika Poznańska
Steffens Alexander 1993 Dießen inny Radteam Impuls e.V.
Stelmaszczyk grzegorz 1971 Warsaw rower szosowy WAWA BIKE TEAM
Stencel Robert 1972 Krępice rower szosowy TOMEK TEAM
Sterczała Marcin 1993 Kicin rower szosowy Pan
Sternal Piotr 1984 Drużyna rower szosowy Poganie w Panu
Stieg Norbert 1958 Hoppegarten rower szosowy Berlin Racing Team - TSC
Stolinski Dominik 1976 Poznan rower szosowy Radosny Chmiel
Strabel Darek 1979 Poznań rower szosowy DuoLife Team
Stram Marek 1973 Łomianki rower szosowy Rerto Stork Team
Stroiwąs Emil 1990 Poznań rower szosowy
STRÓZIK DARIUSZ 1972 WIRY rower szosowy SPOKO Team
Stróżniak Mikołaj 1986 Poznań rower szosowy
Struginska Anna 1980 Poznan inny
Struzik Piotr 1989 Baranowo rower szosowy Bevo Team
Strzoda Jakub 1985 Żory rower szosowy
Strzyżewski Robert 1964 Graby rower szosowy Drink Team
Studziński Mikołaj 1994 Inowrocław rower szosowy Szosa Kujawy
Suberg Gerti 1954 Bretzfeld rower szosowy RSG Heilbronn 1892 e.V.
Sucha Małgorzata 1974 Mikołów rower szosowy Ebicom PM Bike Racing Team
Suchorski Robert 1976 Miłosław rower szosowy MiłosławFortunaTeam
Sućko Piotr 1976 Poznań rower szosowy Funclub Biuro Podróży
Sudolska Ewela 1978 Poznań rower szosowy MBK Team
Sudolski Piotr 1968 Poznań rower szosowy MBK Team
Sudoł Robert 1965 Poznań rower szosowy
Surma Karol 1962 Poznań rower szosowy
Suwart Marcin 1976 Poznań tandem
Sydorenko Volodymyr 1971 Odesa rower szosowy Palmyra Cycling Team
Szafarek Filip 1980 Dąbrówka rower szosowy Drink Team
Szaj Romuald 1950 Przeźmierowo rower szosowy Merx Team
Szalinski Michal 1981 Warszawa rower szosowy Mybike.pl X-Bionic
Szalpuk Mirosław 1964 Zielona Góra rower szosowy FZ POJECHANI
Szałamacha Adam 2016 Poznań rower szosowy
Szałkowski Piotr 1989 Poznań rower szosowy Szałki Team
Szałkowski Tomasz 1982 Poznań rower szosowy szwagierski team poznań
Szaraniec Sebastian 1977 Luboń rower szosowy
Szarata Tomasz 1968 Pniewy rower szosowy odjechani team.pl
Szarłata Kamil 1993 Siedlec rower szosowy DECATHLON TEAM
Szczepaniak Jacek 1976 Września rower szosowy
Szczepaniak Stanisław 1977 Poznań rower szosowy
Szczepański Rafał 1974 Bugaj rower szosowy M4plus
Szczeszek Lukasz 1980 Poznań rower szosowy Rycerze Hardcoru
SZCZEŚNIEWSKI DARIUSZ 1976 Zielona Góra rower szosowy
Szczygieł Łukasz 1980 Poznań rower szosowy OLX Team
Szczygieł Marek 1989 Goleniów rower szosowy JF DUET Goleniow
Szelagowski Michal 1986 Warszawa rower szosowy Jägermeister
Szeląg Sebastian 1990 Rokietnica rower szosowy Czarne Serca
Szewczuk Patryk 1992 Świecie rower szosowy
Szewczyk Michał 1996 Cieszyn rower szosowy DECATHLON TEAM
Szews Andrzej 1974 Jasin rower szosowy PKO Bank Polski
Szkudlarska-Nowaczyk Katarzyna 1987 Środa Wielkopolska inny
Szofer Arkadiusz 1985 Nowy Tomyśl rower szosowy
Szofińska Justyna 1999 Pobiedziska rower szosowy
Szofiński Krzysztof 1963 Pobiedziska rower szosowy
SZOTOWICZ Monika 1980 STARGARD rower szosowy STC Stargard
Szpajer Piotr 1989 Luboń rower szosowy Coco Jumbo Team
Szponik Robert 1982 Rawicz rower szosowy
Sztor Artur 1983 Leszno rower szosowy
Szudera-Kończal Kamila 1994 Tarnowo Podgórne rower szosowy
Szudra Piotr 1987 Śmigiel rower szosowy AMBIT Racing Team
Szulc Tomasz 1980 Palędzie rower szosowy BMC
Szuper Marek 1964 Orły rower szosowy
Szusterkiewicz Paweł 1991 Poznań rower szosowy Beiersdorf Team
Szwajorek Jakub 1984 Poznań rower szosowy
Szwed Marcin 1978 Poznań rower szosowy CITYZEN_BE3 / enduhub
Szwed Michał 1972 Poznań rower szosowy CITYZEN_BE3 / enduhub
SZYC MARIUSZ 1966 KALISZ rower szosowy 1966
Szygenda Tomasz 1977 Słupca rower szosowy SGR RACING TEAM
Szygenda Jarosław 1972 Poznań rower szosowy Maratończyk Poznań
Szymański Marek 1956 Poznań rower szosowy PTC Poznań
Szymański Karol 1976 Rostworowo rower szosowy GreenWays Logistyka/TFG
Szymaszek Grzegorz 1977 Słupca rower szosowy SGR RACING TEAM
Szymborski Łukasz 1987 Piła rower szosowy KameleonTeam.pl
SZYMKOWIAK PRZEMYSLAW 1975 POZNAN rower szosowy
Szymkowiak Miłosz 1977 Poznań rower szosowy Bridgestone
Szyndlar Anita 1990 Poznań rower szosowy
Szyszyński Piotr 1980 Stare Miasto rower szosowy DANIELO SPORTSWEAR TEAM
Śleboda Joanna 1986 Poznań rower szosowy REHAU Cycling Team
Śledziński Krystian 1979 Kraków rower szosowy Tymbark Team
Ślefarski Rafał 1978 Siekierki rower szosowy
Ślęzak Krzysztof 1986 Poznań rower szosowy MYBIKE X-Bionic TEAM
Śliwiński Tomasz 1977 Wiry rower szosowy Drink Team
Śluzek Sebastian 1986 Kielce rower szosowy
Świątek Maciej 1979 Czerlejno rower szosowy
Świderek Tomasz 1971 Koluszki rower szosowy
Świerczek Dominik 1995 Nysa rower szosowy
Świętocki Sebastian 1994 Poznań rower szosowy Beiersdorf Team
Świętoń Rafał 1982 Koszalin rower szosowy Jazz Team
Taciak Robert 1985 Wrocław rower szosowy WTT
Taciak Michał 1995 Skórzewo rower szosowy
Taciak Marek 1960 Piła rower szosowy KAMELEON TEAM PIŁA
Tadyszak Łukasz 1991 Skórzewo rower szosowy ZHR
Taisner Hubert 1991 Poznań inny VGP
Taisner Marcin 1982 Murowana Goślina inny LECH FREE
Tajmert Szymon 1980 Poznań rower szosowy Cervelo S2
Talbierz Paweł 1986 Plewiska rower szosowy TriBrothers
Tarczewska Joanna 1987 Poznań rower szosowy
Targowska Katarzyna 1982 Sopot rower szosowy
Targowski Mateusz 1983 Sopot rower szosowy Cembrit
Tarzyński Przemek 1969 Włocławek rower szosowy
Tatarynowicz Marcin 1973 Borówiec rower szosowy reakcja łańcuchowa
Taterka Łukasz 1975 Komorniki rower szosowy Żabka Polska Sportowy Team
Thomas Altmann 1977 Neuenhagen rower szosowy OSC Cyclingteam Potsdam
Tietje Jens Ole 1984 Potsdam rower szosowy OSC Cyclingteam Potsdam
Toboła Mariusz 1983 Rumianek rower szosowy Witl Racing Team
Toboła Miron 1973 Leszno rower szosowy AMBIT Racing Team
Toklowicz Marcin 1975 Bielawy rower szosowy KTK IMAGE CYCLING TEAM
Tomala Mikołaj 2001 Skórzewo rower szosowy Tomala Team
Tomala Arkadiusz 1968 Skórzewo rower szosowy Tomala Team
Tomaszewski Mateusz 1978 Leszno rower szosowy KLIMA LESZNO TEAM
Tomaszewski Michał 1991 Poznań rower szosowy
Tomaszewski Mariusz 1984 Przeźmierowo rower szosowy Axpol Team
Tomczak Szymon 1990 Poznań inny
Tomczak Krystian 1992 Poznań rower szosowy Pan
Tomiak Artur 1977 Plewiska rower szosowy Tomiaki Drinking Team
Tomiak Marcin 1982 Szczytniki rower szosowy Tomiaki Drinking Team
Tomiak Tosia 1978 Plewiska inny Tomiaki Drinking Team
Tomkiewicz Paweł 1968 Wrocław rower szosowy Cembrit
Tomkowiak Tomasz 1979 Poznań rower szosowy TOMEK TEAM
Tondel Grażyna 1976 Poznań rower szosowy
Topp Mateusz 1976 Warszawa rower szosowy
Torbicki Arkadiusz 1975 Gdańsk rower szosowy Solid Logistics
Tougård Gert 1958 Aars rower szosowy CK Aars
Traciak Arkadiusz 1983 Kraków rower szosowy PENTEL TEAM
Tręda Adam 1994 Legnica rower szosowy DECATHLON TEAM
Trzciński Tomasz 1973 Chojnice inny
Trzepizur Lidia 1964 Swarzędz rower szosowy Euro Bike Kaczmarek Electric Team
Tubis Tomasz 1979 Wrocław rower szosowy Tubiski
Tubis Agnieszka 1978 Wrocław inny Tubiski
Turbiński Krzysztof 1977 Łódź inny
Turkowiak Łukasz 1983 Suchy Las rower szosowy Studio FUEGO Łukasz Turkowiak
Turla Bartosz 1988 Poznań rower szosowy
Turowski Michał 1992 Ustka rower szosowy DECATHLON TEAM
Turzański Tomasz 1986 Wrocław rower szosowy Ciclismo Wrocław
Turzański Wiesław 1961 Kudowa-Zdrój rower szosowy Ciclismo Wrocław
Tylicki Marcin 1980 Tulce rower szosowy Airpol Sport Team
TYMOSHENKO OLEG 1964 Харьков rower szosowy Харьков Мастерс
Tymowicz Błażej 1985 Wroclaw rower szosowy Wrocławski Welodrom
Urbaniak Mirosław 1976 Chyby/k.Poznania rower szosowy
Urbaniak Błażej 1978 Kórnik rower szosowy Sportowy Team Żabka
Urbański Jakub 1997 Dęblin rower szosowy Ihr Baecker Schueren Team
VANDERVAEREN EDDY 1962 Brasschaat rower szosowy Belgian Cycling
Vevers Girts 1973 Kuldiga rower szosowy EVELO TEAM
Vilumovs Ivo 1985 Riga rower szosowy EVELO TEAM
Vitols Edgars 1987 Carnikava rower szosowy ZZK TEAM
Vlček Ladislav 1961 Černá u Bohdanče rower szosowy Cyklosport Bendl
von Kalckreuth Justus 1982 Lübeck rower szosowy
Vrbka Tomáš 1965 Plzeň rower szosowy CYKLO ATOM
Vycitalova Jana 1977 Rymarov rower szosowy ACS Drak Vrbno
Wachowiak Krzysztof 1977 Międzychód rower szosowy Marbopur Międzychód Team Bike
Waelzlein Gerhard 1960 Kirchensittenbach rower szosowy RC Herpersdorf 1919
Waelzlein Doris 1966 Kirchensittenbach rower szosowy RC Herpersdorf 1919
Walag Adrian 1979 Wroclaw rower szosowy
Walas Jerzy 1958 Jarocin rower szosowy
Walas Maciej 1976 Rokietnica rower szosowy SPOKO Team
Walaszczyk Przemysław 1990 Kórnik rower szosowy GREEN BIKE ŚREM
Walczak Robert 1980 Poznań rower szosowy Cytadela by Night TRI Team
Walczak Tobiasz 1984 Koźmin Wielkopolski rower szosowy Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp.
Walczak Jakub 1986 Poznań inny
Walczak Piotr 1972 Czapury rower szosowy
Walczak Włodzimierz 1957 Leszno rower szosowy LKK Leszno
Walczak Witold 1967 Zalasewo rower szosowy AND.NOVA
Walencik Marcin 1984 Nowogrod Bobrzanski rower szosowy FTI Racing Team
Waleriańczyk Krystian 1978 Gułtowy rower szosowy Stowarzyszenie Morsy Swarzędz
Waligórski Łukasz 1978 Krosno rower szosowy
Waligórski Jarosław 1983 Poznań rower szosowy
Walkowiak Justyna 1997 Borowo-Młyn rower szosowy Walkołajak Team
Walkowiak Paweł 1970 Borowo-Młyn rower szosowy Walkołajak Team
Walkowiak Hubert 1977 Komorniki rower szosowy
Walkowiak Klaudia 1997 Puszczykowo inny
Waloch Leszek 1956 Poznań rower szosowy
Waloszczyk Łukasz 1976 Poznań rower szosowy
WANTZ JEAN CHARLESWANTZ 1948 PLOUHINEC rower szosowy
Warczak Małgorzata 1989 Poznań inny
Warczak Katarzyna 1989 Poznań inny
Warguła Kasper 1991 Poznań rower szosowy Kasper Warguła
Wasiak Roman 1968 Konin rower szosowy KTK IMAGE CYCLING TEAM
Wasielewski Marek 1969 Siekierki Wielkie rower szosowy PTTK Viator
Wasielewski Robert 1986 Bydgoszcz rower szosowy
Wasilewski Krzysztof 1975 Gdańsk rower szosowy
Waśniewski Wojciech 1968 Poznań rower szosowy
WATOŁA MICHAŁ 1975 OŚWIĘCIM rower szosowy
Watroba Margaret 1950 Attadale rower szosowy
Wawrzkiewicz Eliasz 1986 Oborniki rower szosowy Żabka Polska Sportowy Team
Wawrzyniak Tomasz 1975 Czempiń rower szosowy TBT Poznań
Wawrzyniak Sebastian 1982 Poznań inny
Wawrzyniak Michał 1980 Poznań rower szosowy
Wawrzyniak Hubert 1984 Luboń inny OLX Team
Wawrzyniak Dariusz 1980 Popówko rower szosowy Brak
Wawrzynowicz Piotr 1992 Wolsztyn rower szosowy
Wawrzynowicz Grzegorz 1964 Wolsztyn rower szosowy
Wawrzynowicz Paweł 2001 Wolsztyn rower szosowy
Ważny Adam 1986 Warszawa rower szosowy KKT Wiraż
Wcisły Jarosław 1980 Warszawa rower szosowy Eurocash
Weber Pawel 2016 Tuczno rower szosowy BMW Kodowanie
Wegiel Michał 1971 łódź rower szosowy
Weihs Szymon 1992 Zbąszyń rower szosowy
Weinstok Robert 1972 Poznań rower szosowy
Weiss Claudia 1996 Szczecin rower szosowy
Welwert Thomas 1965 Limhamn rower szosowy Malmö cykelklubb
Wenzel Christoph 1975 Leipzig rower szosowy Jenatec-Lawi-Masters-Team
Werenc Tomasz 1963 Mysłowice rower szosowy
Werner Jens 1967 Potsdam rower szosowy OSC Cyclingteam Potsdam
Wernicke Renzo 1973 Delitzsch rower szosowy Ur-Krostitzer Vermarc Team
Wernicke Nico 1976 Delitzsch rower szosowy Ur-Krostitzer Vermarc Team
Wesołek Joanna 1977 Puszczykowo inny
Wesołowski Łukasz 1982 Nekla rower szosowy Drink Team
Westermayer Thomas 1972 Voitsberg rower szosowy Team Pro Energetic
Węglarz Damian 1978 Krzeptów rower szosowy HBA-WLC
Wiatr Hubert 1982 Piła rower szosowy KAMELEON TEAM PIŁA
Wichłacz Jacek 1953 Poznań rower szosowy GOMOLA TRANS AIRCO
Wichłacz Dawid 1984 Poznań rower szosowy
Wiciak Jakub 1992 Dopiewiec rower szosowy
Widerski Mariusz 1973 Łopuchowo rower szosowy Bridgestone
Wieczorek Rafał 1982 POZNAŃ rower szosowy PKO Bank Polski
Wieczorek Katarzyna 1983 Poznań inny
Wieczorek Jarosław 1982 Poznań inny OLX Team
Wieczorek Radosław 1992 Gierałtowiczki rower szosowy Tymbark Team
Wieczorek Jarosław 1967 Poznań rower szosowy ROMAG
Wieczorkiewicz Maciej 1985 Poznań rower szosowy Crazy & Fiery
Wieleba Paweł 1985 Warszawa rower szosowy Cembrit
Wierzbicki Zbigniew 1965 LEGNICA rower szosowy
Wierzejski Artur 1983 Warszawa rower szosowy Cembrit
Wilański Sebastian 1998 Lwówek rower szosowy
Wilczak Michał 1983 Ostrzeszów rower szosowy Klub Rowerowy Ostrzeszów
Wilczyńska Anetta 1989 Swarzędz inny
Wiliński Paweł 1975 Poznań rower szosowy Zgrupka Team
Williams Tracey 1968 Peters Green rower szosowy IRC
WIOREK Waldemar 1973 LUBOŃ rower szosowy
Wira Mariusz 1973 Borek Wielkopolski rower szosowy KB MIŚ BOREK WLKP.
Wisniewski Dariusz 1983 Grudziadz rower szosowy Colchester Rovers CC
Wiśniewski Mariusz 1955 Dąbrówka rower szosowy
Wiśniewski Tomasz 1964 Oborniki rower szosowy 1964
WITASIAK KATARZYNA 1990 Wronki rower szosowy
Witek Mateusz 1982 Poznan rower szosowy Zalew Jerzykowo
Własny Krzysztof 1976 Gowarzewo rower szosowy
Włodarczyk Marcin 1979 Wilkowice rower szosowy CIESIÓŁKA TEAM
Włoka Maurycy 1989 poznań rower szosowy OFIX.PL BikeTeam
Wojański Paweł 1986 Poznań rower szosowy
Wojciechowska Joanna 1993 Mosina rower szosowy AZS Politechnika Poznańska
Wojciechowski Sebastian 1973 Trzebnica rower szosowy
Wojciechowski Dariusz 1968 Borek Wlkp. rower szosowy Activejet
Wojtacha Tomasz 1980 Trzebnica rower szosowy
Wojtkiewicz Paweł 1973 Płock rower szosowy Płocki Klub Kolarski
Wojtkowiak Artur 1983 Murowana Goślina rower szosowy SEAT Team
Wojtkowiak Mikołaj 1981 Tarnowo Podgórne rower szosowy Zeelandia Team
Wolczyński Andrzej 1965 Wilkowyja rower szosowy
Wolczyński Jacek 1960 Poznań rower szosowy
Wolff Dominik 1991 Kiszkowo rower szosowy
Wolff Krzysztof 1963 Kiszkowo rower szosowy
Wołochowski Stanisław 1960 Głuchołazy rower szosowy
Wołoszyński Michał 2000 Poznań rower szosowy Pączuś Media Team
Wołujewicz Czesław 1958 POZNAŃ rower szosowy POLART NUTRAXX TEAM
Wosiński Artur 1978 Poznań rower szosowy #brakRuchuJestZly
Woźniak Marcin 1996 Poznań rower szosowy BFF (BEER FRIENDS FOREVER)
Woźniak Dawid 1986 Raszków rower szosowy
Woźniak Oktawiusz 1985 Poznań rower szosowy OLX Team
WOŹNIAK TOMASZ 1972 ROGOŹNO rower szosowy
Woźniak Paweł 1994 Poznań rower szosowy BFF (BEER FRIENDS FOREVER)
Woźniak Aureliusz 1973 Bydgoszcz rower szosowy Pepper's Bike
WÓJCIK MARCIN 1986 WRONKI rower szosowy
Wójcikiewicz Kamila 1991 Korczyna rower szosowy RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM
Wróbel Krzysztof 1975 Poznań inny
Wróbel Szymon 1996 Żory rower szosowy Tymbark Team
Wróblewski Dariusz 1968 Police rower szosowy
Wróblewski Łukasz 1966 Poznań rower szosowy RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM
Wrzosek Paweł 1981 Węgrów rower szosowy
Wuziak Leszek 1981 Poznań rower szosowy
Wyczesany Łukasz 1984 Niepołomice rower szosowy zdrowe ceny racing team
Wypychowicz Piotr 1969 Warszawa inny
Wysoczański Paweł 1984 Berlin rower szosowy
Wyszyński Mateusz 1993 Warszawa rower szosowy MYBIKE X-Bionic TEAM
Wytwer Tomasz 1988 Korzeniew rower szosowy PędzikiemDoMety
WYTWER BŁAŻEJ 1988 Bogusławice rower szosowy PęDZIKIEM do METY
Wytyk Marcel 2001 Szczytniki rower szosowy Banieczka.pl
YVES QUERCIOLI 1964 YUTZ rower szosowy CSC YUTZ
Zablocki Pawel 1970 wiry rower szosowy Cityzen Poznań
Zagożdżon Maria 1985 Rokietnica rower szosowy Maria Zagożdżon
Zagórski Maciej 1978 Kaźmierz rower szosowy
Zając Krystian 1988 POZNAŃ rower szosowy Supersportowy TEAM
Zając Remigiusz 1976 Świnoujście inny
Zając Andrzej 1972 Września rower szosowy
Zakielarz Łukasz 1974 Kraków rower szosowy In Mogilany Cycling Team
Zalitis Didzis 1966 Riga rower szosowy Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
Zandecka Agnieszka 1978 Plewiska rower szosowy Cityzen Poznań
Zarychta Arkadiusz 1987 Mogilno rower szosowy Produkcja i Sprzedaż Zniczy Jerzy Zarychta
Zawada Przemek 1977 Jelenia Góra rower szosowy Quest Road
Zawieja Marcin 1976 Kaczory rower szosowy
Zawistowski Grzegorz 1982 Warszawa rower szosowy INTER CARS
ZAwistowski Dariusz 1968 Kobyłka rower szosowy Retro Stork
Zawolski Krzysztof 1974 Wałbrzych rower szosowy
Zawolski Damian 2000 Wałbrzych rower szosowy
Zdunek Krzysztof 1987 Plewiska inny TG Instalacje
Zdyb Grzegorz 1969 Kalisz rower szosowy Pratt & Whitney Kalisz
Zdziechowski Wiktor 1987 Radomierzyce rower szosowy KB Świdnica
Zelius Piotr 1984 Poznań inny
Zielinski DAWID 1991 Jawor rower szosowy
Zieliński Michał 1982 Poznań rower szosowy schurnięci tri team
Zieliński Patryk 1987 Poznań rower szosowy Minikin&Zielinski Team
Zieliński Justyn 1959 Poznań rower szosowy Minikin&Zielinski Team
Zieliński Marcin 1982 Smólsk rower szosowy Cembrit
Zieliński Artur 1973 Warszawa rower szosowy MYBIKE X-Bionic TEAM
Ziemiakowski Sławomir 1971 Łódź rower szosowy Veolia Energia Łódź Bike Team
Ziemiański Maciej 1980 Poznań rower szosowy
Ziemski Tomasz 1975 Warszawa rower szosowy
Ziębiński Adam 1973 Bukowno rower szosowy Tymbark Team
Ziętek Krzysztof 1979 Gniezno rower szosowy Posnania Triathlon
Ziętek Łukasz 1977 Paszowice rower szosowy JTC
Zimnicka Małgorzata 1983 Łask rower szosowy HBA-WLC
Zimniewicz Agata 1990 Poznań rower szosowy Mybike.pl X-Bionic
Zimny Mikolaj 1986 Przezmierowo rower szosowy ligoligo
Ziomek Tomasz 1987 Bielsko-Biała rower szosowy DECATHLON TEAM
Zmiejko Robert 1973 Nowa Wieś rower szosowy
Zmyślony Arkadiusz 1968 Koźmin Wlkp. rower szosowy AGK Koźmin WLkp.
Zoga Paweł 1983 Puszczykowo rower szosowy OLX Team
Zozulak Peter 1977 Kosice rower szosowy We Love Cycling SVK
ZUGAJ1 JAN 1969 NOWOGARD rower szosowy NTS JF DUET GOLENIÓW
Zugehoer Zbigniew 1974 Poznań rower szosowy Goggle Pro Active Eyewear
Zukov Jurij 1955 Vilnius rower szosowy Top Team Cycling
Zviedris Normunds 1969 Adazi rower szosowy ZZK TEAM
Zvingulis Aigars 1961 Kuldīga rower szosowy Virsotne/MARMOT
Zywert Marcin 1985 Batorowo rower szosowy
Żbik Zuzanna 1998 Wieruszów rower szosowy
Żbik Karol 1972 Wieruszów rower szosowy
ŻMUDA MACIEJ 1976 Swarzędz inny
Żmudzin Robert 1988 Wolsztyn rower szosowy FTI Racing Team
Żółtowski Piotr 1985 Gdańsk inny
ŻUBER DAWID 1980 KOŚCIAN inny SPOKO Team
Żurek Sławomir 1981 Skórzewo inny BZ WBK Bike Team
Żywek Tomasz 1968 Warszawa rower szosowy
Surname Name Year of birth City Type of bike Club
ADAMCZAK ARTUR 1973 STĘSZEW rower szosowy
Adamczewski Albert 1974 Baranowo inny
Adamczewski Tomasz 1995 Popowo Stare rower szosowy Orzeł Lipno
Adamczyk Adam 1988 Kruchowo inny
Adamczyk Paulina 1989 poznań inny
ADAMIN GRAŻYNA 1953 Kalisz rower szosowy KALISKA GRUPA ROWEROWA G7
Adamska Antonina 2001 Leszno inny RKR Pana
Adamski Tomasz 1975 Leszno rower szosowy RKR Pana
Adamski Maciej 1979 Swarzędz rower szosowy VGP
Adamski Grzegorz 1970 Złotniki rower szosowy LECH FREE
Adamski Michał 1989 Poznań inny Kajfasz
Adrych Mikołaj 1996 Chludowo rower szosowy
Alankiewicz Roman 1948 Poznań rower szosowy
Alankiewicz Monika 1975 Poznań rower szosowy
Alankiewicz Maciej 2000 Poznań rower szosowy KS Stomil Poznań
Alankiewicz Hubert 2001 Wiorek-Poznan rower szosowy KS Stomil Poznań
ALANKIEWICZ ADAM 1954 POZNAŃ rower szosowy
Alejski Jakub 1975 Goślinowo rower szosowy GEO GIS
Andraszyk Jan 1995 Poznań inny
Andrychowski Paweł 1979 Poznań rower szosowy
ANDRYSZAK SŁAWOMIR 1972 ZALASEWO inny
Andrzejewska alicja 1957 Poznań rower szosowy
Andrzejewski Lech 1950 Skórzewo inny
Andrzejewski Wojciech 1991 Kamionki rower szosowy DECATHLON TEAM
ANDRZEJEWSKI GRZEGORZ 1975 WRZEŚNIA inny GR WIELKOPOLANIE
Anioła Beata 1988 Poznań inny
Ankhim Anastasiya 1991 Wroclaw inny
Antczak Michał 1987 Toruń rower szosowy
Antkowiak Małgorzata 1966 Poznań inny
Antkowiak Dariusz 1967 Poznań inny
ANTKOWIAK PAWEŁ 1975 BUDZYŃ inny
Antosik Norbert 1984 Legionowo rower szosowy AUTO WIMAR TEAM
Antowski Jarosław 1966 Poznań inny
Antowski Tomasz 1966 Poznań inny
Arabas Piotr 1991 Wrocław inny DGR
Arcichowski Bartłomiej 1985 Poznań rower szosowy FIBARO
Armacki Kacper 1994 Ślesin inny SPOKO Team
Babiarczyk Karol 1984 Kicin inny
Bachorski Marek 1988 Garby rower szosowy
Bagiński Marek 1980 Paczkowo inny Consdata
Bagiński Piotr 1984 Pleszew rower szosowy
Bagrianow Adam 1991 warszawa rower szosowy DECATHLON TEAM
Bagrowska Sandra 1988 Poznań inny
Baier Jerzy 1981 Skórzewo inny
Bajda Michał 1987 Warszawa rower szosowy AUTO WIMAR TEAM
Bakaluz Szymon 1988 Poznań inny
Balcerek Wojciech 1970 Warszawa inny VGP
Balcerek Katarzyna 1984 Luboń inny BLEJKAN TEAM
BALCERZAK Aneta 1978 Słupca rower szosowy SŁUPCA
Balińska Kinga 1997 Wrocław rower szosowy DECATHLON TEAM
Baliński Jakub 1993 Żagań rower szosowy Centrum Rowerowe Giant Żary
Bałtaki Arkadiusz 1978 GOŚLINOWO inny VELUX
Bałuniak Klaudia 1994 Wrocław inny xD
BAŁUSZYŃSKI JANUSZ 1974 POZNAŃ inny
Bambrowicz Miłosz 1992 Jarocin inny Duni
Banasiewicz-Jagodzińska Ewa 1975 Poznań rower szosowy Hochland Bike Team
Banaszak Paweł 1992 Poznań rower szosowy
Banaszkiewicz Krzysztof 1965 Poznań inny DomData Bike Team
Banaś Jacek 1974 Września inny Bridgestone
Banaś Agnieszka 1974 Września inny
Baran Andrzej 1982 Poznań inny SPOKO Team
Baranek Maciej 1992 Błonie inny Rakieta
Baraniak Anna 1976 Krosno inny
Baraniak Sandra 1998 Poznań rower szosowy DECATHLON TEAM
Baranowski Mariusz 1985 Poznań inny
Barański Bogdan 1952 Kotlin rower szosowy Klub Turystyki kolarskiej "bicykl 1977"
Barański Kacper 1994 Poznań rower szosowy Serikon Team
Barczykowska Monika 1984 Łódź inny Więcej Ruchu
Barczykowska Natalia 1988 Gniezno inny VELUX
Barłóg Paweł 1973 Poznań inny Bridgestone
Barnaś Sylwia 1991 Poznań inny FIBARO
Bartczak Maciej 1978 Gruszczyn inny
Bartczak Dariusz 1984 Poznań inny
Bartczak Tomasz 1989 Poznań inny
Bartkowiak Jacek 1984 Jarocin rower szosowy
Bartkowiak Damian 1975 Poznań inny Poznań Rataje
BARTŁOMIEJCZAK JAKUB 1985 ZAGÓRÓW rower szosowy SGR RACING TEAM
Batura Krzysztof 1983 WILKOWO inny
Batura Ludmiła 1983 Wilkowo inny
Baumgart Maciej 1987 Biedrusko inny
Bąk Zbigniew 1972 Poznań inny
BĄKOWSKA-TARNECKA MAGDALENA 1984 DŁUTÓW inny
Bednarek Paulina 1984 Poznań inny
Bednarska Anna 1979 Warszawa rower szosowy AUTO WIMAR TEAM
Bednarski Tomasz 1977 Kalisz rower szosowy Pratt & Whitney Kalisz
Begier Damian 1987 Barcinek inny Bridgestone
Bekas Paulina 1983 Poznań rower szosowy Night runners
Bekas Jedrzej 1982 Poznań rower szosowy Rebel Natur Gym
Bembnista Dawid 1985 Białośliwie rower szosowy BEMBNISTA TRANSPORT
Berliński Łukasz 1988 Poznań inny NaviExpert Team
Berłowska Karolina 1981 Szreniawa rower szosowy Komorniki MTB Team
Berłowski Grzegorz 1980 Szreniawa rower szosowy Komorniki MTB Team
Berłowski Andrzej 1953 Komorniki inny
Beym Rafal 1967 Radzewice inny
Beym Małgorzata 1969 Radzewice inny
BEZA MARCIN 1980 WARSZAWA rower szosowy AUTO WIMAR TEAM
Bębel Bartosz 1973 Gortatowo rower szosowy
Bębel Błażej 1984 Luboń inny Rataye
Biadała Hanna 1972 Swarzędz inny PRO366
Biadała Jacek 1969 Swarzędz inny
Biadasz Marcin 1976 Poznań inny
Białas Michał 1985 Łódź inny Warto Team
Białczak Aleksandra 1995 Poznań rower szosowy DECATHLON TEAM
Białkowski Karol 1990 Poznań inny NaviExpert Team
Białous Hubert 1986 Poznań inny
Bichajło Dariusz 1973 Krotoszyn rower szosowy SKODA GALL-ICM Wrocław
Bichajło Maciej 2002 Cieszków inny
Biegański Michał 1984 Poznań inny INTREX bike team
Bielak Magda 1988 Poznań rower szosowy
Bielecka Izabela 1995 Zagórów rower szosowy
Bielecka Emilia 1974 Zagórów rower szosowy
Bielecki Dariusz 1971 Zagórów rower szosowy
Bielicki Piotr 1967 Poznań rower szosowy
Bień Dawid 1983 Żnin inny VGP Team
Biernacki Dominik 1986 Warszawa inny Rakieta
Biernacki Jakub 1988 Poznań rower szosowy
Bigos Lucyna 1963 Rokietnica inny
Bigosiński Lech 1981 Pobiedziska inny
Bilecki Piotr 1965 Poznań inny
Bilski Marcin 1987 Poznań rower szosowy M&M
Bilski Michał Hubert 1998 Poznań rower szosowy M&M
Binkowski Jakub 2002 Bugaj inny KS Stomil Poznań
Binkowski Marcin 1976 Bugaj rower szosowy KS Stomil Poznań
Bladowski Tomasz 1983 Poznań inny kopcup.pl
Blandzi Arkadiusz 1970 Poznań inny LECH FREE
Bludziński Maksym 1984 Poznań inny OFIX.PL BikeTeam
Błajet Marek 1957 Suchy Las rower szosowy amator
Błaszczak Maria 1991 Gniezno inny
Bocheński Krzysztof 1973 Poznań inny Bridgestone
Bogacz Jakub 1963 Ożarów Mazowiecki tandem VELUX
Bogacz Katarzyna 1965 Ożarów Mazowiecki tandem VELUX
Bogdanowicz Dominik 1995 Warszawa rower szosowy DECATHLON TEAM
Bojdo Michał 1978 Poznań rower szosowy
Bok Jakub 1983 Boruja Kościelna inny Ślepe Krety Zagłady
Bok Rajmund 1957 Zbąszynek rower szosowy Ślepe Krety Zagłady
Bokun Krzysztof 1983 Dąbrówka rower szosowy
Bokus Eugeniusz 1963 Polska rower szosowy SPOKO Team
Borawski Marcin 1990 Gdynia rower szosowy Fighting Bikers Gdynia
Borkowski Paweł 1975 serock rower szosowy
Borkowski Łukasz 1982 Lidzbark Warmiński rower szosowy Rowerowy Lidzbark
Borowczyk Wiktoria 1994 Poznań inny SKODA
Borowiak Marek 1981 Poznań inny
Borowiec-Turla Izabela 1986 Leszno inny
Borowik Konrad 2000 Poznań rower szosowy Team Ławica
Borowik Wiktor 1997 Poznań rower szosowy Team Ławica
Borowska Weronika 1979 Poznań inny
Borowski Tadeusz 1948 Poznań inny
Borzdyńska Olga 1988 Poznań inny IN-Software
Bratko Dawid 1993 Września inny
Bręk Jakub 1990 Poznań rower szosowy Consdata
Brodowicz Michał 1986 Łódź rower szosowy Warto Team
Bromiński Konrad 1985 Poznań inny OLX Team
Broniecki Ireneusz 1958 Opalenica inny
Bronka Bogdan 1959 Wałcz inny
Bronka Arkadiusz 1983 Poznań inny
Brus Karol 1987 Poznań inny SYSTHERM Sport Team
Brychcy Paweł 1978 Poznań inny
BRYGIER MICHAŁ 1994 TARNOWO PODGÓRNE inny
Bucholc Patryk 1995 Poznań inny
Buciuto Magdalena 1991 Rybnik rower szosowy DECATHLON TEAM
Buczkowska Aneta 1977 Poznań rower szosowy Kobiety Biegają
Buczkowska Monika 1978 Przeźmierowo inny Spinning Przeźmierowo
Buczkowski Janusz 1957 Środa Wielkopolska rower szosowy
Buczkowski Paweł 1982 Przeźmierowo rower szosowy Payu
Budziarski Łukasz 1988 Łódź rower szosowy Serwis Centralny
Budzik Marcin 1984 Koninko rower szosowy
Bujak Jan 1987 Poznań inny Forcom
BURCHACKI TOMASZ 1959 Poznań rower szosowy
Burewicz Michał 1990 Poznań inny
Burewicz Agnieszka 1989 Poznań inny
Burzawski Michał 1980 Łódź inny VGP Team
Burzyńska Ewelina 1978 Biedrusko rower szosowy
Busler Łukasz 1986 Poznań rower szosowy
Buśkiewicz Radosław 1979 luboń rower szosowy
Buzalski Tomasz 1988 Poznań rower szosowy Bridgestone
Byks Marta 1987 Poznań rower szosowy
Cegłowski Mateusz Wiktor 2004 POZNAŃ rower szosowy
Cerazy Wiesław 1960 Milicz rower szosowy Technikum Leśne w Miliczu
Chimicz Eliza 1987 Poznań inny
Chlebanowski Maciej 1961 Pobiedziska rower szosowy
Chlebowski Marek 1966 Puszczykowo rower szosowy
Chmiel Antoni 1974 Gruszczyn rower szosowy
Chmielewski Mirosław 1983 Poznań inny Analyx
Chmielewski Marcin 1985 Warszawa rower szosowy
Chodakowski Mateusz 1988 Poznań inny SKODA
CHOJNACKA SYLWIA MARIA 1981 POZNAŃ rower szosowy
Chojnacki Michał 1989 Łódź rower szosowy Warto Team
CHOJNACKI HIERONIM 1956 POZNAŃ inny
Chorążyczewski Michał 1988 Poznań inny IN-Software
Choremski Tomek 1992 Poznań inny
Choryński Adam 1983 Swarzędz inny swarzedz24.pl
Chrobok Joanna 1988 Skórzewo inny
Chrobot Zbigniew 1969 Koziegłowy inny Beiersdorf Team
CHROSTOWSKA MAGDA 1951 POZNAŃ inny
CHROSTOWSKA-SIWEK IZABELA 1974 POZNAŃ rower szosowy
Chrostowski Wiesław 1950 Poznań rower szosowy
Chudy Piotr 1981 Skórzewo rower szosowy Archery Games
Chudzicka Magdalena 1970 Oborniki inny
Chwiałkowski Romuald 1966 Machliny rower szosowy
Chwieduk Paweł 1993 Legnica rower szosowy DECATHLON TEAM
Cichowski Tomasz 1987 Poznań inny
Cichy Jacek 1966 Opatówek inny KTK "CYKLISTA" KALISZ
CIESIELSKI JAROSŁAW 1968 Poznań rower szosowy SPOKO Team
Ciesielski Marcin 1974 Skierniewice rower szosowy Warsaw Run Club
Cieślak Radek 1977 Poznań rower szosowy Drużyna Szpiku
Cirug Artur 1977 Bydgoszcz inny
Ciszak Damian 1997 Komorniki rower szosowy
Cukierski Dawid 1982 Luboń inny Bridgestone
Cumka Aleksandra 1995 Poznań inny
Cwojdziński Andrzej 1975 Zakrzewo rower szosowy
Cybichowski Mikołaj 1975 Puszczykowo rower szosowy
Cybulski Dariusz 1981 Poznań rower szosowy INTREX bike team
Cykman Piotr 1988 Kostrzyn inny VELUX
Czarczyński Marcin 1993 Plewiska rower szosowy BBKTS
CZARNECKA MARLENA 1994 WARSZAWA rower szosowy AUTO WIMAR TEAM
Czarnecki Maciej 1992 Poznań rower szosowy Forcom
Czarny Marcin 1991 Poznań